Jump to content

XV OLZWB - Pytania i uwagi odnośnie naszego spotkania

Recommended Posts

W tym temacie proszę zamieszczać swoje pytania i uwagi dotyczące organizacji, jak i samego zlotu. Ułatwi mi to znacznie kontakty z menagerem hotelu, mające na celu osiągnięcie optymalnych warunków naszego pobytu..

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

I to jest bardzo dobry temat. Drogie SiBy - tutaj dyskutujemy wspólnie i nikt nie jest tzw czarną owcą bo zadaje pytania lub ma propozycje. /To w odpowiedzi na pytania telefoniczne <nie wiem tylko, dlaczego do mnie > / 😇

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Z informacji hotelowej , hotel ma różne pokoje w tym klimatyzowane i nie , apartamenty - czy wszystko jest w tej samej cenie ?  Czy dostęp do herbaty czy kawy jest stały i bezpłatny czy nie?   czy w pokojach są czajniki elektryczne , lodówki ? Czy będzie dostęp do chłodni ,dla tych co przywiozą własne dobroci do degustacji

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

Witam 

Czyli jakbym chciał przyjechać na jeden dzień w piątek bez noclegu, opłacając go 370 zł jak podałeś ,to wg informacji podanych wczesniej spotkanie oficjalnie rozpoczyna się o godzinie 16-17?czyli wcześniej nie ma co przyjeżdżać.... jakiś czas doby hotelowej przypuszczam jest,to dzień liczony jest jak...od rozpoczęcia imprezy do północy?

Nie lubię się domyślać 😀 wolę wiedzieć tym bardziej jeżeli mam w planie wyjazd na jeden dzień ,który nie jest tani bo z dojazdem wychodzi mnie 700-800 zł oczywiście bez noclegu,to tylko tyle chciałem wiedzieć.

Pozdrawiam 

Zadaje więc pytanie:

Czy można będzie skorzystać z hotelowej, dobrej krajalnicy do wędlin?

Mam na uwadze możliwość pokrojenia na miejscu

wiekowych wędlin dojrzewajacych.

• Like 1

Pozdrawiam,

EAnna

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

10 minut temu, Muski napisał(a):

w odpowiedzi na pytania telefoniczne <nie wiem tylko, dlaczego do mnie > / 😇

Awansowałeś na "pytacza zastępczego" :laugh:

• Like 1

Pozdrawiam,

EAnna

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odpowiadam Markowi z Bielska. Masz policzoną składkę imprezową i składkę zlotową. Cena jest taka, a nie inna, gdyż z uwagi na rezerwację pokojów i organizację imprezy, chcę ograniczyć do minimum przyjazd osób na jeden dzień.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Temat lodówek i chłodni hotelowej. Temat będzie poruszany przy najbliższym spotkaniu, jednak jak znam życie, hotel trzygwiazdkowy raczej nie zezwoli na swobodne korzystanie przez uczestników imprezy z ich chłodni. Dlatego mam w rezerwie projekt, nad którym się poważnie zastanawiam. Nie wiem, czy nie zamówię chłodni "napoleońskiej" przeznaczonej wyłącznie na nasze potrzeby.

Sprawę czajników w pokojach oraz dostępności napojów gorących, wyjaśnię jutro.

13 minut temu, EAnna napisał(a):

Awansowałeś na "pytacza zastępczego" :laugh:

Na dodatek , takiego co wie tyle co wszyscy inni użytkownicy forum 😁. Toteż bardzo mnie ucieszył ten temat .

Chłodnia jest zamówiona, więc temat przechowywania przywiezionych produktów i (ewentualnie) schłodzenia napojów wszelkiej maści, się rozwiązał.

22 minuty temu, Maxell napisał(a):

składkę imprezową i

Czy wcześniej poruszony temat przez Waldka dotyczący rezygnacji z organizacji sobotniego bankietu będzie rozwiązany ? Waldek ma rację skoro Pan Jarek i grillmeni będą serwować taczkę mięsa to można sobotnią imprezę odpuścić,  ponadto w niedzielę po śniadaniu jest wyjazd i każdy będzie się "oszczędzał " nie mówiąc o tym, ze każdy coś że sobą przywiezie na ząb.

Edited by Grzewlod
  • Like 1

23 minuty temu, Marek z Bielska napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź,w takim razie muszę zrezygnować z pobytu.

A jaka kwota pozwoliła by na Twój pobyt?

Myślę, że nie będzie problemu, ale jutro potwierdzę.

2 godziny temu, Todek napisał(a):

To w takim razie poszukuję 2 osób do zamieszkania ze mną w pokoju 3 osobowym. Nie bać się, nie gryzę.:D

Todek, skontaktuj się z Seminole. Przyjeżdża na zlot ze Stanów. Jak się zdecydujesz, wyślę Ci na PW Jego adres mailowy.

Moim zdaniem, raz na 20 lat, w tak uroczystej chwili, powinno się do niej odpowiednio odnieść. To jednak wyłącznie moje zdanie. Jeśli macie takie samo lub przeciwne, bardzo proszę o wpisy. Wspólnie wypracujemy optymalne wyjście.