Skocz do zawartości

Wspomnienia z kursów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy repetują z uwagi na przedmioty zawodowe czy humanistyczne? :grin:

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Podlasiak, ale ja muszę poprawić ocenę z zajęć praktycznych :rolleyes:

 

 

Koledzy repetują z uwagi na przedmioty zawodowe czy humanistyczne? :grin:

Jeden bez drugiego istnieć nie może :grin: :grin:

Zico aż tak tolerancyjny to ja nie jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zaległości w przedmiotach humanistycznych

no nie! niemożliwe!

pierwszy wychodziłeś z pokoju na zajęcia, wracałeś ostatni, grubo po północy

(gdzie tam po północy - raczej bliżej świtu już było) i masz zaległości ?? :grin:

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Witam wszystkich, jesteśmy już w domu, trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni :grin: i pełni wrażeń po nocnych zajęciach przy wędzarce i czytelni. Dziękuję profesorowi Andrzejowi-Bagno za wspaniałe wykłady, przekazanie ogromnej ilości wiedzy i za cierpliwość do nas studentów, rektorowi Pawłowi-Papli za wiedzę którą się z nami dzielił, pyszne pstrągi, gospodarzowi za humor, gościnę, a wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, humor, pyszne" książki" przywiezione do przeczytania :grin: , i wiele cennych porad. Wszystkim dziękuję. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Piszę dopiero teraz bo będąc mało biegły w przeglądaniu tych stron nie mogłem znaleźć miejsca gdzie móglbym coś napisać. :blush: Widzę jednak że nie jestem w tym względzie osamotniony. :wink:

Dziękuję gronu pedagogicznemu za wiedzę którą przekazali, gospodarzowi za gościnę, kursantom za miłe towarzystwo, (o książkach nie wspomnę) a były przednie.

Jeszcze raz dzięki :!: :!: :!:

Mam nadzieję że inni się też tu odnajdą, coś napiszą i prześką zdjęcia!!!

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam są zdjęcia z 6-ściu kursów a ja byłem na 7

musisz cierpliwie poczekać, wysłałem Papli swoje zdjęcia, ze wszystkich które dostanie zrobi album na główną stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo73 "musisz cierpliwie poczekać"

Jestem z gruntu cierpliwy człowiek, ale VII kurs jakby zapadł się pod ziemię. A fotografów było wielu. Pewnie pobłądzili w meandrach tych stron. Mam nadzieję że może się jeszcze odnajdą. A może by im jakiś drogowskazik :question:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo73 "musisz cierpliwie poczekać"

Jestem z gruntu cierpliwy człowiek, ale VII kurs jakby zapadł się pod ziemię. A fotografów było wielu. Pewnie pobłądzili w meandrach tych stron. Mam nadzieję że może się jeszcze odnajdą. A może by im jakiś drogowskazik :question:

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=104768#104768

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.