Skocz do zawartości

Sprzedam nastrzykiwarkę ręczną


arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych kupnem nastrzykiwarki widocznnej na załączonych obrazkach.

Używana 3 razy.Cena 100 zł + ew koszt wysyłki ok 15zł.

To jest taka nastrzykiwarka jaką widziałem w sklepie internetowym bodajże na naszej stronie. Pojemność 500ml. Tłok jest z gumy a reszta z nierdzewki.

Nastrzykiwarka to rurka z tworzywa sztucznego, końcówki są z aluminium.

Nastrzykiwarkę sprzedaję bez igły.

 

Igła jest wkręcana, gwintu to go nie pomierzę ,nie mam grzebienia.Na moje oko to jest metryczny 14 lub 16.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Kupiłem ostatnio w Tesco opryskiwacz (27 zł) i przerobiłem na nastrzykiwarkę (2 min). Wypaliłem otwór w końcówce lancy i założyłem redukcję ze strzykawki(igła bez gwintu) do nastrzyku wszystko idealnie pasuje. Nastrzykiwanie bajka.

Pozdrawiam

Janusz "Smorodina"

skype: SMORODINA54

ANKIETA GADŻETY

ZAMÓWIENIA IV ZLOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz z tym opryskiwaczem to z 5 lat jak i nie więcej pracuje.Myślałem tez o tym aby z małej beczki od piwa 30l(kega) zrobić nastrzykiwarkę. Musiał bym wspawac rurkę z której to tłoczone byłoby powietrze z kompresora. Ale to już na większe ilości a narazie takich nie robię. Pomysł chyba dobry,jak sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz z tym opryskiwaczem to z 5 lat jak i nie więcej pracuje.Myślałem tez o tym aby z małej beczki od piwa 30l(kega) zrobić nastrzykiwarkę. Musiał bym wspawac rurkę z której to tłoczone byłoby powietrze z kompresora. Ale to już na większe ilości a narazie takich nie robię. Pomysł chyba dobry,jak sądzicie??

Nic nie spawaj , wystarczy ,że założysz głowicę od piwa i podłączysz przewody zasilające powietrzem z kompresora !!!

Myślisz , że możesz wszystko ?

Spróbuj trzasnąć drzwiami obrotowymi

 

Myślałem ,że jestem już na dnie !!!!

Ale ktoś rzucił mi łopatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Mam takie pytanie :cry: czy te opryskiwacze maja atest dopuszczajacy do kontaktu z zywnoscia :question:

Pozdrawiam.

Chyba mało który z tych do opryskiwania roślin ma, ale jest ryzyko jest zabawa :) . Warto przed zastosowaniem dobrze umyć każdy. Czy to 1L, 1,5L, 5L. Dodatkowo jak się da, rozkręcić pompkę takiego ustrojstwa aby ją odtłuścić z fabrycznego smarowania, które chcąc nie chcąc przedostaje się zaworkiem do zalewy z peklosoli o czym mało kto chyba wie. Po wyczyszczeniu pompkę można nasmarować "smarem" zwierzęcym - smalcem ;) skręcić i do boju! :cool:

Edytowane przez Moncias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.