Skocz do zawartości

Certyfikat CzOT dla SDM


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uroczyste wręczenie certyfikatów - także dla SDM = 9.X.2009 godz. 15.00 MDK Częstochowa,

ul. Łukasińskiego 50/68, podczas miejskich obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Papla jest jakieś info /dla porównania / kto jeszcze otrzymał certyfikat oprócz SDM ?

A tak przy okazji gratuluję Bagno, Maxell. Papla :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z oficjalnej gali rozdania certyfikatów. Na szybko mogę skomentować że było bardzo duże zainteresowanie SDM. Sam Prezydenta miasta, Tadeusz Wrona, po oficjalnej części wręczenia był zainteresowany SDM. Wskazał bezpośrednią osobę do kontaktów w sprawie połączenia na zasadzie imprez bliźniaczych, festiwalu kiełbasy na Węgrzech :-) Myślę, że mogło by być to dla WB ciekawe doświadczenie :-) O kolejach postaram się na bieżąco informować. Ja osobiście jestem pod dużym wrażeniem całej ceremonii. Na szybko zrobiłem zdjęcie Certyfikatu. Dostała go Szkoła a wszelkie interpretacje są bezpodstawne. Pragnąłby osobiście, aby ucieszył Was wszystkich tak jak mnie, i aby temat SDM nie różnił a łączył. Bo nagroda jest dla nas wszystkich. Ja jestem tylko małym trybikiem w tej całej maszynie jaką jest Wędzarnicza Brać. Wypijam Wasze Zdrowie. Na zgodę!

 

 

PS. Rozbudowana relacja wraz ze zdjęciami później.

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. :grin: Tak trzymać.

Może to pozwoli zrozumieć, jak ważna jest dla nas SDM, jej przeciwnikom.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gratulacje dla wszystkich co ciężko pracują nad rozwojem ale nasuwa mi się pytanie . Czy skrót w takim razie nie powinien brzmieć ASDM od Agroturystyczna Szkoła Domowego Masarstwa :question: - tak przynajmniej wynika z certyfikatu

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skrót w takim razie nie powinien brzmieć ASDM od Agroturystyczna Szkoła Domowego Masarstwa :question: - tak przynajmniej wynika z certyfikatu

Prosiłem o nie szukanie dziury w całym? Nazwa jest naszą wspólną umowną sprawą, dla urzędników już nie. Ty Zico powinieneś to wiedzieć doskonale bo masz z nimi na co dzień do czynienienia. No ale masz prawo się czepić nawet tego że robiłem to zdjęcie w mojej kuchni… No coments.
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papla, witam.O jakim festiwalu na Węgrzech była mowa.

Pozdrawiam

Dokładnie o tym o którym myślisz a ja w tej chwili nie jestem w stanie wypowiedzieć jego nazwy :grin: Mam zapisane na kartce ale z czytaniem to dziś też dam sobie spokój :lol:
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dodam, że przy najbliższym kursie możemy się spodziewać odwiedzin delegacji oficjeli nawet z Prezydentem Tadeuszem Wroną. Są wielkimi zwolennikami swojskich wędlin. Szczególnie co po niektórzy Ojcowie :grin:

 

Nagrodzona została również śliwowica. Szczerze? Mogą to schować na czarną godzinę :-) Grzech porównywać do dzieł Łysego czy kogokolwiek z Zadymiaczy :-)

 

Chleb też był. :-) Nie będę komentował. To co Wędzarnicza Brać przywozi na zloty to jest CHLEB.

 

Smalec był do tego chleba… Nie chcielibyście tego próbować. ;-)

 

A więc moli mili, to co robimy jest z nieukrywaną nieskromnością mistrzostwem świata,

smalczyk i książki Łysego, pasztetowa i ogniskowa AndrzejaK, serki Gabi, placki Abratka, ogóreczki Anetki, dojrzewające Bagna, królewska Szczepana, smarówka Dziadka, golonki Tinka, ozdoby AnniAndiego, farmaceutów EAnny, piwo Weny i Endria i wiele wiele innych wspaniałych wyrobów, one wszystkie są niezrównane. I to jest prawdziwa prawda, jak Amen w pacierzu. :-)

Nie ma szans aby ktoś takiemu mistrzostwu dorównał. A jest ktoś kto się z tym nie zgadza? :grin:

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papla, Czy festiwal csabai?

Tak. Główny organizator, urząd miejski zarządzający halą sportową Town Sports Hall w Békéscsaba, jest gościem urzędu w Częstochowie. A z tego co zrozumiałem, dobrze byłoby widziane aby WB było gościem na Węgrzech a Węgrzy u WB :grin:

 

Teraz idę lulu, do jutra. :wink:

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papla,Myślałem o tym nawet rozmawiałem z Maxellem na ten temat.

Ale teraz może się okazać że absolwenci SDM w celach pogłębienia wiedzy o wyrobach bratnich krajów dostaną od prezyntusia wycieczkę autokarkiem, a to zmienia diametralnie spojrzenie na tą sprawę :grin:
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.