Skocz do zawartości

Galeria postaci - czyli kto jest kim w zadymiarskim świecie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 570
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

U Alojza ? ;)  

 

...Hajnel, cieniutkie seriale oglądasz..... :facepalm:

 

To tutaj - jak jest okazja i kierowca to to tylko parę kilometrów

https://www.facebook.com/RohovskyMinipivovar/

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pięknego masz wąsika :D

 

 

 Pozdrawiam

 

...tak lubię... :D:rolleyes:....a najlepiej wychodzi właśnie w tym minibrowarze, do którego link podałem....piana w kuflu stoi i nie opada bite 10 minut... :thumbsup: 

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzień dobry Wszystkim - forum czytam od roku czy dwóch ,a od jakiegoś tam czasu nawet mniej lub bardziej sensownie ale próbuje nawet czasami  coś napisać ...

Nazywam się Eryk ( tzn: Paweł w realu ) mam już... sporawo lat , mieszkam w Zachodniej Polsce od urodzenia .

Jakieś tam wędliny ( na początku mocno przeciętne ) zacząłem wytwarzać kilka już lat temu ....stopniowo się doskonaliłem ,ale do ideału wciąż BARDZO daleko.

Umiem zapeklować ( na sucho czy mokro ) potrafię uwędzić - szczególnie od czasu nabycia "małego Borniaka " , wytwarzam wędliny parzone w szynkowarze ,czasami dojrzewające ....ostatnimi czasy wychodzić mi zaczęły  kiełbasy z którymi był na początku problem ( zakup nadziewarki był mega-pomysłem który polecam wszystkim zainteresowanym) .

Planuję wybrać się na kurs podstawowy w Waszej szkole - narazie jestem samoukiem ,który ma kłopoty m.in. z klasyfikacją mięs , dość nieudolnie idzie mi wiązanie ,zdolności masarsko-wedliniarskich nigdy nie miałem ale się staram .

Zdjęcia nie załączę - jestem skromny i niefotogeniczny.

Gratuluję stworzenia portalu -TU naprawdę idzie zobaczyć wiele wartościowych reczy .

Edytowane przez ERYK PZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nazywam się Eryk
Witaj serdecznie  :thumbsup:  - co do kursu - jest w lutym - póżniej może długo nie być - a naprawdę warto - odskoczysz jak na trampolinie  :D  :clap: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Trochę osób zna mnie osobiście z forum i cenię sobie te znajomości. Zawsze mogę liczyć na pomoc i dobre rady.

Mam nadzieję, że zdjęcie to niedługo będzie tylko wspomnieniem. Tak pracuje od trzech lat ... czasami mega zmęczona, z wysokim poziomem stresu, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Fotka zrobiona dla Mojej Córci  na ''szybko'' przed wejściem do ''strefy skażonej'' . kilkanaście dni temu.

Myślę, że nie muszę pisać czy ja to ta z prawej czy z lewej :Dpost-53395-0-29071500-1644358482_thumb.jpg

Edytowane przez Anuś
Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alinko no i wreszcie zrozumiałem o co chodzi w tym Covidzie. Jak pacjent widzi takie oczy przed założeniem maski, to się nie dziwię że ludzie nie chcą się szczepić :D

 

:clap: :clap: :clap: Wielkie brawa i jeszcze większy szacun dla Was Wszystkich z oddziałów Covidowych. Warszawka się bawi w politykę a Wy na rzęsach chodzicie ryzykując własnym życiem. :clap: :clap: :clap:

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alinko no i wreszcie zrozumiałem o co chodzi w tym Covidzie. Jak pacjent widzi takie oczy przed założeniem maski, to się nie dziwię że ludzie nie chcą się szczepić :D

 

:clap: :clap: :clap: Wielkie brawa i jeszcze większy szacun dla Was Wszystkich z oddziałów Covidowych. Warszawka się bawi w politykę a Wy na rzęsach chodzicie ryzykując własnym życiem. :clap: :clap: :clap:

Nocną porą wróbelku to Anuś jest Alinką a Alinka... Anusią. Oczywiście nic złego się nie stało ale to właśnie Anuś należą się pokłon i uznanie. Za jej ciężką pracę, zaangażowanie i poświęcenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blush::facepalm::blush: Ja naprawdę miałem kurcze jakieś zaćmienie. :blush:  :facepalm:  :blush:

Kurcze dziewczyny obie Was przepraszam, ale to dlatego że obie jesteście suuuper :)

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurcze dziewczyny obie Was przepraszam,

Nie ma za co przepraszać :) czasami zdarza mi się napisać na messengerze nie do tej osoby do której powinnam i często jest to  właśnie w nocy na dyżurze.

 

 

Jak pacjent widzi takie oczy przed założeniem maski,

Nigdy nie widzą i nie widzieli  Naszych twarzy .. ale za to perfekcyjnie poznają Nas po barwie głosu :D  

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale to dlatego że obie jesteście suuuper
A miałes okazję poznać je osobiście? 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdy nie widzą i nie widzieli Naszych twarzy

Ale oczy chyba widać?! :rolleyes:

 

 

Nie ma za co przepraszać :) czasami zdarza mi się napisać na messengerze nie do tej osoby do której powinnam i często jest to właśnie w nocy na dyżurze.

Nie wiem co się stało ale w nocy nawet na prv wszystko pomieszałem. Pełnia cy cuś.

 

 

A miałes okazję poznać je osobiście?

Okazję na pewno miałem choć nie skorzystałem :( ... jeszcze :tongue:

Ale nie trzeba też znać kogoś osobiście aby sobie wyrobić o nim zdanie. ;)

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

choć nie skorzystałem ... jeszcze
To naprawdę BABKI Z KLASĄ - miałem niewątpliwą przyjemność  poznać i oczywiście pokochać  :D

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale oczy chyba widać?!

To jedyne co widzą.

 

 

Nie wiem co się stało ale w nocy nawet na prv wszystko pomieszałem. Pełnia cy cuś.

:laugh: :laugh: :laugh: a tak  poważnie, to pewnie zmęczenie jak u większości z Nas.

 

 

To naprawdę BABKI Z KLASĄ - miałem niewątpliwą przyjemność poznać i oczywiście pokochać

Poznać Cię i czerpać od Ciebie wiedzę to sama przyjemność. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnym zlocie. :D

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie, to pewnie zmęczenie jak u większości z Nas.

Nie byłbym sobą gdybym czegoś nie pomieszał :D

A poważnie, to tak jak piszesz. Praca,pęd życia, stres, chore czasy. To się nawarstwia.

 

Zdrówka i spokoju dla ANUSI i ALINKI :)

 

Ps. I dla Muskiego też :D

Edytowane przez wróbel75

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.