Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Nowa strona SDM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2442 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 27 lis 2009 - 17:14

Ogłaszam wszem i wobec ;), że w dniu dzisiejszym nasza Szkoła Domowego Masarstwa doczekała się własnej strony www :smile:

Zapraszamy pod adres: http://szkoladomowegomasarstwa.pl

Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane ;)

#2 salvado

salvado

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 535 postów
  • MiejscowośćLegionowo

Napisano 27 lis 2009 - 17:25

Wow!!!! Ale zaskoczenie :-). Zaraz wskakuję na dłużej na stronkę, aby uczynić zadość prośbie vtec'a.

#3 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27387 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 27 lis 2009 - 17:26

Dziękuję bardzo serdecznie Kolegom Vtec'owi i Papli za kawał dobrej roboty.
Posiadanie własnego portalu przez SDM, nobilituje wykładowców i słuchczy do jeszcze wiekszego zaangażowania w działalnośc edukacyjno-poznawczą, choć nie wiem, czy jeszcze można coś w tym kierunku "wyciągnąć". :grin:
Jeszcze raz wielkie dzięki.
"Coby" jednak wam sie nie "poprzewracało" w główkach z tej dumy, to od razu napiszę, że brak mi jest ksiegi gości i jakiegoś licznika. :tongue:

#4 BonAir

BonAir

Weteran

• Użytkownicy
  • 2585 postów
  • MiejscowośćKąpino

Napisano 27 lis 2009 - 17:29

od razu napiszę, że brak mi jest ksiegi gości

Ale jest link do forum!! :wink:

#5 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• **VIP-Organizator**
  • 7095 postów

Napisano 27 lis 2009 - 17:29

Zapraszamy pod adres: http://szkoladomowegomasarstwa.pl

Zaproszenie przyjęte :smile:

#6 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2442 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 27 lis 2009 - 17:36

od razu napiszę, że brak mi jest ksiegi gości

Ale jest link do forum!! :wink:

Ano właśnie :smile: Uznaliśmy, że ewentualne dyskusje i tak prowadzone będą na forum, więc nie ma potrzeby zakładania Księgi Gości.

#7 Shadow

Shadow

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 483 postów

Napisano 27 lis 2009 - 17:39

Witam,

super stronka, super szkoła. Muszę zaplanować udział w zajęciach na wiosnę.
Gratuluje wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju szkołu, która jest przedłużeniem naszej tradycji

Pozdrawiam serdecznie
D.

#8 salvado

salvado

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 535 postów
  • MiejscowośćLegionowo

Napisano 27 lis 2009 - 17:40

1. nie wiem, jaki powód przyświecał, aby Andrzeja Bagno nie wymienić z imienia i nazwiska.
2. w galerii brakuje mi zdjęć wędzonek. Wg mnie w dużo większym stopniu niż kaszanki czy kiełbasy, do "widza" przemawia widok ładnie osznurowanej i uwędzonej szynki lub baleronu. Co prawda na "banerowym' miejscu przewija się kilka zdjęć, ale co galeria, to galeria. Że nie wspomnę o całej szynce z nogą.

#9 Shadow

Shadow

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 483 postów

Napisano 27 lis 2009 - 17:43

2. w galerii brakuje mi zdjęć wędzonek. Wg mnie w dużo większym stopniu, niż kaszanki czy kiełbasy, do "widza" przemawia widok ładnie osznurowanej i uwędzonej szynki lub baleronu. Co prawda na "banerowym' miejscu przewija się kilka zdjęć, ale co galeria, to galeria.

To fakt, za mało innych produktów.
Czy to szkoła dla wampirków? :devil:

#10 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów
  • MiejscowośćI don't know

Napisano 27 lis 2009 - 17:46

Wow!!!! Ale zaskoczenie :-). Zaraz wskakuję

A gonzo to aż z butów wyskoczył :cool: Normalny zaskok w trzecim pokoleniu :grin:
:lol:
Gratuluję SDM :cool:

Pozdrawiam :wink:

#11 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2442 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 27 lis 2009 - 17:46

1. nie wiem, jaki powód przyświecał, aby Andrzeja Bagno nie wymienić z imienia i nazwiska.

Nie wiem, może sobie tego nie życzył?

2. w galerii brakuje mi zdjęć wędzonek. Wg mnie w dużo większym stopniu, niż kaszanki czy kiełbasy, do "widza" przemawia widok ładnie osznurowanej i uwędzonej szynki lub baleronu.

No ba, tylko jak umieścić coś czego nie ma? To są zdjęcia wyrobów wykonanych na kursach. Jak w przyszłości zostaną zrobione zdjęcia wędzonek to wrzuci się je na stronę :)

#12 BonAir

BonAir

Weteran

• Użytkownicy
  • 2585 postów
  • MiejscowośćKąpino

Napisano 27 lis 2009 - 17:47

Faktycznie - teraz dopiero zajrzałem do galerii.
Wydaje mi się, że w galerii SDM powinny znaleźć się tylko i wyłącznie fotki, które są dobrą WIZYTÓWKĄ szkoły dla osoby postronnej.
Uważam po prostu, że w tym miejscu nie powinny znajdować się fotki wspomnieniowe z kursów, którymi przeważnie są tylko zainteresowani sami absolwenci i to w tak dużej ilości.

PS. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli chcę pokazać znajomym zdjęcia z wyjazdu na wakacje, to lepiej żebym nie pokazywał im całego albumu, lecz wybrał kilka, czy kilkanaście najlepszych fotek.

#13 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27387 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 27 lis 2009 - 17:58

Z tego co mi jest wiadome, wszystko będzie sukcesywnie uzupełniane. Chodziło o to, by stronkę otworzyć. Teraz na pewno sytuacja zmusi Paplę do pośpiechu (ale połączonego z rozważnym wyborem materiału) do uzupełniania braków. :wink:
Podanie nazwisk osób zainteresowanych musi odbywać sie za ich zgodą. Brak nazwiska Andrzeja na pewno nie wyniknął z celowości działania.
Mam nadzieję, że niektóre Wasze watpliwości rozwieje Papla, jak tylko sie tutaj pojawi.

Informacja:
Administratorem i opiekunem portalu, od strony technicznej jest niezastapiony Vtec. :grin:

#14 salvado

salvado

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 535 postów
  • MiejscowośćLegionowo

Napisano 27 lis 2009 - 18:03

Wydaje mi się, że w galerii SDM powinny znaleźć się tylko i wyłącznie fotki, które są dobrą WIZYTÓWKĄ szkoły dla osoby postronnej.
Uważam po prostu, że w tym miejscu nie powinny znajdować się fotki wspomnieniowe z kursów, którymi przeważnie są tylko zainteresowani sami absolwenci i to w tak dużej ilości.

PS. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli chcę pokazać znajomym zdjęcia z wyjazdu na wakacje, to lepiej żebym nie pokazywał im całego albumu, lecz wybrał kilka, czy kilkanaście najlepszych fotek.

Podpisuje się "obiema rencami" pod uwagami BonAir'a.
W przypadku pierwszej uwagi, już uszami wyobraźni słyszę głosy rozgoryczenia: A dlaczego wybrali akurat październikowy kurs do fotek, a nie ten, na którym JA byłem?
Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłem, ale to taka pierwsza myśl, która przez moją łepetynę się przewinęła w związku z fotkami z kursu/kursów.

#15 Dymek

Dymek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • MiejscowośćEuropa <> Afryka

Napisano 27 lis 2009 - 18:23

Bardzo ładna strona.
Gratulacje dla Twórcy i Pomysłodawcy!

#16 andrzej k

andrzej k

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 12629 postów
  • MiejscowośćPobiedziska

Napisano 27 lis 2009 - 18:27

Witam

No i rozrastamy się . Gratulacje dla twórców :!:

Pozdrawiam

#17 Gonzo

Gonzo

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5602 postów
  • MiejscowośćI don't know

Napisano 27 lis 2009 - 18:30

dlaczego wybrali akurat październikowy kurs do fotek, a nie ten, na którym JA byłem?

Na zasadzie, dlaczego na kalendarzu WB AD 2010 są dwa zdjęcia Andrzeja _k a ani jednego mojego :rolleyes: :devil:
Andrzeju_k " nie lubię Cię" :rolleyes: :lol: :lol:

Pozdrawiam :wink:

#18 chłop z warmii

chłop z warmii

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 877 postów
  • Miejscowośćokolice Olsztyna

Napisano 27 lis 2009 - 18:33

Proste,
Andrzej jest bardziej fotogeniczny :grin: :grin: :grin:

Pozdrawiam serdecznie.