Skocz do zawartości

Nowa strona SDM


vtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam wszem i wobec ;), że w dniu dzisiejszym nasza Szkoła Domowego Masarstwa doczekała się własnej strony www :smile:

 

Zapraszamy pod adres: http://szkoladomowegomasarstwa.pl

 

Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane ;)

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo serdecznie Kolegom Vtec'owi i Papli za kawał dobrej roboty.

Posiadanie własnego portalu przez SDM, nobilituje wykładowców i słuchczy do jeszcze wiekszego zaangażowania w działalnośc edukacyjno-poznawczą, choć nie wiem, czy jeszcze można coś w tym kierunku "wyciągnąć". :grin:

Jeszcze raz wielkie dzięki.

"Coby" jednak wam sie nie "poprzewracało" w główkach z tej dumy, to od razu napiszę, że brak mi jest ksiegi gości i jakiegoś licznika. :tongue:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu napiszę, że brak mi jest ksiegi gości

Ale jest link do forum!! :wink:
Ano właśnie :smile: Uznaliśmy, że ewentualne dyskusje i tak prowadzone będą na forum, więc nie ma potrzeby zakładania Księgi Gości.

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiem, jaki powód przyświecał, aby Andrzeja Bagno nie wymienić z imienia i nazwiska.

2. w galerii brakuje mi zdjęć wędzonek. Wg mnie w dużo większym stopniu niż kaszanki czy kiełbasy, do "widza" przemawia widok ładnie osznurowanej i uwędzonej szynki lub baleronu. Co prawda na "banerowym' miejscu przewija się kilka zdjęć, ale co galeria, to galeria. Że nie wspomnę o całej szynce z nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. w galerii brakuje mi zdjęć wędzonek. Wg mnie w dużo większym stopniu, niż kaszanki czy kiełbasy, do "widza" przemawia widok ładnie osznurowanej i uwędzonej szynki lub baleronu. Co prawda na "banerowym' miejscu przewija się kilka zdjęć, ale co galeria, to galeria.

To fakt, za mało innych produktów.

Czy to szkoła dla wampirków? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiem, jaki powód przyświecał, aby Andrzeja Bagno nie wymienić z imienia i nazwiska.

Nie wiem, może sobie tego nie życzył?

2. w galerii brakuje mi zdjęć wędzonek. Wg mnie w dużo większym stopniu, niż kaszanki czy kiełbasy, do "widza" przemawia widok ładnie osznurowanej i uwędzonej szynki lub baleronu.

No ba, tylko jak umieścić coś czego nie ma? To są zdjęcia wyrobów wykonanych na kursach. Jak w przyszłości zostaną zrobione zdjęcia wędzonek to wrzuci się je na stronę :)

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - teraz dopiero zajrzałem do galerii.

Wydaje mi się, że w galerii SDM powinny znaleźć się tylko i wyłącznie fotki, które są dobrą WIZYTÓWKĄ szkoły dla osoby postronnej.

Uważam po prostu, że w tym miejscu nie powinny znajdować się fotki wspomnieniowe z kursów, którymi przeważnie są tylko zainteresowani sami absolwenci i to w tak dużej ilości.

 

PS. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli chcę pokazać znajomym zdjęcia z wyjazdu na wakacje, to lepiej żebym nie pokazywał im całego albumu, lecz wybrał kilka, czy kilkanaście najlepszych fotek.

Pozdrawiam

BonAir

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=47286#47286

Co by tu jeszcze sprasować... ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi jest wiadome, wszystko będzie sukcesywnie uzupełniane. Chodziło o to, by stronkę otworzyć. Teraz na pewno sytuacja zmusi Paplę do pośpiechu (ale połączonego z rozważnym wyborem materiału) do uzupełniania braków. :wink:

Podanie nazwisk osób zainteresowanych musi odbywać sie za ich zgodą. Brak nazwiska Andrzeja na pewno nie wyniknął z celowości działania.

Mam nadzieję, że niektóre Wasze watpliwości rozwieje Papla, jak tylko sie tutaj pojawi.

 

Informacja:

Administratorem i opiekunem portalu, od strony technicznej jest niezastapiony Vtec. :grin:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w galerii SDM powinny znaleźć się tylko i wyłącznie fotki, które są dobrą WIZYTÓWKĄ szkoły dla osoby postronnej.

Uważam po prostu, że w tym miejscu nie powinny znajdować się fotki wspomnieniowe z kursów, którymi przeważnie są tylko zainteresowani sami absolwenci i to w tak dużej ilości.

 

PS. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli chcę pokazać znajomym zdjęcia z wyjazdu na wakacje, to lepiej żebym nie pokazywał im całego albumu, lecz wybrał kilka, czy kilkanaście najlepszych fotek.

Podpisuje się "obiema rencami" pod uwagami BonAir'a.

W przypadku pierwszej uwagi, już uszami wyobraźni słyszę głosy rozgoryczenia: A dlaczego wybrali akurat październikowy kurs do fotek, a nie ten, na którym JA byłem?

Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłem, ale to taka pierwsza myśl, która przez moją łepetynę się przewinęła w związku z fotkami z kursu/kursów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wybrali akurat październikowy kurs do fotek, a nie ten, na którym JA byłem?

Na zasadzie, dlaczego na kalendarzu WB AD 2010 są dwa zdjęcia Andrzeja _k a ani jednego mojego :rolleyes: :devil:

Andrzeju_k " nie lubię Cię" :rolleyes: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam :wink:

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ładna nazwa domeny. :wink:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonana stronka.

Dział "wyroby wykonane na kursach" jest tak apetyczny że nie zjadłem kolacji.

Wielkie BRAWO.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ładna jest, to fakt. Ale nie byłbym sobą jakbym nie miał jakiegoś "ale". Otóż mnie strona nie zachęca do "poklikania". A gdzie brązowe beleczki z naszej strony głównej? Z lewej strony tyle miejsca wolnego jest. Linki w tekście takie szarawo-czarnawe. Klikać czy nie? Odnośniki u góry-potrzebne, ale mało widoczne. :blush: Więcej skrytykowałem jak pochwaliłem :blush: , ale naprawdę strona mi się podoba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.