Skocz do zawartości

Nowa strona SDM


vtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za pierwsze ważne uwagi dotyczące strony. Wspólnie zastanowimy się nad ich zasadnością i sposobem wdrożenia. Jak na razie odczekamy jeszcze chwilę, aby większość się wypowiedziała. Uwagi można wysyłać na maila mojego lub na PW lub przez http://szkoladomowegomasarstwa.pl/kontakt Dziękuję.
Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było na forum i proszę, jakie zmiany : :shock: .

Jako, że byłam uprzedzona o pracach przy tworzeniu strony SDM, oczekiwałam jej z niecierpliwością. Bardzo dobre posunięcie, przede wszystkim promujace Szkołę.

Podane są linki zarówno do Forum jak i Strony Głównej. Również w odwrotną stronę jest zamieszczona informacja (już to sprawdziłam :grin: ).

Sama strona przyjemnie i funkcjonalnie zrobiona. Gratulacje dla vtec'a i Papli.

Co bym zmieniła?

Dodałabym najładniejsze zdjęcia wyrobów naszych zadymiaczy, niekoniecznie absolwentów (chodzi o zobrazowanie możliwości wykonawczych w warunkach domowych, co związane jest z celem samego szkolenia) i zredukowałabym ilość zdjęć z samego szkolenia. Po co pokazywać w kolejnych ujęciach dumajacych nad półtuszą kursantów? O wiele lepsze i bardziej przemawiające do wyobraźni są zdjęcia studentów w akcji, każdy z nożem w ręce :grin:. Chodzi o to, aby potencjalny uczestnik, na podstawie przykładu, wyrobił w sobie przekonanie: "ja też tak mogę". Proszę nie zapominać, że szkoła ma na celu praktyczne przybliżenie produkcji wędlin w warunkach domowych również osobom bez żadnego doświadczenia.

Na Stronie Głównej wedlindomowych umieściłabym hasło szkoły (z linkiem) również w górnej belce, np. obok "Forum".

To tyle, co nasunęło mi się na prędce po zapoznaniu się z nową stroną.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za dobre słowo :)

 

zredukowałabym ilość zdjęć z samego szkolenia. Po co pokazywać w kolejnych ujęciach dumajacych nad półtuszą kursantów? O wiele lepsze i bardziej przemawiające do wyobraźni są zdjęcia studentów w akcji, każdy z nożem w ręce :grin:

Galeria zostanie przebudowana, tzn. zredukujemy ilość zdjęć z danego szkolenia i przede wszystkim zostaną dodane zdjęcia z pozostałych kursów. To wszystko wymaga trochę czasu ;)

 

Na Stronie Głównej wedlindomowych umieściłabym hasło szkoły (z linkiem) również w górnej belce, np. obok "Forum".

O którym miejscu mówisz? Bo na samej górze to już niestety nie ma miejsca na dodanie kolejnej pozycji :mellow:

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vtec, a może dodać do "Menu głównego" poniżej adresu Forum, ewentualnie trochę wytłuścić.(tzn.pogrubić lub inaczej wyróżnić).

Pozdrawiam Sylwek Zduniak

Tabela peklowania dla leniwych :happy: :happy: :happy:

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=188359#188359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O którym miejscu mówisz? Bo na samej górze to już niestety nie ma miejsca na dodanie kolejnej pozycji

Właśnie o tym miejscu myślałam :blush: .

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szkoła Domowego Masarstwa" to baaardzo długi napis :mellow: , a sam skrót "SDM" osobom nieznającym tematu nic nie powie..

Może "Szkoła SDM", co prawda jest to "masło maślane" ale może jest to jakieś rozwiązanie?

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasza szkoła"

Podoba mi się pomysł Siary.

Ewentualnie: S(zkoła)DM

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nasza szkoła"

tez mi sie podoba. Alternatywnie mogą być "szkolenia" czy "kursy".

 

A co do stronki:

Pod operą pole "szukaj" nie trzyma poziomu ;)

Jak dla mnie to za duzo zdjęć na pierwszym planie.

Fajnie byłoby za to aby opis szkoleń był bogatszy. Oczyma wyboraźni widzę jak w opisie szkolenia bedą szczegółowo wymienione produkty a obok taka klatka ze zdjeciami (jak na pierwszej stronie) przedstawiająca gotowy wyrób. Bedzie mocniej korciło klienta do kliknięcia "Zarezerwuj" ;)

Liczba miejsc wydaje sie być niepotrzebna. Bo jak ktoś widzi, że jeszcze jest dużo wolnych to może "chcieć" zapisać się pozniej ...

 

I moze CAPTCHA przy formularzu ... ? ale to w przyszłości.

Mazurzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła DM

Bez obrazy , ale kojarzy mi się jako "Szkoła Depeche Mode" :tongue:

 

"Nasza Szkoła" wg. Siary też nie jest za bardzo czytelna ..może to określenie u wielu odbiorców wywoływać różne skojarzenia (moje osobiste -prywatna szkoła podstawowa w Szczecinie jest pod taką nazwą).

 

Wiem,że na razie krytykuję "przedpisaczy" :wink: :grin: ..

ale myślę intensywnie co tu zaproponować ...

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod operą pole "szukaj" nie trzyma poziomu ;)

Już powinno być OK. Dzięki za informację :)

 

Przy okazji informacja: została przebudowana galeria. Ograniczyliśmy liczbę zdjęć z jednego szkolenia do 40 szt. Zdjęcia z kolejnych szkoleń będą dodawane sukcesywnie.

"Słabi ludzie szukają zemsty, silni wybaczają, a inteligentni zwyczajnie ignorują."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.