Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Nasza Szkoła Domowego Masarstwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
434 odpowiedzi w tym temacie

#421 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27463 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 15 wrz 2019 - 10:36

Dokładnie 2x droższa niż szkolenie w Łazach u Bagno

I dlatego zgodziłem się na jednorazowe info. 

#422 piksiak

piksiak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1268 postów
  • MiejscowośćKielce

Napisano 16 wrz 2019 - 09:45

Niby tak, ale kracząc - tam będzie komplet a u nas się nie odbędzie :( Dziwne :(

#423 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27463 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 16 wrz 2019 - 09:57

Co w tym dziwnego? Jakieś teorie spiskowe? :D 

#424 piksiak

piksiak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1268 postów
  • MiejscowośćKielce

Napisano 16 wrz 2019 - 14:28

Raczej nie teoria spiskowa. Coś gdzieś zawodzi ale ja się nie znam na tym :( Byłem na innym szkoleniu z serów, obłożony 100% ale jakbym miał pojechać tam jeszcze raz to 3 razy by się popukał w głowę. A nasze serowe ledwo doszło do skutku.

#425 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27463 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 16 wrz 2019 - 14:37

Twój wybór. ;) Myślę, że wszystko już w tej sprawie wyjaśniłem i ze swej strony zamykam temat.

#426 harry_64

harry_64

Początkujący

• Użytkownicy
  • 22 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano 16 wrz 2019 - 22:28

Piksiak, ja byłem na tym kursie serowym z wedlinami dojrzewającymi i było super. To, że ledwo doszedl do skutku, to nie wina organizacji, tylko ludzi, którzy trochę mało doceniają możliwość odbycia takiego kursu. Najlepszy przykład masz właśnie teraz, gdzie konkurencja ma prawie cenę razy 2 do tego co możemy mieć w Naszej szkole.

#427 piksiak

piksiak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1268 postów
  • MiejscowośćKielce

Napisano 17 wrz 2019 - 06:33

Chyba nie zrozumieliście co napisałem - nasze było super ale ledwo doszło do skutku. A tamto było do d... a obłożenie 100%.

#428 Pulek

Pulek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 280 postów
  • MiejscowośćGaworzyce

Napisano 18 wrz 2019 - 08:34

Piksiak poruszyłeś ciekawą kwestię. Może warto się wzajemnie informować o dobrych warsztatach/kursach oraz tych, które okazały się totalnym niewypałem? Jeśli możesz, napisz więc na jakich warsztatach serowarskich byłeś, które to okazały się "do d..."? Po co ktoś inny też ma się wpakować na minę. 

#429 piksiak

piksiak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1268 postów
  • MiejscowośćKielce

Napisano 18 wrz 2019 - 13:36

To jest tylko moje odczucie, innym może się spodobać.Jedne szkolenia są prowadzone z pasją, inne nastawione na komercję bo z tego żyją ale nie koniecznie są do niczego.

#430 Maciekzbrzegu

Maciekzbrzegu

Weteran

• Użytkownicy
  • 2866 postów
  • MiejscowośćBrzeg

Napisano 18 wrz 2019 - 14:12

Dajcie spokój do Bagna jadą Ci co chca sie na umieć, po hotelach Ci co chca sobie wpisać w CV i "poszpanować" i koniec kropka. Takie życie.

#431 Muski

Muski

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 7173 postów

Napisano 18 wrz 2019 - 14:14

Ci co chca sobie wpisać w CV i "poszpanować"
Też dostajesz certyfikat i możesz wpisać  :thumbsup: 

#432 Maciekzbrzegu

Maciekzbrzegu

Weteran

• Użytkownicy
  • 2866 postów
  • MiejscowośćBrzeg

Napisano 18 wrz 2019 - 14:36

Oj Waldka. Oczywiście ze tak. Tylko certyfikat Andrzeja a trzeba tez dodać ze koneksje typu moge zadzwonić podpytać itp sa bezcenne. Ale teraz Waldku liczy sie blichtr. No hotel 4 gwiazdki, Warszawa kurs pod auspicjami Magda, Amaro, Pascal chociaż ich nie zobaczysz. Taki lajf. Nie zmienisz. Mamy mieć spotkanie to Ci wyjaśnie.
No tak aby nie robić "mlodym" wody z mózgu chceszcsie nauczyć jedz do Bagna. Chcesz pochwalic sie ze byleś w resorcie, żonę zabrac na spa, samemu też skorzystać itd a przy okazji coś sie dowiedzieć o wedlinach domowych jedz gdzie chcesz. Im drożej tym bardzie bedziesz zadowolony. 😁

Użytkownik Maciekzbrzegu edytował ten post 18 wrz 2019 - 14:39

#433 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27463 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 18 wrz 2019 - 14:58

Powiedz  i jaki cel ma ta Twoja dyskusja i objasnienia? Nie bardzo rozumiem. Maile poszły, gdyż taka była moja decyzja. Czy uważasz, że ta dyskusja coś zmieni? Na pewno nie. Dlatego proszę już nie nakręcać tej spiralki. Ja podjąłem decyzję i ja za nią odpowiadam. Powody wyjaśniłem w pierwszych postach i nie ma o czym więcej rozmawiać. Jeśli ktoś szuka drugiego dna (co bardzo możliwe), to wyłącznie jego sprawa.

Mam nadzieję, że już niebawem cała sprawa się wyjaśni i zapewniam , że miny niedowiarków będą bezcenne. ;) 

Temat zamknięty.

#434 Maciekzbrzegu

Maciekzbrzegu

Weteran

• Użytkownicy
  • 2866 postów
  • MiejscowośćBrzeg

Napisano 18 wrz 2019 - 15:34

Jeżeli mnie pytasz to tylko że warto wziąć udział w szkoleniu Bagna bo :
- cena bardzo przyzwoita, po kosztach
- dobra atmosfera
- "opieka" po kursie. Może kursant podpytać innych pasjonatów, być uczestnikiem forum itd.

Ps

Nie widzę drugiego dna, dobrze ze jest kilka kursów, kilka podmiotów ktore tylko sie dziele moimi spostrzezeniami

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#435 EAnna

EAnna

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 9398 postów
  • MiejscowośćTychy

Napisano 18 wrz 2019 - 17:33

tam będzie komplet a u nas się nie odbędzie Dziwne

Nie dziwne, tylko skuteczny marketing.

Zaś koszty marketingu zawsze wpisują się w końcową cenę kursu. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych