Skocz do zawartości

Nasza Szkoła Domowego Masarstwa


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Piksiak, ja byłem na tym kursie serowym z wedlinami dojrzewającymi i było super. To, że ledwo doszedl do skutku, to nie wina organizacji, tylko ludzi, którzy trochę mało doceniają możliwość odbycia takiego kursu. Najlepszy przykład masz właśnie teraz, gdzie konkurencja ma prawie cenę razy 2 do tego co możemy mieć w Naszej szkole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piksiak poruszyłeś ciekawą kwestię. Może warto się wzajemnie informować o dobrych warsztatach/kursach oraz tych, które okazały się totalnym niewypałem? Jeśli możesz, napisz więc na jakich warsztatach serowarskich byłeś, które to okazały się "do d..."? Po co ktoś inny też ma się wpakować na minę. 

Jedź tak, aby Twój Anioł Stróż nadążył za Tobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ci co chca sobie wpisać w CV i "poszpanować"
Też dostajesz certyfikat i możesz wpisać  :thumbsup: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Waldka. Oczywiście ze tak. Tylko certyfikat Andrzeja a trzeba tez dodać ze koneksje typu moge zadzwonić podpytać itp sa bezcenne. Ale teraz Waldku liczy sie blichtr. No hotel 4 gwiazdki, Warszawa kurs pod auspicjami Magda, Amaro, Pascal chociaż ich nie zobaczysz. Taki lajf. Nie zmienisz. Mamy mieć spotkanie to Ci wyjaśnie.

No tak aby nie robić "mlodym" wody z mózgu chceszcsie nauczyć jedz do Bagna. Chcesz pochwalic sie ze byleś w resorcie, żonę zabrac na spa, samemu też skorzystać itd a przy okazji coś sie dowiedzieć o wedlinach domowych jedz gdzie chcesz. Im drożej tym bardzie bedziesz zadowolony. ????

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz  i jaki cel ma ta Twoja dyskusja i objasnienia? Nie bardzo rozumiem. Maile poszły, gdyż taka była moja decyzja. Czy uważasz, że ta dyskusja coś zmieni? Na pewno nie. Dlatego proszę już nie nakręcać tej spiralki. Ja podjąłem decyzję i ja za nią odpowiadam. Powody wyjaśniłem w pierwszych postach i nie ma o czym więcej rozmawiać. Jeśli ktoś szuka drugiego dna (co bardzo możliwe), to wyłącznie jego sprawa.

Mam nadzieję, że już niebawem cała sprawa się wyjaśni i zapewniam , że miny niedowiarków będą bezcenne. ;) 

Temat zamknięty.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pytasz to tylko że warto wziąć udział w szkoleniu Bagna bo :

- cena bardzo przyzwoita, po kosztach

- dobra atmosfera

- "opieka" po kursie. Może kursant podpytać innych pasjonatów, być uczestnikiem forum itd.

 

Ps

 

Nie widzę drugiego dna, dobrze ze jest kilka kursów, kilka podmiotów ktore tylko sie dziele moimi spostrzezeniami

Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tam będzie komplet a u nas się nie odbędzie Dziwne

Nie dziwne, tylko skuteczny marketing.

Zaś koszty marketingu zawsze wpisują się w końcową cenę kursu. 

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.