Skocz do zawartości

Gadżety SDM


zemat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bardzo przepraszam za to co napiszę jakie jest moje zdanie.

Otóż na pierwszy rzut oka :) te logo bardzo przypomina jakiegoś żuczka niż coś związane z wędzeniem. Na drugi to wirusa z programu Comodo. Pokazywałem kilu osobom nie związanych z naszą stronką i za każdym razem był to żuczek.

Jeżeli miałbym głosować za tą wersją obrazka na logo to jestem na nie.

Ale większość ma rację i jestem za jakąś formą metalowego znaczka, wisiorka lub jak Abratek - breloczka.

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że trzeba zrobić ranking pomysłów bo wszystkich od razu się nie zrealizuje.

proponował bym zrobić listę chętnych na dany gadżet. określić termin zapisów (tak żeby zdążyć z realizacją na zlot), zebrać kasę, doliczyć coś na potrzeby prosiaczka, zamówić 10%więcej. ale jak technicznie się za to zabrać to jeszcze nie wiem ale temat jest świeży więc coś na pewno się urodzi. (pomysł mam ale to już na PW z inicjatorem).

miłośnik karawaningu, wędkarstwa i dobrego jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w miarę taniego wykonawcę gadżetów. Przygotowuje ofertę dla WB.Wszystkie gadżety zlotowe są jego produkcji.

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=1934&start=0

Pozdrawiam

Okolicznościowe gadżety są wskazane

Daj namiar na tego wykonawcę

 

Rkdent, niestety podany adres jest odrzucany przez wp.

Materiały podesłałem na PW.

Maxell może taką formę metalowej dekoracji możemy zostawić do odznaczania ludzi zasłużonych, a może przy użyciu jakiegoś konkursu na wędzonkę, kiełbasę ... zlotu??

Jest bardzo piękna (bynajmniej ja tak uważam) dlatego zasługuje na wyniosłość okazji ;)

 

Wasze propozycję są super, ale skupmy się nad ideą powstania takiej formy pomocy dla naszego forum.

Wszystko można zrobić, tylko forma bieżąca i forma okazjonalna musi się różnić. To jest podstawą całej zabawy.

 

Więc co chcielibyście na początek?

koszulki, kubki itp., itd następnie ogłosimy ankietę która z 3 najlepsze wygrywają

Proszę zgłaszać propozycję :cool:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS:.-.: proszę o kontakt wszystkich którzy podawali pytania-problemy z pierwszego szkolenia 2010 ponieważ nie pamiętam nicków a pytania notowałem i już w 90% zebrałem odpowiedzi

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego,

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na coś w tym stylu?:

 

 

 

Jeden znany i popularny forumowicz zajmuje się produkcją takich znaczków.

witam

ja jestem za taką odznaką,miałbym ją zawsze w klapie marynarki,lub kamizelce

fajna by była kolorowa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za taką odznaką,miałbym ją zawsze w klapie marynarki,lub kamizelce

to Ty Marku masz szczęście...

ja nie noszę marynarek....

oczywiście w każdej innej postaci byłbym skłonny nosić :cool: :

jako brelok

jako "ciągadło do suwaka"

jako sprzączka w pasku

itd :grin:

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie wiem czy mnie identyfikujesz ale rozmawialiśmy na szkoleniu na te właśnie tematy i przytaczałem przykład z forum karawaning.pl- Rafał

pozdrawiam.

Pamiętam myślę że będziemy w kontakcie

 

To tylko w ramach przestrogi przed następnym niewypałem :lol: :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Nie znam sprawy, ale ja do tego poważnie podchodzę tylko jest problem z ludźmi.

Akurat tego zabardzo się nie krępuje ponieważ wszystko jest i będzie legal

 

Dochód przeznaczamy na utrzymanie serwera tak ustaliła grupa absolwentów styczeń 2010 ;)

Tylko liczymy na hojność i wyrozumiałość forumowiczów :cool:

 

Myślę że się uda, i będzie zadowolenie

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego,

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek już sam Zemat poprowadzi temat i udzieli pełnych wyjaśnień.

Kubki nazywają się:

1 i 2 - Cezar

3 i 4 - Ilona

5 i 6 - Mini specta

7 i 8 - Star

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście proszę o wzięcie poprawki na uklad grafiki. W tej chwili loga sa po prostu "nałożone" na kubki co nie oddaje efektu krzywizn i załamń światła.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź

Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego,

Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne są wszystkie kubki, ale gdybym miał wybierać to dla mężczyzn wybrał bym niezwykle elegancki kubek "CEZAR", oczywiście z logo WB.

A dla kobiet przepiękny, leciutki w formie kubeczek "STAR" z logo WB.

Czy będą kubki dla praworęcznych (bo chciałbym mieć logo na zewnątrz),tak aby wszyscy widzieli naszą wędzarnie. :lol:

 

Pozdrawiam.

Sznurek od mojej wędzonki jest smaczniejszy od wędlin z marketu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.