Skocz do zawartości

Nowa nadziewarka


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Już wkrótce, przedstawię Wam nowego producenta nadziewarek. Czekam na materiały. Wykonanie, materiał i cena - konkurencyjne. :grin:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już wkrótce, przedstawię Wam nowego producenta nadziewarek. Czekam na materiały. Wykonanie, materiał i cena - konkurencyjne. :grin:

Czy będą podobne to tych co były u miro :question: :smile:

Witajcie BiSwW

lokomotywa-ruchomy-obrazek-0004.gif

Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło

etiam latrones suis legibus parent !!

Wędzę więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynac nowego tematu a mam pytanie odnosnie nadziewarek.Na niemieckim ebayu kilka firm wystawia nadziewarki nawet do 15l .Pisza ze ze stali nierdzewnej .W licytacji mozna kupic cos takiego w cenie ok 200 e.Czy moze ktos cos takiego mial w reku co to jest warte, Napisalem do tych wystawiajacych te nadziewarki jakiej sa produkcji Niestety brak odpowiedzi.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów sprostowania.

Nadziewarka miała być i to dawno ale że Miro to wredna bestia i nie wypuści g... na rynek .Producent dwoi się żeby sprostać stawianym wymogom.

Ma być taka żeby laik nałożył farsz i bez żadnych problemów sam nadział jelita.

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że nadziewarka spisuję się super poza małym drobiazgiem jakim jest jej przełożenie.

Pozostało dołożyć dwa koła zębate i będzie to co chciałem.

Wiem idzie po grudzie jak to mówią ale wymyślamy ją wspólnie z kolegą.

On jest inżynierem a ja praktykiem.

Mam nadzieję że ten duet przyniesie bardzo praktyczny wyrób i za rozsądną cenę.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując dyskusje na temat nadziewarek, przejrzałam też stare forum, mam troszkę zakręcone myślenie. Tym bardziej że dostałam ciekawą propozycje od Mesla. Ale po kolei.

 

1. Szukam nadziewarki, która za bardzo nie obciąża mięśni i nerwów rąk ( sprawy powypadkowe) i starczy na wiele lat, od pół roku nie kupuje wędlin :)))))), dzięki Wam:)

 

2. Mesla ( Model 18 - 9 litrową http://www.mesla.pl/nadziewarki.php ) zaproponowała mi za 1780 zł, niestety tylko do końca lutego.

 

3.Znalazłam jeszcze taką http://www.swiatwokolkuchni.pl/?cat=139 za 1464 zł - 7 litrową z ważną funkcją

" zaopatrzona w specjalne, umieszczone z przodu otwory odpowietrzające, które umożliwiają odpowietrzanie bez używania zaworów w tłoku."

Ta cecha jest chyba WAŻNA, a Mesla się tę funkcją nie chwali , andrzejk pisał kiedyś , że daje sobie radę z powietrzem, niemniej nie wiem czy ja taka zdolna będę :) )))

 

4. Czekam i czekam na nadziewarki u Miro i tę o której napisał na początku tego tematu Maxell, aby porównać i wybrać .

 

Proszę, napiszcie jaką sami byście wybrali, porównując solidność materiałów i ich wykonania, sposób mocowania do blatu, jeśli będzie taka potrzeba, i konieczność funkcji odpowietrzania przy nadziewaniu.

O dobrej nadziewarce marze od dłuższego czasu, i znalazłam sposób, rzuciłam palenie !!!

i uzbierałam kaskę, sposób trochę bolesny ale skuteczny, mam nadzieje........

Serdecznie pozdrawiam, spokojnie czekam na Wasze mądre uwagi - waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Czekam i czekam na nadziewarki u Miro i tę o której napisał na początku tego tematu Maxell, aby porównać i wybrać .

No i się doczekasz. :)

Nadziewarka po koniecznych zmianach konstrukcyjnych ma teraz nowe nowe przełożenie 1:16 oraz profilowane w kierunku lejka dno.

Po wstępnych próbach wiem że działa idealnie i nawet małe dziecko da teraz radę i może kręcić korbą.

Za ok. 10 dni nadziewarki będą gotowe do sprzedaży.

Tak to niestety jest z prototypami, ale wiem że warto było czekać.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jeszcze taką http://www.swiatwokolkuchni.pl/?cat=139 za 1464 zł - 7 litrową z ważną funkcją

" zaopatrzona w specjalne, umieszczone z przodu otwory odpowietrzające, które umożliwiają odpowietrzanie bez używania zaworów w tłoku."

Ta cecha jest chyba WAŻNA, a Mesla się tę funkcją nie chwali , andrzejk pisał kiedyś , że daje sobie radę z powietrzem, niemniej nie wiem czy ja taka zdolna będę :) )))

te nadziewarki kosztuja w Niemczech 200-250 Euro, a taka jaka robi Mesla jest w cenie okolo 700Euro. Osobiscie mam nadziewarke od Mesli i jestem z niej zadowolony, odpowietrznik w tloku spelnia w 100% swoje zadanie.

Pozdrawiam Yogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChrisB

 

Prototyp już dawno jest na forum.

Zerknij proszę od tego wątku:

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=4011

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce, przedstawię Wam nowego producenta nadziewarek. Czekam na materiały. Wykonanie, materiał i cena - konkurencyjne. :grin:

Nadziewarka po koniecznych zmianach konstrukcyjnych ma teraz nowe nowe przełożenie 1:16 oraz profilowane w kierunku lejka dno.

Po wstępnych próbach wiem że działa idealnie i nawet małe dziecko da teraz radę i może kręcić korbą.

Za ok. 10 dni nadziewarki będą gotowe do sprzedaży.

Tak to niestety jest z prototypami, ale wiem że warto było czekać.

Minęło kilka tygodni i nic.

Po niedzieli raczej na pewno zabieram się do zamówienia nadziewarki u P. Fecki lub w innym sklepie, ale może lepszym wyborem byłaby nadziewarka, o której mowa w tym temacie, a której nie wiedziałem.

Kiedy można się spodziewać wiadomości o nadziewarce, o której pisaliście :question: :smile:

Witajcie BiSwW

lokomotywa-ruchomy-obrazek-0004.gif

Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło

etiam latrones suis legibus parent !!

Wędzę więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem długo to trwa ale taka była potrzeba.

Nadziewarka musiała przejść przez zmiany konstrukcyjne.

W tym tygodniu mam już dostać wersję ostateczne.

Jak wszystko będzie działało jak należy ruszamy z produkcją na całego.

Wrzucę zdjęcia i jak zwykle poproszę o Wasze spostrzeżenia.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakupy na święta no to musisz przyjechać.

Zapraszam.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.