Skocz do zawartości

Wyroby Pis67 & Co.


pis67

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tu wieprzek po nocnym wiszeniu w chłodzie czterech ścian....  :cool:

 

post-41160-0-74411900-1423953897_thumb.jpg

 

 

Już podzielony i zapakowany do rzęcha...  :cool:

 

post-41160-0-06811000-1423953915_thumb.jpg

 

I korbacze zrobiłem - Kurp - Sylwek robi na zlocie w Gąsiorowie - nauczył i wyszły za pierwszym razem - pilnym uczeniem - byłem....  :cool:

 

 

 

post-41160-0-39393100-1423953932_thumb.jpg 

Edytowane przez pis67
Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I korbacze zrobiłem - Kurp - Sylwek robi na zlocie w Gąsiorowie - nauczył i wyszły za pierwszym razem - pilnym uczeniem - byłem....  :cool:

 

 

 

attachicon.gifP1260874.JPG

Piotrze - superaśne te sznurówki ;)

W maju na Zlocie w Gąsiorowie możemy teraz pyknąć tych korbaczy na 8 rąk ;) Oby kiji w wędzarni i mleka starczyło na ich zrobienie ;)

Edytowane przez KURP

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby kiji w wędzarni i mleka starczyło na ich zrobienie ;)

No mleka ci u mnie dostatek.... :cool:  Trzaśniemy do książek w tzw. międzyczasie.... :cool:

 

 

 

superaśne te sznurówki

 

Jestem zaskoczony, że wyszły.....  :cool:

Edytowane przez pis67
Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I korbacze zrobiłem - Kurp - Sylwek robi na zlocie w Gąsiorowie - nauczył i wyszły za pierwszym razem - pilnym uczeniem - byłem....   
 

Jakie równiutkie... jak tasiemka .. :clap: No no.. widzę że idziesz w dobrym kierunku Piotr  :)


 

 

MiejscowośćNML Napisano minutę temu KURP, dnia 14 Lut 2015 - 23:55, napisał: Oby kiji w wędzarni i mleka starczyło na ich zrobienie No mleka ci u mnie dostatek....   Trzaśniemy do książek w tzw. międzyczasie....  
 

Może i ja się czegoś nauczę  :rolleyes:

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I korbacze zrobiłem - Kurp - Sylwek robi na zlocie w Gąsiorowie - nauczył i wyszły za pierwszym razem - pilnym uczeniem - byłem....   
 

Jakie równiutkie... jak tasiemka .. :clap: No no.. widzę że idziesz w dobrym kierunku Piotr  :)

 

 

MiejscowośćNML Napisano minutę temu KURP, dnia 14 Lut 2015 - 23:55, napisał: Oby kiji w wędzarni i mleka starczyło na ich zrobienie No mleka ci u mnie dostatek....   Trzaśniemy do książek w tzw. międzyczasie....  
 

Może i ja się czegoś nauczę  :rolleyes:

 

Przyjedź Haluś z Andrzejkiem, na pewno się nauczysz i wypoczniesz w tak malowniczym miejscu :)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wędziłem --- krakowska  , była też cienka czerwona - ale foty brak.... :cool:

 

 

post-41160-0-63704900-1424384506_thumb.jpg

 

 

I salami traci wagę....  10-ęć sztuk

 

 

post-41160-0-24443600-1424384524_thumb.jpg

 

 

I nowe sery z 12-go lutego rosną....  :cool:

 

post-41160-0-57813700-1424384548_thumb.jpg

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiełbaska z wczoraj z ostatniego wieprzka...  trzy kije były... :cool:

 

 

post-41160-0-49778700-1424470504_thumb.jpg

 

Dziś zadyma .... była 

 

 

post-41160-0-97167900-1424470520_thumb.jpg

 

Boczki upieczone....

 

 

 

post-41160-0-12318200-1424470537_thumb.jpg

 

 

I dwa małe dziki odebrałem na trasie... ciekawe ile ważył cały żyw - mięska z jednej sztuki 22,5kg było?

 

 

post-41160-0-08714100-1424470552_thumb.jpg

 

 

I mięska na kolejnym dymieniu...  :cool:   po odpopczynku na pieczenie boczków...

 

 

post-41160-0-95536100-1424470578_thumb.jpg

 

 

I porcja dla mnie....  :cool: 

 

 

post-41160-0-95576100-1424470594_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sery - z 32 litrów mleka - dodałem podpuszczkę w proszku - dostałem próbkę  na 10l - dodałem do 32 litrów i się ścięło. Zrobiłem dwa sery - ten większy waży 3,4kg, mniejszy 1,2kg już pływają, ricottę zbierałem gorącą w 5 minut po ścięciu.....  :cool:

post-41160-0-00140000-1424867357_thumb.jpg

post-41160-0-55195900-1424867454_thumb.jpg

post-41160-0-38805100-1424867588_thumb.jpg

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem korbacze - drugie podejście  - wczoraj nie szło ciągnąć - dziś do południa już tak, ale coś sobie ubzdurałem, gdzieś przeczytałem, by od razu do zimnej wody wkładać, I tak zrobiłem - powykręcały się i już ich nie wyprostowałem. Poprzednio szły prosto na kij i były smukłe, a te kędzierzawe nieco. Cóż - nauka w las nie idzie ....  :cool: Trochę ze środka już skonsumowane.... 

post-41160-0-03340100-1424968524_thumb.jpg

Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem korbacze - drugie podejście  - wczoraj nie szło ciągnąć - dziś do południa już tak, ale coś sobie ubzdurałem, gdzieś przeczytałem, by od razu do zimnej wody wkładać, I tak zrobiłem - powykręcały się i już ich nie wyprostowałem. Poprzednio szły prosto na kij i były smukłe, a te kędzierzawe nieco. Cóż - nauka w las nie idzie ....  :cool: Trochę ze środka już skonsumowane.... 

Sznurówki aż miło patrzeć ;)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze "słyszałem ", że masz łóżko i telewizor  do sprzedania, chętnie odkupię bo Ty jak sądzę nie korzystasz z tych rzeczy bo ciągle coś robisz.

Szacun dla Ciebie za całokształt :)

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"słyszałem ", że masz łóżko i nie korzystasz

Czy to jakaś sugestia odnośnie spraw małżenskich ?  ;)   :facepalm:

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyzio, nie wyciągaj pojedynczych słów ze zdania.

Śledząc poczynania Piotra tak zauważam,że ma mało czasu dla siebie  :)

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się chyba nigdy Piotrze nie nudzisz, tym bardziej wieczorami ;)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.