Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci


Logowanie » 

Rejestracja
Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!
 

Zdjęcie

Zastrzeżone nazwy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Maxell

Maxell

    Uzależniony od forum

  • Moderatorzy
  • 30311 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 24 sty 2011 - 15:04

Uwaga:
Nazwy:
- Szkoła Domowego Masarstwa (Wędzarniczej Braci lub Fundacji "WĘDZARNICZA BRAĆ")
- Akademia Domowego Masarstwa
sa nazwami zastrzeżonymi i prawnie chronionymi. Używanie ich bez zgody Zarządu Fundacji "WĘDZARNICZA BRAĆ" stanowi naruszenie prawa i tak tez zostanie potraktowane.
Na dzień dzisiejszy jedynie Pensjonat "Lipowa Dolina" posiada naszą zgodę i uprawnienie do używania nazwy SDM.
Folwark Zrębice nie jest już w jakikolwiek powiązany z Wędzarniczą Bracią oraz ideą Szkoły Domowego Masarstwa i od miesiąca września nie wolno mu powoływać się na poparcie WB, ani używać nazwy SDM.
Szkoła Domowego Masarstwa Wędzarniczej Braci tworzyła program szkoleniowy, zapewniała wyposażenie obiektu w sprzet niezbędny do zajęć, zapewniała fachowych wykładowców i organizowała szkolenia. Folwark zapewniał nam jedynie zakwaterowanie, wyżywienie i pomieszczenia dydaktyczne, za co otrzymywał regularnie ustalone kwoty.
Niestety, do dnia dzisiejszego, nie uregulowano z nami kwot, które miały zasilic kasę Fundacji, a były wynikiem oszczędności powstających dzięki ofiarności darczyńców.
Na dzień dzisiejszy należna nam kwota oscyluje w granicach 6000,00 zł. mam nadzieję na honorowe podejście do tematu gospodarza Folwarku.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych