Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

[Sprzęt] Robot do mieszania cięzkiego ciasta chlebowego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#121 deepblue

deepblue

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • MiejscowośćKościerzyna

Napisano 06 sty 2018 - 15:19

Witam. Zainspirował mnie ten Electrolux Assistent.  Czy ktoś może mi poradzić gdzie mogę go kupić?

Jeżeli nowy to chyba z ebay.de. Wpisz "Assistent" bo tam sprzedają jako Ankarsrum Assistent. Z przesyłką ok 550 €. Możesz rozważyć poczekanie na kolejną promocję ebay.pl i paypal. Zwracają wtedy 15% wartości zakupu. Warunek to zakup poprzez ebay.pl i płatność PayPalem. Ostatnia promocja była ok 15 grudnia.

Jeżeli używany to na olx jest jakiś starszy model za 349zł

Użytkownik deepblue edytował ten post 06 sty 2018 - 15:48

#122 zygmunt 2

zygmunt 2

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • MiejscowośćNowa Ruda

Napisano 14 sty 2018 - 13:07

Dzięki za podpowiedż. Będę czatował na promocję na ebay.pl.

#123 Marko

Marko

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 467 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 07 lut 2018 - 14:18

Czy ktoś z Szanownego Koleżeństwa miał do czynienia z robotem Boman KM 383CB (Clatronik KM 3573)? Mam taki, używam do wyrabiania ciasta na chleb, innych ciast i farszu na kiełbasy, sprawuje się dobrze ale jest bardzo głośny. Chciałem go przesmarować ale nie mogę go rozebrać, wykręcam wszystkie widoczne śrubki a obudowa ani drgnie. Jeżeli ktoś ma pomysł jak się do niego dostać bez używania młotka to bardzo proszę o podpowiedź.

Będę wdzięczny za wszelkie rady.

#124 marrolin

marrolin

Początkujący

• Użytkownicy
  • 14 postów
  • MiejscowośćRzeszów

Napisano 24 lut 2019 - 21:46

sverige2, dziękuję za Twój post sprzed 3 lat o Electrolux Assistent :)

Dzięki niemu zwróciłem uwagę na ten mikser bo bez problemu daje radę 4 kg ciasta, a tyle czasem piekę.

Mikser na angielskojęzycznych forach, zwłaszcza amerykańskich(znany tam jako Ankarsrum Assistent), ma entuzjastyczne opinie.

A najlepsze z tego, że udało mi się kupić go w Polsce, na OLX.za 170zł z przesyłką, zamiast 520 € za nowy :D

To starszy model N21, nie tak ładny jak obecny model ale użyty może 2-3 razy, w idealnym stanie, z widocznymi na zdjęciu dodatkami.

Jedyny "problem" to instrukcja po szwedzku.

1_f.jpg?1510683546

To akurat zdjęcie z szwedzkiej aukcji ale mój zestaw jest identyczny.

Jak sprawuje się w mieszaniu farszu  na mielonki, kiełbasy, bo domniemam że tak również jest wykorzystywany?

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#125 deepblue

deepblue

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • MiejscowośćKościerzyna

Napisano 25 lut 2019 - 00:00

Jak sprawuje się w mieszaniu farszu  na mielonki, kiełbasy, bo domniemam że tak również jest wykorzystywany?

Farszu nie mieszałem. Próbowałem mielić mięso i maszynka nie poradziła sobie. Maszyna napędzana jest poprzez pasek klinowy, który zaczął się ślizgać. Ma już dobre kilkanaście lat i pasek prawdopodobnie trochę sparciał i jest minimalnie za luźny.

Z ciastem maszyna dalej daje sobie świetnie radę więc nie narzekam.

W nowszych maszynach zmienili silnik na mocniejszy.

Użytkownik deepblue edytował ten post 25 lut 2019 - 00:02

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych