Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Integracje pracowników firm w naszej SDM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27419 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 12 lut 2011 - 10:27

Chodzi mi po głowie taki nowy pomysł. Co byście powiedzieli na to, by w naszej SDM odbywały się, w ramach integracji wewnątrzfirmowych, specjalne szkolenia i kursy tylko dla grup z jednej firmy? Przeciez nic tak Polaków nie łączy jak wspólna kuchnia i praca przy stole (pomijam temat sypialni :grin: ). Do tego można jeszcze dorzucic jakieś małe atrakcje przerywnikowe, kidy np. parzy sie kaszneczka lub wędzą kiełbaski.
Czeka na Wasze opinie.
PS.
Program kursu moża by dostosować do wymagań danej grupy.

#2 Koszu

Koszu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 276 postów
  • MiejscowośćRadzionków

Napisano 12 lut 2011 - 10:35

Witam Maxellu. Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. Ja w zasadzie przynajmniej 2 razy w miesiącu organizuję różnym przedsiębiorstwom wyjazdy integracyjne. Jak najbardziej do swojego katalogu mógłbym wrzucić ten temat :) Zobaczymy jakie byłoby zainteresowanie. Z doświadczenia jednak wiem, że w ciągu trzydniowej imprezy ludzie byliby się w stanie skupić na wędlinach max w jeden dzień i to tak do 18:00. Wcześniej oni się integrują już w busie i po przyjeździe do hotelu integrują dalej, w drugi dzien zazwyczaj ich wyciągam na jakies zwiedzanie więc tutaj można by było od rana do tej 18 cos z nimi porzeźbić tak by przygotować jedzenie na uroczysta kolację i na śniadanie w 3 dzień imprezy. Po uroczystej kolacji oczywiście integracja :):) Z przyjemnością pomogę Ci w opracowaniu programu od strony turystyczno - integracyjnej bo jak już pisałem troszeczkę "książek" na takich integracjach już przeczytałem :)

#3 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27419 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 12 lut 2011 - 10:39

Koszu, rozpatrz w takim razie temat i sprawdź, jak zostałby przyjęty.
Pozdrawiam.

#4 Koszu

Koszu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 276 postów
  • MiejscowośćRadzionków

Napisano 12 lut 2011 - 10:43

Musiałbys mi przygotować jedynie program od strony masarskiej. Co w ciągu tych ok 9-10 godzin można by było zrobić. A miejsce imprezy? Lipowa Dolina?

Pozdro

#5 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27419 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 12 lut 2011 - 11:00

Jak juz wcześniej pisałem, niebawem rusza nasza nowa SDM, taka z przwdziwego zdarzenia (ok. 100 km od Warszawy na pólnoc). Tam się będziemy przymierzali do kursów integracyjnych.
Ja to widzę tak: produkty (na życzenie uczestników - kaszanka, salceson, kiełbasa, wędzonki) będa przygotowywane przez naszych masarzy. Ludzie obowiązkowo :D uczestnicza przy wyrobie jednego lub dwóch produktów. Chodzi o to, aby sie troche umorusali i jedli później to ze smakiem i przeswiadczeniem, że sami robili. Może być podawana kaszanka z kotła, kiełbasa biała parzona i inne produkty. Zawsze coś świeżego i innego. Mogą spokojnie biesiadować, ale za to przy jakiej zakąsce. :grin:
Oczywiście drzwi sali produkcyjnej zawsze otwarte dla chętnych do pomocy. Pomoc także przy wedzeniu w wedzarni polowej. itd.

#6 kempes

kempes

Weteran

• Użytkownicy
  • 1792 postów
  • MiejscowośćSzadek

Napisano 12 lut 2011 - 11:10

Można później urozmaicać tematy spotkań o np. dzień serowo-twarogowy, nalewkowy, piwny, carvingowy, sałatkowy, ciastkarsko-piekarniczy, pasztetowy itd. :lol:

#7 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27419 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 12 lut 2011 - 11:18

Tak jest. :grin: A Kolega Wnuczek może zająć się pintball'em i strzelaniem z różnych "rur".
Do "repertuaru" przedstawionego w powyższych postach, dorzucę: wędzenie ryb, przygotowanie i wędzenie kurczaka a'la Dziadek, polędwic łososiowych (na zimno) itp.

#8 Koszu

Koszu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 276 postów
  • MiejscowośćRadzionków

Napisano 12 lut 2011 - 11:27

W przyszłym tygodniu przysiądę i przygotuję kompletny program 3-dniowej integracji. Maxellu powiedz mi tylko jeszcze czy ten ośrodek jest gdzieś na wsi? Mam pomysł (już sprawdzony) na imprezę wieczorną :)

#9 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27419 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 12 lut 2011 - 11:29

Lipowa Dolina, to zupełnie specyficzny ośrodek (www.lipowadolina.pl), natomiast nasza nowa SDM położona jest .... :wink: To na razie tajemnica. Zaraz podam Ci namiar na PW. :grin:
PS.
Mogę tylko potwierdzić - tak, ośrodek jest na wsi. :grin:

[size=9][ Dodano: Sob 12 Lut, 2011 11:49 ][/size]
I druga sprawa. Trzeba by jakoś ściągnąć do naszej SDM właścicieli gospodarstw agroturystycznych i Koła Gospodyń Wiejskich. Jeśli możecie pomóc, to z góry dziekujemy. :grin:

#10 pokemon15

pokemon15

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 4164 postów
  • MiejscowośćBogatynia

Napisano 14 lut 2011 - 01:56

Tak sobie myślę, że ja tez mógłbym rozeznać sie i spróbować zorganizowac taki wyjazd integracyjny... U nas dość często sa organizowane tego typu imprezy, wycieczki, rajdy, spływy kajakowe, wyjazdy na mecze, nie mówiąc o jednodniowych imprezach :)
Maxell, musiał bys dokładnie podać ilość miejsc i terminy, przynajmniej ze trzy w których byłaby mozliwość przygotowania takiej imprezy, żeby ludzie mogli sobie załatwić wolne czy urlopy... i sie dopasować.
teraz kwestia gdzie... Lipowa Dolina i za Warszawą... od nas to pół Polski do przejechania...
Musze dowiedzieć się jak jest z dofinansowaniem do transportu, czy socjalny ,moze zwiazki zasponsoruja autobus. Teraz jeszcze ilość miejsc... 50?
Jak bedę na rankach w środę czwartek to podzwonie do zwiazków i do socjalnego, jakie dofinansowanie uda sie uzyskac do transportu ewentualnie nawet do takiej imprezy. Czy jak to bedzie organizowac SDM to wystawiacie rachunki? faktury? Bo to jest ważne przy "wyciagnieciu" kasy z zakładu...

Ale najpierw musze rozeznać się co do chetnych, chociaz na 1500 osób to chyba znajdzie się te 30-50... z tego co sie orientuje to nawet u nas w wydziale na ogródkach makilka osób wedzarnie i cos tam rzeźbi :) itp/...
No i koszt takiej imprezy... za ile ? z noclegami, " atrakcjami" itp
I tak jak koszu napisał...
"Z doświadczenia jednak wiem, że w ciągu trzydniowej imprezy ludzie byliby się w stanie skupić na wędlinach max w jeden dzień i to tak do 18:00. Wcześniej oni się integrują już w busie i po przyjeździe do hotelu integrują dalej, w drugi dzien zazwyczaj ich wyciągam na jakies zwiedzanie więc tutaj można by było od rana do tej 18 cos z nimi porzeźbić tak by przygotować jedzenie na uroczysta kolację i na śniadanie w 3 dzień imprezy. Po uroczystej kolacji oczywiście integracja :) :)

Byłem osobiście na kilku takich imprezach... z Zakopanego i Małysza 5 lat temu... pamietam że z góralkami w knajpie tańczyłem i jakieś kierpce do domu przywiozłem jako nagrodę... :wink:

Ale ogólnie to jest niezły pomysł i wykonam kilka telefonów w pracy i rozesle info pocztą wewnętrzną że coś takiego jesteśmyw stanie zorganizowac, zobaczymy jaki bedzie odzew.

I najwazniejsze... czy zamieszczając u siebie w firmie taka informacje-zapytanie i równiez w rozmowach z Dyrekcja i Zwiazkami mogę wykorzystać jakieś fotki z SDM, miejsc w których były by organizowane te imprezy? Musiałbym opracowac/przygotować jakieś foldery z opisem takiej imprezy, programem, itp

Nie wiem czy dam rade przed sezonem urlopowym,ale moze na jesień cos by sie dało zorganizować...
Jak cos to pisz do mnie na PW , bo to jest dobry pomysł :)

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#11 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27419 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 14 lut 2011 - 08:34

Kursy, juz niebawem (po kursach próbnych) będą prowadzone przez naszą Fundację z zachowaniem wszelkich wymogów formalno-prawnych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych