Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

[Arch.] Nasze konto na Facebook'u

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
449 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30316 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 08 kwi 2011 - 19:22

Może ktoś z Państwa jest chętny do poprowadzenia naszego konta (WB) na Facebook'u?

#2 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 20 cze 2012 - 23:29

Brakuje mi konta Braci Wędzarniczej na FB

Już ten temat (o ile się nie mylę rok temu :rolleyes: ) był poruszany..niestety ..pomysł umarł śmiercią naturalną :mellow: z braku chętnych do prowadzenia takiego konta ,a także z racji tego,że wiele osób nie ma i nie zamierza zakładać konta na FB

Troszkę w tej sprawie zrobiłem.
https://www.facebook...314731745282144
Jeśłi ktoś z WB chciałby się dołaczyć do tworzenia i administrowania, to zapraszam.

#3 Podlasiak

Podlasiak

Weteran

• **VIP-Organizator**
  • 1223 postów
  • MiejscowośćBoston

Napisano 21 cze 2012 - 04:33

Na FB jest też takie konto :

http://www.facebook....69073723117064/

#4 piotr69

piotr69

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 76 postów
  • MiejscowośćGrodzisk maz

Napisano 21 cze 2012 - 19:10

Na FB jest też takie konto :

http://www.facebook....69073723117064/

w miarę wiedzy i możliwości staram się aktywnie uczestniczyć w reklamie na FB :grin:

#5 _Krzysztof_

_Krzysztof_

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 890 postów

Napisano 21 cze 2012 - 21:11

http://www.facebook....147716798605548

Ato konto no nie jest "nasze"?

#6 myth

myth

Weteran

• Użytkownicy
  • 1602 postów
  • MiejscowośćReykjavik, Islandia/ Koszalin

Napisano 21 cze 2012 - 21:59

Nikt nikomu tak naprawdę nie każe zakładać konta na FB. Przecież nikt nie każe nikomu dodawać tam zdjęć, pisać danych adresowych itp.to konto, może figurować jak każde inne konto chociażby to na WD! Jest uzytkownik, ma dostęp i możliwość pisania.... więc w czym rzecz? TeBe założył "NASZE" więc można w nim podziałać również .... trzeba być kreatywnym, a nie spoczywać na laurach ....

#7 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 21 cze 2012 - 22:35

Tamte profile są martwe, nic na nich się nie dzieje. Ja próbuję coś robić przekierowując gości na nasze Forum. Z oczywistych powodów nie mogę publikować Waszych zdjęć, tylko swoje. Jeśli ktoś z Was na konto na FB, to zapraszam do tworzenia.

#8 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 21 cze 2012 - 22:45

co to jest to FB ??? forum tu też dobre jest!

#9 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 21 cze 2012 - 22:55

Bartniku, to jest tak:
Jeżeli założymy, ze forum jest dla tych, którzy już są na forum, to rzeczywiście strona na FB jest niepotrzebna. Bo siedzimy sobie na forum, gadamy i jest fajnie.
Ale jeśli mamy jakąś misję i chcemy propagować Domowe Wędliniarstwo, to FB jest narzędziem marketingowym do szerzenia naszych idei, czyli tzw. ewangelizacji :-)
4 lipca założyłem stronke na FB, mamy 364 "lajki" co jest niezłym wynikiem. Z FB odsyłam na nasze Forum przy każdej okazji, więc co w tym złego?

#10 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 21 cze 2012 - 23:09

FB. daj linka zobaczę co to jest.
Może lepsza reklama WB by była coś w rodzaju jak na skrzynkę e-mail przychodzi niechciana poczta, typu kredyt, auto, telefon. Nie wiem na jakich zasadzie to przychodzi, ale przychodzi, jak pisze za zgodą użytkownika danej darmowej skrzynki pocztowej.

#11 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 21 cze 2012 - 23:25

https://www.facebook...314731745282144

#12 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 21 cze 2012 - 23:36

Widzę to początkuje, mało zdjęć jest, nie lubię czytać, lepiej patrzeć! A jak nie napatrzę to …

#13 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 21 cze 2012 - 23:42

Pracuję nad tym od 2 tygodni. Nie mogę kraść Waszych zdjęć z forum i publikować na FB :-) Mogę publikowac tylko moje zdjęcia. Dlatego fajnie by było, gdyby kilku z Was dołaczyło się do tworzenia tej strony na FB. Ewentualnie byłbym wdzięczny, gdyby Forumowicz upoważnił mnie do wykorzystania jego zdjęć z forum do publikacji na FB.

#14 anerka

anerka

Weteran

• Użytkownicy
  • 1128 postów
  • MiejscowośćSulechów, lubuskie

Napisano 21 cze 2012 - 23:56

byłbym wdzięczny, gdyby Forumowicz upoważnił mnie do wykorzystania jego zdjęć z forum do publikacji na FB.

.
Upoważniam, moje możesz publikować. Pozdrawiam.

#15 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 21 cze 2012 - 23:57

byłbym wdzięczny, gdyby Forumowicz upoważnił mnie do wykorzystania jego zdjęć z forum do publikacji na FB.

.
Upoważniam, moje możesz publikować. Pozdrawiam.

A mogę cytowac Twoje posty z Forum, jako opisy do zdjęc?

#16 anerka

anerka

Weteran

• Użytkownicy
  • 1128 postów
  • MiejscowośćSulechów, lubuskie

Napisano 22 cze 2012 - 00:00

TeBe, jeśli uznasz za stosowne, jasne że możesz.

#17 myth

myth

Weteran

• Użytkownicy
  • 1602 postów
  • MiejscowośćReykjavik, Islandia/ Koszalin

Napisano 22 cze 2012 - 18:54

TeBe, jeśli u mnie znajdziesz coś ciekawego, to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko :) może nie jestem autorytetem, ale... ;)

#18 miro

miro

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 14271 postów

Napisano 22 cze 2012 - 20:17

Jestem jak najbardziej za naszym miejscem na Facebook'u, ale powiem szczerze stary nie jestem, internet, kompy, strony www to dla mnie nie problem, jednak jak zaloguję się na Facebook'u to ni cholera nie wiem co gdzie i jak. :cry:

#19 GuRu

GuRu

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 930 postów

Napisano 22 cze 2012 - 21:16

Jak ktos nie może znależć na FB stronki WB, to pproszę o PW.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#20 piotr69

piotr69

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 76 postów
  • MiejscowośćGrodzisk maz

Napisano 22 cze 2012 - 21:17

Jestem jak najbardziej za naszym miejscem na Facebook'u, ale powiem szczerze stary nie jestem, internet, kompy, strony www to dla mnie nie problem, jednak jak zaloguję się na Facebook'u to ni cholera nie wiem co gdzie i jak. :cry:

znam ten ból. czasem muszę się córki spytać jak coś tam ustawić a i tak nie jest tak jak bym chciał. :???:
Facebook jest wyborem pomiędzy zachowaniem prywatności, możliwością reklamy i kontaktem ze znajomymi. Wychodzę z założenia że nie mam nic do ukrycia a gdyby ktoś był zainteresowany jakimś wspólnym biznesem to przynajmniej tam mnie znajdzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych