Skocz do zawartości

[Arch.] Nasze konto na Facebook'u


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
W porządku, wyrażam zgodę na publikację zdjęć i cytatów moich, jak ma to pomóc w tworzeniu facebooku od TeBe. u mnie jest coś o ogrodzie, nawet i króliki :), (tyle że ja podpisuję jako bartnik C, wcześniej pisałem aby mi taki stempel zrobił, jak pokemon ma, niestety nie zrobił, więc…).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba nie ma co wyrażać zgody, bo każdy materiał zamieszczony na FB ... staje się własnością FB ... :devil:

Nie mam konta na FB i raczej nie będę takowego miał ale wydaje mi się, że można na każdym publikowanym zdjęciu umieszczać duże, czytelne logo, adres WB etc. wtedy nawet jeśli ktoś z FB będzie w jakikolwiek sposób chciał wykorzystać takie zdjęcia do swoich "niecnych" celów to i tak zamierzony przez Tomka efekt zostanie osiągnięty = promocja WB.

 

pozdr

Sent from my Nokia 1011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba nie ma co wyrażać zgody, bo każdy materiał zamieszczony na FB ... staje się własnością FB ... :devil:

Darhel, i dlatego proszę o zgodę na użycie Waszych zdjęć zamieszczanych na naszym Forum do publikacji na FB. Osobiscie bardzo poważnie podchodze do kwestii praw autorskich.

 

[ Dodano: Sob 23 Cze, 2012 10:14 ]

Wytłumaczcie mi, proszę co, jak, i kto nam co daje na fejsiku?

Przy każdym zdjęciu publikuję link do strony WB. Traktuję FB jako sposób na promocję naszego Forum. Do dziś strona na FB była wyświetlona 137 tysięcy razy (tyle widze w statystykach FB). Może Maxell się wypowie, czy widzi jakikolwiek wpływ moich działań na ruch na Forum WB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi, proszę co, jak, i kto nam co daje na fejsiku?

Ciekawe pytanie... to tak samo jak by zapytać co, jak daje nam jakiekolwiek inne forum ,portal etc. ? ....

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MakaPaka, Niestety nie wszyscy podzielają Twój pogląd .. uważam, że to kreatywne, a kreatywność, to podstawa :)

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum i na stronie głównej nie ma znaczka Facebooka, czy to znaczy, że to prywatna inicjatywa TeBe i nie ma nic wspólnego z WB? A jeżeli jest inaczej to może warto taki znaczek/odnośnik umieścić? Co by było wszystko wiadomo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum i na stronie głównej nie ma znaczka Facebooka, czy to znaczy, że to prywatna inicjatywa TeBe i nie ma nic wspólnego z WB? A jeżeli jest inaczej to może warto taki znaczek/odnośnik umieścić? Co by było wszystko wiadomo?

Też szukałem. Jestem jak najbardziej za.

Zapraszam na mój blog na FB

 

http://bit.ly/Swojskie_Jadlo

 

17218319_1419130924810406_74944440254938

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Mirosław!

 

Twoje hasło do konta na Facebooku zostało zmienione dnia 28 czerwca 2012 o godzinie 10:21.

To powiadomienie zostało wysłane na wszystkie adresy e-mail powiązane z Twoim kontem jako środek ostrożności.

 

Jeśli to nie Ty zmieniłeś(aś) hasło, Twoje konto mogło paść ofiarą phishingu.

Kliknij ten link, aby odzyskać kontrolę nad swoim kontem:

https://www.facebook.com/hacked/dis......

Twoje hasło zostało zmienione z tej lokalizacji:

Bierun, SL, PL (IP=88.135.175.86)

 

Dziękujemy

Zespół Facebooka

:shock: :devil:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock:

Nic nie zmieniałem !

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał problem z logowaniem na Facebook, lub miał podobny e-mail jak ja o zmianie hasła, to sprawa się wyjaśniła: :devil:

http://technowinki.onet.pl/biznes/facebook-pozmienial-adresy-mailowe,1,5171854,artykul.html

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum i na stronie głównej nie ma znaczka Facebooka, czy to znaczy, że to prywatna inicjatywa TeBe i nie ma nic wspólnego z WB? A jeżeli jest inaczej to może warto taki znaczek/odnośnik umieścić? Co by było wszystko wiadomo?

Tak, to jest moja prywatna inicjatywa. Linkuje do naszego forum, ale nie mam upoważnienia do użycia loga WB.

Jeśli zostanę upoważniony do użycia loga WB, to go zamieszczę.

 

A jeśli pytacie, to odpowiadam:

1. Założyłem 4 czerwca Stronę Społecznościową o nazwie "Wędliny Domowe"

2. Napisałem, że jest to oficjalna strona naszego Forum (co zaiste było lekko naciągane)

3. Zakupiłem reklamę na FB, osiągnąłem zasięg prawie 200 tysięcy wyświetleń

4. Mam 711 aktywnych użytkowników

5. Publikuję zdjęcia moje i 2 osób z WB, które upoważniły mnie do publikacji ich zdjęć

 

Podsumowując:

 

1. Zgromadziłem 711 "lajków" na FB, co jest jakimś potencjałem

2. Żaden z adminów FB nie napisał do mnie w sprawie dalszych działań

3. Tylko 2 osoby z forum WB upoważniły mnie do publikacji ich zdjęć na FB

4. 200 tysięcy wyświetleń strony na FB chyba nie jest żadną wartościa dla naszego forum

 

Więc chyba zamknę tą stronę na FB, bo to jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Napisałem, że jest to oficjalna strona naszego Forum

Ano chyba z władzami tego nie ustaliłeś ...

200 tysięcy wyświetleń strony na FB chyba nie jest żadną wartościa dla naszego forum

Moim zdaniem o czymś to świadczy, jeszcze żeby klikali w reklamy :D

Żaden z adminów FB nie napisał do mnie w sprawie dalszych działań

Masz na myśli WB chyba ?

 

Ogólnie gratuluję wyniku, podziwiam zapał i chęć do działania. Pewnie w najbliższym czasie się wszystko wyjaśni. Bądź dobrej myśli :)

"Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.