Skocz do zawartości

[Arch.] Nasze konto na Facebook'u


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy Proszę was bardzo gorąco. Uchowajcie Wędliny Domowe od feceboka.

Jak mogę staram się unikać. Denerwuje mnie to że nie mogę kupić telefonu, czy aparatu bez wgranej aplikacji faceboka. Wszystko na tym świecie zaczyna być lub jest powiązane z facebokiem. Proszę o zachowanie choć trochę godności i z szacunku dla "tradycji masarskiej" uchrońcie WD od znaczków z literką f lub lubię to.

Bez urazy dla facebokowiczów lecz uważam że jest to świadome i dobrowolne poddanie się kontroli systemu.

Już wkrótce może nie będę istniał gdyż nie mam konta na fb, więc niech ten post zostanie pamiątką po mnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że jest to świadome i dobrowolne poddanie się kontroli systemu.

Popieram, na tym f byłem dwa razy... chociaż i swoje konto tam założyłem... :( za tym drugim razem... i koniec... to jest masakra...

MIŁOŚĆ

JEST PIĘKNYM KWIATEM

KTÓRY KWITNIE

POŚRÓD CHWASTÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokemon to nie jest masakra.

Małymi kroczkami do przodu.

Sam się uczę i już jest coraz lepiej. :grin:

 

Koledzy Proszę was bardzo gorąco. Uchowajcie Wędliny Domowe od feceboka.

Jak mogę staram się unikać. Denerwuje mnie to że nie mogę kupić telefonu, czy aparatu bez wgranej aplikacji faceboka. Wszystko na tym świecie zaczyna być lub jest powiązane z facebokiem. Proszę o zachowanie choć trochę godności i z szacunku dla "tradycji masarskiej" uchrońcie WD od znaczków z literką f lub lubię to.

Bez urazy dla facebokowiczów lecz uważam że jest to świadome i dobrowolne poddanie się kontroli systemu.

Już wkrótce może nie będę istniał gdyż nie mam konta na fb, więc niech ten post zostanie pamiątką po mnie.

Pozdrawiam.

Julian nie przesadzaj.

Wszystko idzie do przodu i my też powinniśmy. :grin:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie kumam jak mówią ale staram się.

Skoro młody da rade to ja nie dam ? :grin: :cool:

 

TeBe jak dodać konto wedlinydomowe z FB do swojego profilu żebym nie musiał go za każdym razem szukać ? :cool:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. 200 tysięcy wyświetleń strony na FB chyba nie jest żadną wartościa dla naszego forum

TeBe pozwolę sobie nie zgodzić się z tym w 10000% :grin: każda kolejna osoba, która dowie się o forum i być może zacznie wytwarzać swoje wyroby to wielki potencjał.. nie wspominając, że możesz w ten sposób wpłynąć realnie na życie innych :grin:

3. Tylko 2 osoby z forum WB upoważniły mnie do publikacji ich zdjęć na FB

 

:devil: Bracia i Siostry dajcie trochę wsparcie dla tej pozytywnej inicjatywy :grin:

TeBe, :clap: :clap: :clap: Pozdrawiam

Boldly go where no Boczek has gone before  :cool: w morde jeża! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian napisał/a:

Koledzy Proszę was bardzo gorąco. Uchowajcie Wędliny Domowe od feceboka.

Jak mogę staram się unikać. Denerwuje mnie to że nie mogę kupić telefonu, czy aparatu bez wgranej aplikacji faceboka. Wszystko na tym świecie zaczyna być lub jest powiązane z facebokiem. Proszę o zachowanie choć trochę godności i z szacunku dla "tradycji masarskiej" uchrońcie WD od znaczków z literką f lub lubię to.

Bez urazy dla facebokowiczów lecz uważam że jest to świadome i dobrowolne poddanie się kontroli systemu.

Już wkrótce może nie będę istniał gdyż nie mam konta na fb, więc niech ten post zostanie pamiątką po mnie.

Pozdrawiam.

 

 

Julian nie przesadzaj.

Wszystko idzie do przodu i my też powinniśmy. :grin:

_________________

 

Dokładnie technika idzie do przodu. Przykład kiedyś wystarczył aparat cyfrowy 2Mpix a teraz zaczynają się od 10Mpix. Myśle że FB i WD powinny razem zaistnieć. Nikt nikogo nie zmusza do zapisywania sie na siłę. Ja osobiście kliknąłem. Dla odmiany można utworzyć alternatywę na NK. TeBe, tak dalej trzymaj, tylko przydała by się zgoda z WB.

Zapraszam na mój blog na FB

 

http://bit.ly/Swojskie_Jadlo

 

17218319_1419130924810406_74944440254938

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe w regulaminie pisze jak byk:

http://wedlinydomowe.pl/nota-prawna

 

11. Użytkownik dodając materiały w jakiejkolwiek postaci na stronie www.wedlinydomowe.pl wyraża zgodę na nieograniczone czasowo i terytorialnie udostępnianie ich bez żadnych ograniczeń wszystkim użytkownikom strony.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe myślę ,że w sprawie FB to trzeba bezpośrednio z Maxell'em gadać a On nie dość ,że w tej chwili ma ograniczony dostęp do internetu to w dodatku zajęty jest organizacją zlotu ogólnopolskiego . Myślę , ,że najlepiej napisać do Maxell'a w tej sprawie maila choć obawiam się, że dopiero po zlocie będzie miał trochę czasu.

 

[ Dodano: Sob 30 Cze, 2012 15:42 ]

2 osób z WB, które upoważniły mnie do publikacji ich zdjęć

 

Oj TeBe naliczyłam 4 osoby , które jasno wyraziły zgodę :grin:

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe w regulaminie pisze jak byk:

http://wedlinydomowe.pl/nota-prawna

 

11. Użytkownik dodając materiały w jakiejkolwiek postaci na stronie www.wedlinydomowe.pl wyraża zgodę na nieograniczone czasowo i terytorialnie udostępnianie ich bez żadnych ograniczeń wszystkim użytkownikom strony.

Miro, to znaczy że bez sensu proszę o zgodę na wykorzystywanie Waszych zdjęć na FB, bo regulamin forum daje mi taką możliwość? O, fajnie, mam zatem materiały promocyjne :-) Zaraz zabieram się za robotę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe..przeczytaj jeszcze raz to dobrze...

Użytkownicy udostępniają na tej stronie (czyli WD) wszystkie materiały.Nie ma za to nigdzie napisane,że można je dalej wykorzystywać w dowolny sposób..czyli wrzucać na inną stronę :cool:

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe..przeczytaj jeszcze raz to dobrze...

Użytkownicy udostępniają na tej stronie (czyli WD) wszystkie materiały.Nie ma za to nigdzie napisane,że można je dalej wykorzystywać w dowolny sposób..czyli wrzucać na inną stronę :cool:

No to ja już nie wiem, ale właczyłem mózg i myślę sobie tak:

1. Forum jest częścią strony WD, zatem regulamin WD obowiązuje na forum.

2. Po zarejestrowaniu się na WD jestem "stroną", zatem przysługuje mi prawo zgodnie z p.11 regulaminu WD.

3. Czyli moge wrzucać zdjęcia z forum na inne moje strony, oczywiście muszę szanować prawa autorskie i pod zdjęciami podawać linka do oryginalnego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista oczywistość ,że forum jest integralną częścią strony WD :grin: .

oczywiście muszę szanować prawa autorskie i pod zdjęciami podawać linka do oryginalnego zdjęcia.

i o to właśnie mi chodziło :wink:

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście linka mogę nie podawać, jeśli autor udzielił mi innej licencji, mailowo, na PW, lub publicznie ;-)

Najlepiej podawaj przy każdym i problem czy mogłeś czy nie wstawić zdjęcie/materiał masz z głowy.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podawaj przy każdym i problem czy mogłeś czy nie wstawić zdjęcie/materiał masz z głowy

Z prawnego punktu widzenia tak, ale wydaje mi się a wręcz jestem o tym przekonany ,że najlepiej jest mieć osobistą zgodę autora.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.