Skocz do zawartości

[Pieczywo]Przepisy na chleb i bułki


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak- ja w automacie tez zawsze licze na moja dlon.Jak tylko ciasto sie w miare polaczy sprawdzam paluchami jaka ma konsystencje.Czasem podsypuje w czasie zagniatania maka a niekiedy dolewam wody.Z czasem nabierzesz wprawy i bedziesz juz miala pewne przepisy opanowane.

A co do przepisow,to jest na necie troche stron ktore maja przepisy na automat.Na mojej stronie tez je mozesz znalezc.

ZAPRASZAM NA MOJE STRONKI: www.chleb-i-inne-przepisy.blogspot.com i www.smacznie-i-zdrowo.blogspot.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 lata później...

Temat dawno nie odgrzewany ale chyba najlepiej tutaj pochwalić się (taki już ze mnie chwalipięta ;)) córeczką a właściwie jej pierwszym chlebkiem :wink:

Ja upiekłem pierwszy w wieku 30 lat ona 3 :lol:

Przepis (nie przepis) pochodzi z popularnego programu dla dzieci:

a oto wykonanie:

 

 

 

la-la-la po-tra-fię go-to-wać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno nie odgrzewany ale chyba najlepiej tutaj pochwalić się (taki już ze mnie chwalipięta ;) ) córeczką a właściwie jej pierwszym chlebkiem :wink:

Ja upiekłem pierwszy w wieku 30 lat ona 3 :lol:

Jak miło się patrzy że taka mała istotka juz od tak wczesnych lat angażuję się w kuchni... :shock:

Dla córeczki wielkie :clap: i oczywiście dla Taty również... :clap: oj rośnie mała pociecha :wink:

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj pieklam chleb, moze ktos tez tak robi. Mieszam 2 razem zytki i pszenny. To jest chleb drozdzowy, taki ze dzieci moga do opiekacza wsadzic.

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeprasza, że tak biegam po wątkach, ale zakupiłam niedawno automat do chleba i chciałabym nauczyć się piec pieczywo.

Stąd moje pytanie, jeśli chcę piec w piekarniku, to czy mogę wyrabiać każde ciasto w automacie?

Rozumiem, że przepisy są modyfikowane i specjalne do automatu, jeśli chciałabym piec w automacie. Jeśli tam tylko mieszam i wyrabiam, to każdy przepis mogę wypróbować?

Będę wdzięczna za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę wyrabiać każde ciasto w automacie?

Wyrabiać możesz tylko ciasta gęste, np. drożdżowe lub na zakwasie.

Ciasta biszkoptowe, ptysiowe, makaronikowe lub kruche wymagają innego sprzetu lub ręki.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.