Skocz do zawartości

WAŻNE!!! Baza sklepów i bazarów z art. masarskimi w Polsce


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja zaopatruje się hurtowni

Województwo.Małopolska

Miejscowość. Oświęcim

Ul.Kolbego12

Sprzedasz od 0,5kg.

Jeżeli chodzi o osłonki na parówki, to w powyższej hurtowni jednostką sprzedażną są kilometry :devil:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Województwo: Dolnośląskie

Powiat:Wałbrzyski

Miejscowość: Wałbrzych

Adres:Ul. 11-go Listopada 123

Telefon:074/661-44-66 GG - 11423371

E-mail sklep@jelita.info

Godziny otwarcia: pon-pt 10-17, sob. 10-13 (albo od 9 nie pamiętam dokładnie),niedziela nieczynne.

Sklep z dodatkami dla masarzy - wszystko do produkcji wędlin w domu.

Rodzaj sprzedaży : detal

Mają swój sklep internetowy www.jelita.info ale malutko artykułów jest na stronce wklejonych.Jest możliwość wysyłki.

Oceniać nie będę bo nie mam doświadczenia dzisiaj pierwszy raz w życiu byłam w takim sklepie i jak dla mnie bomba :wink: Duży wybór osłonek,jelit,siatek,sprzętu masarskiego,kasze (gryczane,jęczmienne,manna,pęczak) przypraw cała masa :shock: aż nie wiedziałam co sobie wybrać,sporo gotowych mieszanek do kiełbas,pasztetów,bigosów,pizzy,grilla, ciekawe posypki np: cygańska.

Ceny też nie były złe kupiłam 25m. jelit wieprzowych,2 foremki aluminiowe,1/4 kg peklosoli,przędze,przyprawy do : pasztetu tradycyjnego 50 gr.,pasztetu z grzybami 50 gr.,dym wędzarniczy 100 gr.,przyprawa do białej kiełbasy 50 gr.,posypkę cygańską 100 gr. i zapłaciłam ok. 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.Technik . Tak jak napisałem ważna jest jakość towaru. Jeżeli towar jest dobry a cena przystępna to takie inicjatywy należy popierać i informować pozostałych. Ale jest druga strona medalu w tym temacie /osobiście tego doświadczyłem kupując w sklepie internetowym z naszej branży /. Na zdjęciu pięknie wykonane a w rzeczywistości bubel. Cena też mocno wygurowana. Przed zakupami nie bezpośrednimi niestety warto się wcześniej zabezpieczyć (np. płatne przy odbiorze)
Andrzej M-ce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałam ja byłam pierwszy raz w takim sklepie ,jestem początkująca więc ciężko mi napisać jaka jest jakość.Mogę tylko napisać że pani sprzedająca jest osobą bardzo miłą,kulturalną i udziela bardzo wyczerpujących informacji.Zrobię zdjęcie i wkleję jak wyglądają zakupione przeze mnie produkty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam ! Ostrzegam panstwa przed zakupami w Wałbrzychu na ul . 11 Listopada ! to są oszusci ! kupiłem tam paczke jelit i były stare smierdzace :( Pieprz tez ! była waga 1kg w domu sprawdziłem i było tam 890g ! za 50zł to juz przesada.. Musze poszukac innego sklepu w Wałbrzychu.. moze ktos pomorze mi gdzie moge kupic wszystko do produkcji domowych wyrobów.. w uczciwym i sprawdzonym miejscu . Jeszcze jedna uwaga ! Pani co sprzedaje w sklepie na ul. 11Listopada powinna cos wiedziec na temat technologi zywnosci a ona chyba tylko siedzi tam za 400zł jak w obozie i za kare .
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Województwo pomorskie

 

3. Miejscowość Gdynia

4. Adres Sklep warzywniczy, art. masarskie 81-259 Gdynia, Morska 261

5. Kontakt (telefon) 602 256 794

Osoba Barbara Woźniak

6. Godziny otwarcia. 10 - 18

7. Zakres działania i oferowany towar osłonki, jelita peklosól itp

8. Jakość usług i przykładowe ceny towarów peklosól 2 zł/ 0,5 kg

9. Rodzaj sprzedaży (hurt, detal) Hurt, detal

10. Mozliwość wysyłki uzgodnić telefonicznie

11.Wasza ocena w skali od 1 do 10.....................................

12. Inne, przydatne uzytkownikom uwagi. miła obsługa :grin:

Tego sklepu już nie ma , proszę o usunięcie tego adresu.

To gdzie w Trójmieście można nabyć , bo na hali gdańskiej za 0,5 (pół kilo) peklosoli zapłaciłem 5 zeta :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w Trójmieście można nabyć

Ja kupuje na targowisku w Gdyni - Chyloni na stoisku mięsnym , cena za kg 3zł ( chyba może nawet mniej.)

Siatki i przędzę kupisz na tym samym targowisku w pasmanterii.

Hanka_Kaszubka33

Wszyscy Jesteśmy Aniołami Z Jednym Skrzydłem....

GDYNIA MOJE MIASTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henio napisał...

 

To gdzie w Trójmieście można nabyć , bo na hali gdańskiej za 0,5 (pół kilo) peklosoli zapłaciłem 5 zeta :sad:

 

Witam,

 

W Gdańsku , Trakt Św. Wojciecha 223/225 można nabyć większość produktów potrzebnych do domowej produkcji wędlin ( niektóre asortymenty w ilościach hurtowych ).

Firma nazywa się "Nomax" tel. 58 324-40-22 , email gdansk@nomaxtrading.eu

Źle czyni , Kto nic nie czyni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dobrą , choć dla Gdańszczan nieco odległą alternatywą , jest firma "Domena"

mieszcząca się w Elblągu przy ul Warmińskiej 36.

Jest to filia firmy o tej samej nazwie , której centrala mieści się w Grudziądzu.

Jest b. dobrze zaopatrzona a jeżeli czegoś nie ma to jest w krótkim czasie sprowadzone.

tel. 55 233-27-46 lub kom. 606-608-827

Źle czyni , Kto nic nie czyni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep masarski Kaban Kraków ul.Walerego Sławka na przeciw stacji CPN

Kiedy tam ostatnio kupowałeś?

Pisałam o tym tutaj:

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=70344#70344

Jeżeli masz świeższe, wiarygodne wiadomości to proszę o potwierdzenie.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuję wiadomość ,którą otrzymałem od znajomego:/za tekst oryginalny nie odpowiadam :blush: /

Kartuzy (ok. 30km od trójmiasta) ul. węglowa - na terenie licznych hurtowni - hurtownia masarska

- jelita cieńkie, wszelkie osłonki sztuczne, olbrzymi wybór przypraw, peklosole itd. sprzedawane luzem w B.dobrych cenach

- noże, maszynki nadziewarki i wszelkie inne pszydatne narzędzia i akcesoria od haków po skrzynki na rękawicach i butach kończąc - poprostu mają niemal wszystko i nie kręcą nosem obsługując detalistę

Tomuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuirad napisał/a:

Sklep masarski Kaban Kraków ul.Walerego Sławka na przeciw stacji CPN

 

Kiedy tam ostatnio kupowałeś?

Pisałam o tym tutaj:

http://wedlinydomowe.pl/f...p?p=70344#70344

Jeżeli masz świeższe, wiarygodne wiadomości to proszę o potwierdzenie.

 

Byłem tam dzisiaj rano po po godz. 7. Sklep czynny, dobrze zaopatrzony. Jest wszystko do domowego masarstwa. Duży wybór sitek i noży.

Pozdrawiam

tur100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.