Skocz do zawartości

WAŻNE!!! Baza sklepów i bazarów z art. masarskimi w Polsce


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polanka Wielka k. Oświęcimia Swojski wyrób 

Podpisuje się czterema łapami .

Kilka razy już robiłem u nich zakupy, zawsze perfekcyjnie. Ostatni w bardzo gorącym okresie,15 grudnia o 10 z minutami rano kupiłem kilka rzeczy(płatność Payu) a 16 grudnia o 9 rano miałem już u siebie.

Ceny też mają dobre,oczywiście nie na wszytko ale na to co ja potrzebowałem były super.

Edytowane przez Hektor

Janusz
"Życie bez zmywarki jest jak bmw bez dresu"
www.klubvolvo.org.pl

 

Nie zapomnij klepnąć Pana "S" 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-ka%C5%BCdego-nowego-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płockie Centrum Handlowe - Rynex

na rynku w płocku na ul. Rembielińskiego 6Bw ostatniej hali jest stoisko bardzo tanio, peklosól 90pare groszy za kilo, siatki około 1zł za metr

przyprawy, osłonki, foremki na pasztet woreczki, noże, termometry igły+strzykawki i wiele innych rzeczy niezbędnych do naszego hobby 

Edytowane przez gosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja na wiosnę zamierzam zbudować/kupić wędzarnię i rozglądam się za osprzętem. Jestem początkujący więc na razie nie mam sprawdzonych sklepów stacjonarnych, ale znalazłem coś w Internecie:

 

http://www.wedzarniczy.pl/

 

Towar wysyłają na cały kraj, a na stronie pojawia się informacja, że w lutym wędzarnie wyślą za darmo.

Mają akcesoria do wędzenia: osłonki, siatki, strzykawki itp, noże rzeźnickie i maszynki do wyrobu kiełbas razem z częściami zamiennymi. Z tego co widziałem, sprzedają produkty polskich firm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecamy zakupy dodatków masarskich w naszych sklepach firmowych w województwie łódzkim:

 

1. SIERADZ - firma TIR-KON - ul. Łokietka 8,

tel. 43 827 31 82, pon-pt 8-16, sob 9-13

 

sprzedaż hurtowa i detaliczna

 

bardzo bogaty asortyment przypraw, jelit, siatek, osłonek, odzież ochronna, obuwie masarskie, fartuchy i wielu innych rzeczy do wyrobu wędlin

duża oferta przypraw i dodatków własnej produkcji - wysoka jakość, niższa cena

 

2. WIELUŃ - firma AKKAR - ul. Wojska Polskiego 37,

tel. 515 727 299, pon-pt 8-17, sob 9-13

 

sprzedaż hurtowa i detaliczna

 

szeroki wybór jelit wieprzowych, baranich, siatki wędliniarskie, przędza, osłonki, przyprawy pojedyncze i mieszanki, noże, stalki, kasza jęczmienna i gryczana, sól peklowa i spożywcza, maszynki ALFA, nadziewarki (lewary), nastrzykiwarki, sitka do maszynek i wiele, wiele innych

 

 

dodatkowo bezpłatna dostawa dla klientów w promieniu do 30km od każdego ze sklepów.

 

Zapraszamy na zakupy do naszych sklepów firmowych - specjalistyczne sklepy masarskie - jedyne w regionie - ponad 20-letnie doświadczenie w branży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AKKAR1, jaki rabat dajecie na hasło "Wędzarnicza Brać"?

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

@MAAD na hasło "wędzarnicza brać" oczywiście zastosujemy rabat cenowy, ale przy rozsądnym zakupie ;)

Politykę cenową mamy wprowadzoną w każdym naszym sklepie i stali klienci oraz osoby z tego forum mogą liczyć na niższe ceny :)
Zapraszamy do zakupów.
Wysyłam również produkty po całej Polsce 515 727 299

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisano 23 lut 2015 - 06:30 @AKKAR1, jaki rabat dajecie na hasło "Wędzarnicza Brać"?

 

 

 

@MAAD na hasło "wędzarnicza brać" oczywiście zastosujemy rabat cenowy, ale przy rozsądnym zakupie ;)

 

szacun ;) pewnie hobbistycznie w szachy gracie, albo inne warcaby  :tongue:;):D

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Krakowie sklep "KABAN" zmienił swoją lokalizację.

Był przy Walerego Sławka, teraz jest przy Kalwaryjskiej (jest też wejście od Rejtana)

http://www.kaban-krakow.pl/

Kaban na Kalwaryjskiej został zlikwidowany,brak informacji czy został przeniesiony w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Wędzarniczą Brać. 

Postanowiłem zamieścić informację o sklepie internetowym www.domowy-wyrob.pl, w którym przedwczoraj złożyłem zamówienie. Skorzystałem z opcji wysyłki paczki przez pocztę. Dziś już dostałem zamówiony towar. Ku mojemu zdziwieniu w przesyłce, oprócz zamówionych artykułów, znalazłem też gratisowe opakowanie przyprawy :) Zawartość paczki przedstawiam na załączonym poniżej zdjęciu. 

post-73631-0-33341000-1455110709_thumb.jpg 

Pozdrawiam.

 

1. Województwo - śląskie
2. Powiat - Dąbrowa Górnicza
3. Miejscowość - Dąbrowa Górnicza
4. Adres - Firma Handlowa  EMAS  Ewa  Krzemyk, 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul.Gruntowa 16
5. Kontakt - (telefon) +48 500-787-802 Osoba - Ewa  Krzemyk

6. Godziny otwarcia - Dni  robocze od pon. do pt. w godzinach 9-18 w soboty w godzinach 9-15
7. Zakres działania i oferowany towar - Sklep z artykułami masarskimi
8. Jakość usług i przykładowe ceny towarów - Towar zgodny z zamówieniem. Zamówiona przesyłka została starannie zapakowana. Łatwy kontakt telefoniczny z bardzo miłą Panią :)  Ceny o wiele niższe niż w większości sklepów.
9. Rodzaj sprzedaży (hurt, detal) - Sklep internetowy
10. Mozliwość wysyłki - Zamówienia są wysyłane codziennie od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni wolnych od pracy

11.Wasza ocena w skali od 1 do 10 - 10/10
12. Inne, przydatne uzytkownikom uwagi - Sklep nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej pod niżej podanym adresem. Odbiór osobisty na terenie Dąbrowy Górniczej-Centrum po  wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Do wszystkich zakupionych artykułów jest dołączany dowód zakupu (paragon) który jest podstawą gwarancji oraz daje możliwość reklamacji towaru. Adres sklepu - http://www.domowy-wyrob.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Bractwa mieszkajacego na terenie niemiec.!

 

Polecam naprawde z calego serca sklep internetowy MVST.!   Link.: http://www.mvst-shop.de/

Ich art. mozna nabyc tez poprzez e-bay  Link.: http://stores.ebay.de/MVST-R?_trksid=p2047675.l2563

 

Wysylaja naprawde bardzo szybko (2-3 dni i towar w domu), ceny konkurencyjne, jakosc super (nigdy nie mialem wpadki) a przy zakupie powyzej 30 euro, dostawa jest darmowa..  :)

 

(Moze moderacja poprawi tytul tematu na "...z art. masarskimi w Polsce i nie tylko")

Duzo zadymiaczy mieszka poza granicami PL, i pewno podziela sie takze gdzie nabyc dobre i tanie artykuly naszego Hobby..

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W Łodzi najlepszy sklep to DEPTANA.PL i chyba w Polsce jeden z lepszych.

 

1. Łódź
2 Adres- Ozorkowska 12 ( od Przybyszewskiego, równoległa do Przędzalnianej )
3 Kontakt (telefon) 502711571 , tel 422987071 e-mail sklep@deptana.pl www.deptana.pl
4 Godziny otwarcia- pn-pt 9-18, sob.9-14
7. Zakres działania i oferowany towar

- przyprawy jednorodne i mieszanki BEZ CHEMII !!!

- osłonki białkowe, poliamidowe zwykłe i termokurczliwe, kolagenowe, osłonki tekstylne do salcesonu i pasztetu

- jelita wieprzowe, wołowe i baranie i hemoglobina suszona na kaszankę!!!

- siatki w różnych kolorach i oplotach, nici

- noże rzeźnicze

- termometry cieczowe, bimetaliczne i elektroniczne

- peklosól,  saletra i zioła do peklowania

- maszynki ręczne od 5-ki do 32-ki POLSKIE !!! , sitka, noże, nadziewarki

-wędzarnie BIOWIN, wędzarnie i akcesoria BORNIAK w cenach fabrycznych !!! , zrębki wędzarnicze, haki

 

i.....wszystko do bimbrowania, robienia piwa i wina, a wędliny trzeba czymś popijać:)))

 

CENY NAJNIŻSZE W POLSCE, tanie lub nawet darmowe wysyłki (przy zakupach pow 200zł - podaj tylko hasło brać wędzarnicza !!!)

 

 

Zapraszamy odbiorców detalicznych i hurtowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolego sklep Lanius w Poznaniu ul Dabrowskiego nie pamietam numeru.Ale nawet chyba sie pomylilem bo worki chyba 25 Kilogramowe

Karol, tylko że te zrębki są duże, nie takie jak borniakowe... może kolega by się zdeklarował o jakie mu dokładnie chodzi

mój najsmaczniejszy blog :)http://najsmaczniejszy.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.