Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

[DC++] Przyszłość naszego huba DC++

• Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy hub DC++ powinien wznowić działalność? (60 użytkowników oddało głos)

Czy hub DC++ powinien wznowić działalność?

1. tak (39 głosów [62.90%])

Procent z głosów: 62.90%

2. nie (16 głosów [25.81%])

Procent z głosów: 25.81%

3. nie mam zdania (7 głosów [11.29%])

Procent z głosów: 11.29%

Głosuj

#21 misiek.b

misiek.b

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 126 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano 17 wrz 2011 - 11:10

Witaj kowo
Odnośnie huba - zdecydowanie tak
Odnośnie przerw w działaniu - zdecydowanie nie, nie, i jeszcze raz nie!

#22 maanmy

maanmy

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • Miejscowośćpolska

Napisano 17 wrz 2011 - 12:08

Hehe , nie na tym forum :P oczywiśćie . Kiedyś juz korzystałem lat temu 5 . Chodziło tylko o zasadę działania :)

#23 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 19 wrz 2011 - 18:03

Witam wszystkich.

Do końca ankiety pozostało już tylko pół godziny.

Zapraszam do oddania głosu.

#24 boggi

boggi

Weteran

• Użytkownicy
  • 1368 postów
  • MiejscowośćDębica

Napisano 19 wrz 2011 - 18:35

62 % na tak , :clap: :clap: :clap:

#25 Małgoś

Małgoś

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 5882 postów

Napisano 19 wrz 2011 - 18:40

Hub..owszem..ale jaka alternatywa ..??
Jedna mała cegła..a w łeb wzięło wszystko..

Tak być nie może!!!
Nie można być uzależnionym od jednej osoby..takie moje zdanie :cool:

#26 lesniak

lesniak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1078 postów
  • MiejscowośćZ krainy normalnej

Napisano 19 wrz 2011 - 18:55

Alternatywa będzie Rapid lub coś podobnego. Ja z rapida za darmo nie ściągnę nic a z huba tak.

#27 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30373 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 19 wrz 2011 - 19:10

Jako osoba odpowiedzialna za forum i stronkę, odniosę się wstępnie do wyników ankiety, oraz przedstawię ustalenia, których dokonałem wraz z administracją forum:

1. Ilość osób biorących udział w ankiecie stanowi znikomy procent uczestników forum, więc wynik jej nie odzwierciedla opinii większości.
2. Rapid Share sprawdził się lepiej od huba DC++, jeśli chodzi o dostęp dla forumowiczów, gdyż pobieralność poszczególnych plików liczy się w setkach ściągnięć.
3. Jesteśmy za tym, by hub funkcjonował, gdyż na pewno jest potrzebny części forumowiczów, ale na innych niż dotychczas zasadach:
a) nie będzie go firmowało nasze forum – Kowo, jeśli ma ochotę, prowadzi hub prywatnie, poza naszym forum. Nie chcemy wiązać forum prywatnymi zależnościami (taka współpraca obarczona jest zbyt dużym ryzykiem zawodności),
b) dotychczasowy dział huba (podforum) zostanie przeniesiony do archiwum, a na forum pozostanie jedynie link do nowego huba w temacie informacyjnym (zamkniętym), dostępny wszystkim uczestnikom naszego forum,
c) w miejsce dotychczasowego podforum Naszego huba DC++ wprowadzamy Bibliotekę Wędzarniczej Braci, którą poprowadzi Kolega Leśniak,
d) pliki do pobrania będą umieszczane w kilku miejscach (np. Rapid Share, serwer zagraniczny itp.), co zapewni niezawodność działania tego systemu i zwiększy dostępność do interesujących plików większej liczbie naszych forumowiczów,
e) o bardziej szczegółowych ustaleniach będę Państwa informował na bieżąco.

Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować Koledze Kowo za pomoc jaką wyświadczył naszemu forum i liczę na dalszą współpracę, choć już w zmienionym układzie.
Dzięki Kowo.

#28 gasmil

gasmil

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 198 postów
  • MiejscowośćLubawa

Napisano 19 wrz 2011 - 19:26

Rapid Share sprawdził się lepiej od huba DC++, jeśli chodzi o dostęp dla forumowiczów, gdyż pobieralność poszczególnych plików liczy się w setkach ściągnięć.

Jak można skorzystać z zasobów na Rapidshare?

#29 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30373 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 19 wrz 2011 - 19:29

Wystarczy wejść do forum "KSIĄŻKI I FILMY"

#30 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 19 wrz 2011 - 20:06

Witam

Pewnie to już po czasie.

DC++ TAK

(gdyby działały stare hasła, to nic nie muszę ustawiać)

#31 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 19 wrz 2011 - 21:29

Witam wszystkich.

Ilość osób biorących udział w ankiecie stanowi znikomy procent uczestników forum, więc wynik jej nie odzwierciedla opinii większości.

Jestem lekko zawiedziony frekwencją w głosowaniu, chociaż w miare oddaje to ilość uczestników huba.

3. Jesteśmy za tym, by hub funkcjonował, gdyż na pewno jest potrzebny części forumowiczów, ale na innych niż dotychczas zasadach:
a) nie będzie go firmowało nasze forum – Kowo, jeśli ma ochotę, prowadzi hub prywatnie, poza naszym forum. Nie chcemy wiązać forum prywatnymi zależnościami (taka współpraca obarczona jest zbyt dużym ryzykiem zawodności),
b) dotychczasowy dział huba (podforum) zostanie przeniesiony do archiwum, a na forum pozostanie jedynie link do nowego huba w temacie informacyjnym (zamkniętym)

Przez ponad rok hub był dobry a teraz archiwum :question: :rolleyes: :question: Nie, Dziękuję.

Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować Koledze Kowo za pomoc jaką wyświadczył naszemu forum i liczę na dalszą współpracę, choć już w zmienionym układzie.

Ja również pragnę podziękować, jak również zrezygnować z funkcji moderatora już nie istniejącego działu. Pozostaje jednak mały niesmaczek. Chętni do uczestnictwa w ev. "nowym" hubie proszeni są o PW lub e-mail (zaraz zmieniam podpis).

Pozdrawiam wszystkich przyjaciół i nie tylko.

#32 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30373 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 19 wrz 2011 - 21:36

Okazało sie, iż są lepsze i pewniejsze rozwiązania.
Za Twoją pracę podziękowałem, swój punkt widzenia przedstawiłem i nie mam zamiaru polemizować.
PS.
Co to za numer z tą blokadą strony?

#33 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 19 wrz 2011 - 21:41

Co to za numer z tą blokadą strony?

To nie numer. FF meldowal "page not available), a ping stal w miejscu. dopiero z mobilnego moglem obejrzec wyniki.

#34 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30373 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 19 wrz 2011 - 21:43

Myślę, że Vtec, kiedy tylko się pojawi, dokładnie to sprawdzi.

#35 Gregtom

Gregtom

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 4309 postów
  • MiejscowośćDortmund-Rawicz

Napisano 19 wrz 2011 - 23:32

Sorki.. Czy to jest jakas gra, quiz itp.?. Panowie, nie tedy droga.! Podkladacie naszemu forum niepotrzebnie belki na torach. !!! Nikt nie powinien namawiac drugiego na to czy inne rozwiazanie..!!!

Ma sie poprostu sprawdzic lepsze !!

Korzystalem czesto z Direct Connect i mozna bylo sporo fajnych tematow znalesc, ale zawsze bylo uzaleznienie. Jeden udostepnial inny zamykal przy 90% sciagnietego pliku a jeszcze inni zmieniali nazwe tych samych danych..! w sumie bylo wqrwia...jace..Pozatym szybkosc przesylania no i oczywiscie cos za cos. (Cza bylo oddac foldery z wlasnego kompa, nieraz z prawatnymi wiadomosciami i plikami) aby dostac sie na leprzy i wiekrzy krag danych..

Probowalem teraz znowu wejsc na DC i nie moglem sie nawet zalogowac !!! Osobistych folderow juz nigdy nie oddam i nie pokaze w Direct Connect..

Nie bede zachecal bo dla mnie jest to poprostu jakies dziwne rozwiazanie...

Jesli komus zalezy az tak bardzo na uczymaniu Huba to musi miec jakies korzysci albo inne satysfakcje !!

Jesli bym nawet mial cos doplacic aby fajny plik sassac to zrobie to anizeli byc od jakiegos z kolegow uzalezniony.. !!!!!

przepraszam, ale pytania i odp typu : " te same nicki oraz hasla" to chyba nie na miejscu !!

dla swojej obrony chce sie przeprosic za bledy ... i sle pozdrowienia

[size=9][ Dodano: Wto 20 Wrz, 2011 00:36 ][/size]
Jesli DC++ to to samo to stanowcze NIE !

#36 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 19 wrz 2011 - 23:46

Korzystalem czesto z Direct Connect i mozna bylo sporo fajnych tematow znalesc, ale zawsze bylo uzaleznienie. Jeden udostepnial inny zamykal przy 90% sciagnietego pliku a jeszcze inni zmieniali nazwe tych samych danych..! w sumie bylo wqrwia...jace..Pozatym szybkosc przesylania no i oczywiscie cos za cos. (Cza bylo oddac foldery z wlasnego kompa, nieraz z prawatnymi wiadomosciami i plikami) aby dostac sie na leprzy i wiekrzy krag danych..

Widzisz, jest pewna roznica miedzy publiczną siecią hubów DC++, a prywatnym hubem, jaki był prowadzony przeze mnie.
NASZ hub służył do wymiany materiałów między użytkownikami. Nie było mowy o prywatnych folderach czy t.p.
CZY ktoś na tym korzystał? TAK. Korzystali wszyscy użytkownicy, a ja się cieszyłem, że mogę pomóc. Poczytaj temat o zdalnej pomocy i inne. Ja już po prostu taki wariet jestem. A teraz "zaliczyłem" kubeł zimnej wody :(

#37 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30373 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 19 wrz 2011 - 23:56

Ejże, nie przesadzasz? Przecież nadal możesz prowadzić SWOJEGO huba, z którego mogą korzystać forumowicze. My, dla dobra forum, musimy być zupełnie niezależni i szukać rozwiązań zapewniających naszym użytkownikom maksimum wygody, a przede wszystkim niezawodności. Jak wykazują dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie, z nowych źródeł pobierania materiałów korzysta kilkakrotnie więcej osób, niż z huba i z dużo większym skutkiem.
Zresztą o tym już pisałem wcześniej.

#38 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 20 wrz 2011 - 00:04

Ejże, nie przesadzasz? Przecież nadal możesz prowadzić SWOJEGO huba, z którego mogą korzystać forumowicze. My, dla dobra forum, musimy być zupełnie niezależni i szukać rozwiązań zapewniających naszym użytkownikom maksimum wygody, a przede wszystkim niezawodności.

Widzisz. Ty chcesz subforum hub'a przenieść do archiwum, a pomyślałeś o komunikacji z użytkownikami? Do czego zmierzasz? Ja moge bez problemów założyć nowe forum, ale czy to coś da? Jedno już powstało.
Pomyśl.

PS.
Nie wiem czy zauważyłeś, że piszę o NASZYM hubie.

#39 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 30373 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 20 wrz 2011 - 00:11

Chyba jasno się wyraziłem w poście dotyczącym podsumowania ankiety.
DC++ było jedynie podtematem forum, który nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, w związku z czym należy to zmienić.
To przecież już wyjaśniłem wcześniej i nie widzę potrzeby polemiki, a zwłaszcza polemiki zmierzającej w jakimś dziwnym kierunku, gdyż nie rozumiem co łączy ten temat z tematem jakiegoś nowego forum?
Forum jedno, czy kilka, może sobie założyć każdy i nie widzę tutaj jakiegokolwiek problemu.

#40 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 20 wrz 2011 - 00:18

Chyba jasno się wyraziłem w poście dotyczącym podsumowania ankiety.

Amen.

Wiedz tylko jedno: Czy z Twoją pomocą, czy nie, jeżeli będą chętni - a już są, poprowadzę dalej w miarę możliwości MOJEGO huba.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych