Skocz do zawartości

SDM w Łazach na filmie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Przez "Celebrytę" z TVN-u i ekipę filmową "choć Pan tutaj z tą kamerą " rolada nam za długo siedziała w piekarniku.. :-( Bynajmniej trochę weselej było.. :-)
Samochody dzielą się na Volvo i inne.. Samoloty na te przed rozbiciem i po rozbiciu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a skończyło się na wypromowaniu Grzegorza

...a na co liczyłeś :grin: pamiętaj jedną zasadę " każdy ma jego własny interes " :wink:

A ja właśnie dokładnie to samo w temacie Rogera niedawno napisałem i dostałem za tego posta ostrzeżenie. A tu masz ci babo placek, analogiczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wszyscy go chca na sile zobaczyc ale z poprzednich wypowiedzi wynika ze nie ma czego zalowac wiec po co kruszyc kopie.

Migawka jest dokładnie taka jak opisał Pis.Może materiał nakręcony w SDM bedzie póżniej wykorzystany w jakimś większym materiale?Jeszcze pytanie,czy ten absolwent SDM jak go przedstawiono w programie był uczestnikiem kursu ?

"Zwierzęta się wypasają.

Człowiek je.

Ale umie jeść tylko człowiek inteligentny"

Anthelme Brillat - Sawarin

 

Pozdrawiam serdecznie. Kazik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należy się wstrzymać z krytyką stacji. Co prawda nie wiem jakie były ustalenia na miejscu, ale wydaje mi się, że nagrany materiał nie pasował nawet do programu "Czarno na Białym". Teraz wykorzystali tylko przebitkę, "setkę" do wczesniej przygotowywanej informacji o żywności. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy.

Przypomnę post/wątek naszego kolegi:

/.../ TVN Style szuka doświadczonych wędzarników do udzielenia się w programie pt."Wiem co jem"./.../

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=8501&highlight=parcie

Tutaj upatruję szansy na popularyzację domowych wyrobów i SDM.

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, aby ktoś "wylansował się" w mediach, pod warunkiem, że będzie to czynił w oparciu o prawdę a efektem będzie jak najszersze uświadomienie społeczeństwa. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie, a o to przecież nam chodzi ...

Obawiam się jedynie o wpływ lobby chemiczno-spożywczego, ale społeczny bojkot ich "wynalazków" to najlepszy na nich bat! Żadna instytucja nie zrobi tego co mogą zrobić ludzie.

Świat jest niebezpiecznym miejscem nie z powodu tych, którzy czynią zło, ale z powodu tych, którzy na to patrzą i nie czynią nic.

Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie widział filmu w telewizji to niech popatrzy przez kilkanaście sekund na dwa poniższe zdjęcia.

To już wszystko. Nic więcej w filmie nie było.

O przepraszam... po tym krótkim ujęciu wózka z wyrobami wypowiedział się Pan Kucharz (nazwiska nie zapamiętałem), który został przedstawiony jako absolwent? słuchacz? szkoły domowego masarstwa, ale jakiej i gdzie się znajdującej tego już nie podano. Wypowiedź nie dotyczyła ani kursu ani szkoły domowego masarstwa.

 

 

Uwaga: zdjęcia te zostały wykonane 12 lutego br. w Łazach w trakcie kursu wędlin dojrzewających i jest to ten sam wózek, który "wystąpił" w filmie TVN. lecz z innymi wyrobami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....czy ten absolwent SDM jak go przedstawiono w programie był uczestnikiem kursu ?

 

Ależ oczywiście, że był..

Co prawda na niedzielny poranny test wyrobów nie został, bo zawinął się z ekipa "tefałenu" w sobotę wieczorem. :D Ale na kursie kroił, mieszał, sprzątał jak większość tych, którzy przyjechali tam w określonym celu. Bo niektóre były przygwiazdorzyć. Łot taka norma polska.

If you think you can, you can. And if you think you can't, you're right.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodziło, ale taki link podał mi Sekielski:

 

http://www.tvn24.pl/12690,1737398,0,1,jak-jedza-polacy-fast_food-czy-eko,wiadomosc.html

 

Drugi film od góry.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodziło

dokładnie o to chodzi

Eee jak tak to aferę niepotrzebnie robicie.

Trochę powiedzieli a i Pan Grzegorz też ładnie wypadł.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wypowiedziach z gospodarstw ekologicznych były chociaz jakies nazwy. Tu nie padło,ze to SDM, Łazy, brać wędzarnicza, wedlinydomowe.pl... Widzowie (i czytelnicy artykułu) nie znajdą tej szkoły

Tyle ze patrzac na apetyczne wedzonki mozna smaku nabrac...

mój najsmaczniejszy blog :)http://najsmaczniejszy.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam, ja też zobaczyłem. Według tu dyskusji – co to nie miało być! A widzę szybki fragment jak w Teleexpresie. Jedynie co z tego zapamiętałem to odstraszające ceny i chleb. To jest wszystko dużo za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję zakończyć już tą dyskusję . Rzecz w tym ,( tak myślę ) , że z zamieszania technicznego jakie zrobiło się w Łazach były nadzieje na super reportaż o SDM .TV miała swój scenariusz i zrobiła coś przy okazji czegoś . My podnieciliśmy się , że będzie coś o szkole , ale to nie był nasz scenariusz . Sam napisałem wyżej post z podniety . Ale dziś już emocje opadły i trzeba zwrócić uwagę że w tej chwili jest ok 2800 wyświetleń tego tematu . Każdy , kto to przeglądał niech kupi płytę . Myślę ,że z zysku kupimy z 1000 płyt do rozdania . I mamy TVN w d...( to moje pobożne życzenia i nie chciałbym rozpętać burzy czy tak będzie czy nie :wink: )

Jestem jaki jestem . Niestety za stary by się zmienić :(
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeszcze trzy razy i.

Irytuje mnie w tym to, że kurs prowadzą fachowcy z uprawnieniami i długoletnim doświadczeniem, a o wędlinach ma najwięcej do powiedzenia „kucharz” - prawdopodobnie lansowana nowa twarz w programach TVN. (Koledzy kucharze z prawdziwego zdarzenia bez urazy, bo to nie do Was jest adresowane). Dlaczego o tym piszę?. Pragnę zwrócić uwagę przy tej właśnie okazji, że ludzie o kwalifikacja i doświadczeniu nic nie znaczą. Menedżerowie i celebryci, „twarz” dla nowego cyklu programów, oglądalność i układ. To się liczy. Dlatego mamy aferę za aferą w branży spożywczej, paliwowej, na kolei na drogach, itd. itp. Fachowcy na zsyp historii!.

Nie wiem na jakich zasadach zostało wszystko domówione, ale konfrontacja informacji z forum z przedstawionym materiałem nasuwa mnie jeden wniosek. Ktoś, kogoś zrobił w bambuko, wykorzystał SDM, wykorzystał lokal Kolegi Bagno, być może że nawet nie pokryli kosztów swojej obecności i produkcji. Cóż, wszyscy tną koszta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie lansowana nowa twarz w programach TVN

Nie poszło mu z programem "Łapetyt" na kanale kuchnia+HD to próbuje teraz sił w TVN :cool:

Witajcie BiSwW

lokomotywa-ruchomy-obrazek-0004.gif

Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło

etiam latrones suis legibus parent !!

Wędzę więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócić uwagę przy tej właśnie okazji, że ludzie o kwalifikacja i doświadczeniu nic nie znaczą. Menedżerowie i celebryci, „twarz” dla nowego cyklu programów, oglądalność i układ. To się liczy.

Oj, tak, tak niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do tablicy zeznaję:

 

1. Zarekomendowałem forum i SDM producentowi programu "Wiem co jem".

2. Ekipa telewizyjna, która kręciła film w SDM nie była związana z programem "Wiem co jem".

3. Tak wiem, przegłupio to wygląda, ale moja korpo jest duża i zwykle lewica nie wie co robi prawica.

 

Przepraszam forumowiczów uczestniczących w kursie SDM, w którym ekipa telewizyjna mojej firmy narozrabiała. Przepraszam również za użycie zdjęć w innym kontekście niż spodziewaliście się.

 

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli zaprzestanę promowania forum w mojej firmie, bo efekty końcowe są nieobliczalne.

 

Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe, Nie jesteś winien niczego. Kto, robi składankę do programu to, realizuje własną wizję, cele itp. Nie mamy na to wpływu.

Chyba, że znajdzie się wielki hobbysta wędlin domowych, a to już inna bajka, wówczas możemy liczyć na obecność w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.