Skocz do zawartości

Co powiecie na takie trofeum?


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Toolhawk1 z Michigan na stronie forum angielskojęzycznego przedstawił wynik jednego z polowań:

 

 

Warto wejść czasem na sąsiednie forum http://wedlinydomowe.pl/en by popatrzeć i poczytać (dla znających angielski wiele ciekawych rzeczy.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich te niedźwiedzie sa plagą. Odstrzał jest obowiązkowy. Podobno można go sobie wykupić w każdym sklepiku wielkości naszego kisku RUCH-u.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Boże, ja i tak nie mogę patrzeć

:clap: :clap: :clap:

Widziałem reportaż na ten temat i po prostu ręce opadają.

:cry:

Może gdyby to jeszcze indianie polowali, na własną potrzebę, to bym to jakoś spróbował

zrozumieć... a tak pozostaje się tylko wstydzić.

 

po mojemu to nie misie ale ludzie są plagą

Dokładnie :!: :!: :!:

http://images43.fotosik.pl/1180/cf5743008b743b6dm.png

"Kiedy pracuję, to pracuję, a gdy mówię, że pracuję, to tylko mówię."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak on to skórę ściąga od której strony zaczyna.

Pozwolę sobie zacytować :blush: ' Myśliwy' pewnie go wypcha :shock: i niech sobie nad łóżkiem postawi... :devil:

Szkoda misia

:sad: Ps. Maxelku - czy Ty coś insynuujesz... :shock: :question:
Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Toolhawk1 z Michigan

I to jest myśliwy - dający odrobinę szansy dla niedźwiedzia - idąc na polowanie z łukiem a nie z armatą :smile:

Amerykanin przyjechał na Kamczatkę i zobaczył Rosjan dżwigających "misia" na kiju .

Pyta się : Grizli ?

Niet - kijami sobaku ubili :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dla nas widok rażący i obrzydliwy, ale chcielibyście wiedzieć co sądzą o nas wegetarianie.

A co się tu działo gdybyśmy wstawili zdjęcia z Chińskiej ulicy, gdzie wybiera się żywego psa na obiad.

Co kraj to obyczaj i trzeba to uszanować.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cóż tak jest świat poukładany . Jest zwierzyna są myśliwi , trzeba to jakoś regulować tylko w humanitarny sposób . A co do polowań to czemu tak chętnie wszyscy chcieli na dorsze płynąć :question: Uważam iż sposób upolowania tego niedźwiedzia był bardziej szlachetny niż łowienie dorszy na wędkę . No cóż możecie mnie objechac ale takie jest moje zdanie *

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne trofeum. Uczucia polskiego myśliwego może trochę razić druga fotka, troszkę mało szacunku dla zwierzyny.

Rafał (ryszpak)

rakrzes@poczta.onet.pl

 

Z prawdą jest jak z d..pą. Każdy ma inną i każdy ma swoją...

 

Iure et gladio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba, jest co przerobić przez maszynkę i wędzarnię. Większość żałuje „misia” a świnki i byczki ? skąd te mięso w sklepie się bierze. Dla mnie to normalne, zaś ci którzy żałują misia, (pewnie z miasta), pytam: co robicie z pieskami co schroniska przepełnione są? Nie żałujecie? Widać nie…..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam: co robicie z pieskami co schroniska przepełnione są?

też jestem z miasta :grin: a pieska mam z bidula :wink:

ale popieram - to jest tak , że widzi się drzazgę w obcym oku a nie widzi belki we własnym ( czy jakoś tak :grin: )

Jestem jaki jestem . Niestety za stary by się zmienić :(
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba,

No to już, misie czekają

http://www.reisebegleiter-polen.de/pl/oferta/polowanie-ameryka/56-kanada-baribal

"Po odstrzale czterech niedźwiedzi, przez czterech myśliwych, dodatkowo jeden niedźwiedź do odstrzału gratis."

:grin:

Prawdziwi myśliwi niedziwiedzi polują bez broni np. tak

:wink:

http://images43.fotosik.pl/1180/cf5743008b743b6dm.png

"Kiedy pracuję, to pracuję, a gdy mówię, że pracuję, to tylko mówię."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiem że taka jest kolej rzeczy i że tak jak napisano wcześniej są myśliwi ,regulacje zwierzyny itp: Ale ogółem źle mi patrzyć na takie obrazki i nie podoba mi się to wcale !

Biedny wypatroszony niedźwiadek ,to prawie jakbym chodził do masarni i jarał się widokiem zabitych zwierząt

Przepraszam ale ja tego nie czaję :mellow:

 

 

Witam.

 

Dla nas widok rażący i obrzydliwy, ale chcielibyście wiedzieć co sądzą o nas wegetarianie.

A co się tu działo gdybyśmy wstawili zdjęcia z Chińskiej ulicy, gdzie wybiera się żywego psa na obiad.

Co kraj to obyczaj i trzeba to uszanować.

No i spoko ! więc wypadałoby żeby zostali ze swoimi akcjami na własnym podwórku

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.