Skocz do zawartości

Metody i urządzenia do wędzenia żywności


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem nowa na forum i szukam informacji na temat: Metody i urządzenia do wędzenia żywności. Mam troche wiadomości na ten temat, ale wciąż za mało. Prosze o pomoc. Jeżeli jesteści w stania mi pomóc to prosze o literaturę bądz linki na ten temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia241989, jesteś w bardzo dobrym miejscu. To skarbnica wiedzy. Proponuję zacząć od Akademii Dziadka i strony głównej. Powodzenia i wytrwałości w czytaniu.

"Każda, nawet najdalsza podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku."...
http://supergify.pl/images/stories/Zawody/kucharze016.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię serdecznie na naszym forum. :smile:

 

Poczytaj tutaj : http://wedlinydomowe.pl/akademia-dziadka

 

Prosze tez pochwalić sie własnymi wyrobami. Fotki oraz opisy (receptury) mile widziane..

 

pozdrawiam :wink:

Wszystko ma jeden koniec, ale kiełbasa ma dwa ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem nowa na forum i szukam informacji na temat: Metody i urządzenia do wędzenia żywności. Mam troche wiadomości na ten temat, ale wciąż za mało. Prosze o pomoc. Jeżeli jesteści w stania mi pomóc to prosze o literaturę bądz linki na ten temat.

Witaj. Po Twoim wpisie, nie jest wiadomo w jakim celu potrzebujesz te materiały, jakie one maja być itp. Mamy tutaj sporo wiadomości i książek w interesującym Cie temacie. Napisz więcej, a my postaramy się, by Ci pomóc.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :smile:

Jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej, tzn. mam zamier ją zacząć pisać :rolleyes: , te materiały które posiadam nie są zbyt satyfsakcjonujące. Szukam informacji o komorach wędzarniczych, wędzarniach tunelowych, tradycyjnych, dymogeneratorach oraz metod wędzenia tzn. wędzenie zimne, gorące, ciepłe, gorące z równoczesnym pieczeniem, wędzenie elektrostatyczne, preparaty dymu. Wszystkich innych informacji dotyczących wędzenia i wędzarni. Będe bardzo wdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia241989, skoro studiujesz, to studiuj naszą stronę, nasze forum... wszystko ogólnodostępne... ;)

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.