Skocz do zawartości

Nadziewarka w Selgros hala Kraków


wiesiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Dostałem dzisiaj ofertę do hali Selgros Kraków i jest tam nadziewarka do kiełbas .

Nie wiem jak wygląda , ale na zdjęciu wygląda całkiem fajnie . Postaram się ja zobaczyć jak znajdę trochę czasu w trakcie trwania oferty .

Poniżej link do tej oferty która obowiązuje w dniach 25.10. - 7.11.2011

http://www.selgros.pl/Promotions.aspx?menuId=703&pageId=576&from=newsletter#tabs-next

lub pobrać plik w formacie pdf. z oferty przemysłowej nadziewarka jest na stronie 31-33

Mam połączenie z internetem iplusem i niestety jest kiepska prędkość i nie mogę wstawić żadnych fotek

 

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam Wiesiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Darino za fotkę to jest ta nadziewarka

 

Krótki opis nadziewarki.

 

NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 7 L

 

 

- wykonana ze stali nierdzewnej

- wyposażona w układ dwóch prędkości napełniania, który jest łatwy i szybki w obsłudze

- siłownik oraz ruchomy trzpień można łatwo zdemontować w celu napełnienia i czyszczenia

- w zestawie 4 lejki w różnych rozmiarach o średnicy: 16, 22, 32, 38 mm

- wszystkie części mające bezpośrednią styczność z żywnością spełniają wymogi normy higieny żywności

- waga: 13 kg

Cena to 675.27 zł brutto.

Pozdrawiam Wiesiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W W-wie niestety nie ma tej nadziewarki w ofercie, więc Ci nie pomogę.

Na stronie Selgroesa były takie informacje:

 

NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 7 L

- wykonana ze stali nierdzewnej

- wyposażona w układ dwóch prędkości napełniania, który jest łatwy i szybki w obsłudze

- siłownik oraz ruchomy trzpień można łatwo zdemontować w celu napełnienia i czyszczenia

- w zestawie 4 lejki w różnych rozmiarach o średnicy: 16, 22, 32, 38 mm

- wszystkie części mające bezpośrednią styczność z żywnością spełniają wymogi normy higieny żywności

- waga: 13 kg

 

549.00 zł

 

1 szt. z VAT 675.27 zł

Festina Lente: Zgubne są kroki szybko podjęte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam podobną 5l poziomą

Powiem że jest solidnie wykonana, łatwa do mycia i jak do teraz funktionuje bez problemu.

Jeśli dobrze pamiętam to kosztowała w roku 2006 90€(400zł)

:grin:

http://images43.fotosik.pl/1180/cf5743008b743b6dm.png

"Kiedy pracuję, to pracuję, a gdy mówię, że pracuję, to tylko mówię."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu w poznańskim Selgrosie to niezłe cwaniaczki :devil: - w poprzedniej gazetce ta sama nadziewarka była po 618 zł - byłem u nich dwa razy - za pierwszym razem usłyszałem, że dostawa jest zaplanowana na jutro, jak pojechałem drugi raz - no niestety nadziewarki nie dotarły.

Potem dzwoniłem codziennie - niestety do końca promocji nie zdążyły dotrzeć do Selgrosu.

Zobaczymy jak będzie tym razem :question:

Nie lubię kupować kota w worku i też chcę ją najpierw zobaczyć - tylko wcześniej radzę sprawdzić telefonicznie czy są na półce.

Pozdrawiam Wirus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taką nadziewarkę i jestem z niej zadowolony, dzisiaj przerobiłem 18 kg farszu na kiełbasę drobiowo wieprzową napychanie jelit szło elegancko. Tydzień temu były robione kabanosy ,niektórym przeszkadza umiejscowienie korby no i nadziewarkę dobrze jest przymocować do blatu za pomocą ścisku stolarskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj tą nadziewarkę.Bardzo staranne wykonanie wszystko wygląda bardzo ładnie.Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce.Cena też jest bardzo dobra.
W życiu trzeba być twardym jak chleb z biedronki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym dziale gazetkowym jest ta nadziewarka?

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.