Skocz do zawartości

Nadziewarka w Selgros hala Kraków


wiesiorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w Selgrosie i widziałem to cudo. Nie mam zastrzeżeń co do wykonania i uważam, że maszynka "daje radę". Lejki dobrze obrobione, zaworek odpowietrzający dość czuły, tłok wykręcany. Jednak jak ktoś pisał o zamianie "stron" poprzez obrót cylindra, tu się nie da, bo nie wiedzieć czemu po obróceniu tłok nie pasuje o jakieś 0,5 cm

Sam osobiście nie kupiłem ( choć już ją miałem w koszyku i szedłem do kasy :-) ), bo napaliłem się na tą z Alle.... wygląda dokładnie tak samo, a kosztuje prawie 80zł mniej ( a to już coś, tymbardziej, że jestem z Poznania ;-) )

Wino, kobiety i śpiew.
Wino robię sam, kobiety mam trzy w domu, a o śpiewie lepiej przemilczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety promocja w Selgrosie Bytom się skończyła nowa cena nadziewarki Hendi to 859,77pln

 

Obrazek Obrazek Obrazek

Toć to moje cudeńko.... ja zapłaciłem ok 750 PEELENÓW ....

Warta swojej ceny .... :)

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to moje cudeńko

Czy jest odpowietrzenie na tłoku?

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mnie interesuje.

Wysokość katalogowa urządzenia to 83cm.

Zakładając trzymanie lewą ręką jelita a prawą kręcenie korbą, czy to nie jest urządzenie przewidziane dla Pudziana?

 

[ Dodano: Sob 26 Lis, 2011 05:54 ]

Nadziewarka jest w katowickiej hali. Za 499zł netto.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAnna, posiadam taką i powiem szczerze że jestem mile zaskoczony lekkością kręcenia.Mam kolegę,który prowadzi sklep z takimi urządzeniami i powiedział mi ze naprawdę sprzęt jest godny polecenia.Pozdrawiam
W życiu trzeba być twardym jak chleb z biedronki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W makro trzeba tą nadziewarkę zmówić, wpłacić zadatek 10% i może już za 4 tygodnie będzie. Tak jest w Katowicach dzwoniłem dzisiaj bo chciałem ją zobaczyć ewentualnie kupić.

a czy ktoś może powiedzieć czy to to samo:

http://allegro.onet.pl/nadziewarka-szpryca-do-kielbasy-3-5kg-i1921504531.html

życie jest szkołą negocjacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W makro trzeba tą nadziewarkę zmówić, wpłacić zadatek 10% i może już za 4 tygodnie będzie. Tak jest w Katowicach dzwoniłem dzisiaj bo chciałem ją zobaczyć ewentualnie kupić.

a czy ktoś może powiedzieć czy to to samo:

http://allegro.onet.pl/nadziewarka-szpryca-do-kielbasy-3-5kg-i1921504531.html

W Gdyni są/były od ręki

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mnie interesuje.

Wysokość katalogowa urządzenia to 83cm.

Zakładając trzymanie lewą ręką jelita a prawą kręcenie korbą, czy to nie jest urządzenie przewidziane dla Pudziana?

 

Nic bardzie j błędnego .... mam za sobą już paręset kg wyrobionej kiełbaski z tej nadziewarki... raz , pamiętam nadziewałem ok 40 kg maszynką, moja żona powiedziała, że nigdy więcej!!! Więc zamówiłem nadziewarkę.... teraz, jeśli musi mi pomóc, to nie ma najmniejszego problemu... wszystko chodzi leciutko, płynnie ... nie ma opcji, aby farsz wydostał się poza tłok, porządna uszczelka, na stalowym tłoku ... rewelka :)

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma HENDI produkuje profesjonalne urządzenia dla gastronomii

Sporo urządzeń firma Hendi ma od firmy Soda Plus albo odwrotnie, albo nie wiadomo skąd :rolleyes: .Niemniej nadziewarka jest wporzo :clap:

http://www.okazje.info.pl/ceny/soda-pluss/inne/pozostaly-sprzet-gastronomiczny/

 

Pozdrawiam :wink:

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadziewarka jest w katowickiej hali. Za 499zł netto.

Dziś w hali na Modlińskiej w Warszawie nadziewarka kosztuje już 838 zł (brutto) :cry:

"Każda, nawet najdalsza podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku."...
http://supergify.pl/images/stories/Zawody/kucharze016.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.