Skocz do zawartości

Maad - na spokojnie ;)


Maad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Jasiust, dzieki ,sprobuje  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybkiego... zrobione dzisiaj coś ala spagetti z makaroni i podudzia z kurczaka w słodkim sosie chilli z ryżem. Makaroni właśnie próbowaliśmy - rewelka. Nawet nie był za bardzo rozgotowany, skrócę czas o 5 minut i będzie OK.  Zdjęcia i relacja jutro :)

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo osobiscie jaglanej nie lubie bo jakas tata goryczkowata dla mnie..ale wiadomo to kwestia gustu :) a jak juz to czy w PL mozna jeszcze kupic kasze krakowska ,ostatnio szukalam i nigdzie nie bylo.

Ja jaglaną by była na sypko wstępnie prażę na sucho w garnku o grubym dnie, po uprażeniu przelewam  ją  wrzątkiem, który wylewam   i dopiero zalewając jeszcze raz wrzątkiem gotuję .

A tu kasza krakowska  :D  https://www.google.pl/search?q=kasza+krakowska&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjtr9PE-ITMAhUiCpoKHVtrBkgQsAQIIQ&biw=1252&bih=602

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyszło to mniej więcej tak...

 

post-44979-0-67416100-1460357684_thumb.jpg

 

post-44979-0-64805300-1460357687_thumb.jpg

 

post-44979-0-62514600-1460357690_thumb.jpg

 

A tu obiecana relacja -  https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/8692-tusiaczkowe-wyroby/?p=490664

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudziak, ja kupowalam juz ale w zeszlym roku jak bylam w Polsce w sklepie to nie widzialam ,albo przeoczylam, w tym roku jak nie bedzie w markiecie kupie na jakims targowisku,ale tez zobacze u nas na osiedlowym moze tez sprowadzaja bo nasz osiedlowy to zaopatrzony lepiej niz nie jeden w PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki Mareczku za cenne rady i pomoc w trakcie produkcji :) wyszło świetnie! (jak dla mnie ;)

łopatka/udziec indyka 70/30 obsmażane na oleju kokosowym, zestaw 11 przypraw i wino z melisy  :sleep:

słoiki; podwójne porcje (240g mięsa, 60g ryżu, 120g wywaru spod mięsa i wina). Pozdrawiam

 

post-52552-0-71627100-1464078166_thumb.jpgpost-52552-0-01609100-1464078169_thumb.jpg

Boldly go where no Boczek has gone before  :cool: w morde jeża! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.