Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Nowe zasady realizacji opłat za kursy, szkolenia i zloty:

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27420 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 27 maj 2012 - 20:40

Cyt.: "2. Każdy uczestnik, który dokona wpłaty za kurs w przeciągu 3 dni (pieniądze na koncie SDM) od daty dokonania komputerowej rezerwacji miejsca na kursie (poprzez stronę SDM – www. szkoladomowegomasarstwa.pl ), otrzymuje ..... % bonifikatę."

Jeśli podyskutujemy jeszcze trochę, to dojdę do wniosku, iż Twoja opcja Kolego jest najlepsza i należy ją wprowadzić, jako jedyną i obowiązującą. Wszyscy są zadowoleni: ja bo mam juz kasę i nie muszę się gimnastykować, a Ty, gdyż odpada Ci problem wahania - jechać, nie jechać?

#22 zbig3133

zbig3133

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 961 postów
  • MiejscowośćBorowa Góra

Napisano 27 maj 2012 - 20:43

Nie Wiesiu, najpierw wpłacasz

ja sprawdzam konto, czy pieniądze na nim są i po krzyku

a potem są

Nie ma sensu tego rozwijać

Pozdrawiam, bo też tego nie rozumię.

#23 @halusia@

@halusia@

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 6585 postów
  • MiejscowośćInowrocław

Napisano 27 maj 2012 - 20:53

Pozdrawiam, bo też tego nie rozumię.

A ja rozumiem..chyba ..
Jeśli uczestnik decyduje się na kurs i zapisze się komputerowo na liście w ciągu trzech dni od zapisu, wtedy już może dokonać wpłaty z bonifikatą... czyli o pomniejszoną kwotę o 25 %
Jeśli moje rozumowanie jest złe to przepraszam za zamieszanie :wink:

#24 bwie

bwie

Weteran

• Użytkownicy
  • 1964 postów
  • Miejscowośćtrochę większa wieś

Napisano 27 maj 2012 - 21:07

bo też tego nie rozumię

no ja chyba rozumuję podobnie jak @halusia@, zapisując się i płacąc odrazu płacisz z rabatem, płacąc powyżej 3 dni wpłacasz 100%.
wcześniej tylko żartowałem, to tak z radości, że już za pięć dni będzie kolejny weekend :grin:

#25 zbig3133

zbig3133

Entuzjasta forum

• Użytkownicy
  • 961 postów
  • MiejscowośćBorowa Góra

Napisano 27 maj 2012 - 21:34

Jeśli uczestnik decyduje się na kurs i zapisze się komputerowo na liście w ciągu trzech dni od zapisu, wtedy już może dokonać wpłaty z bonifikatą... czyli o pomniejszoną kwotę o 25 %

Jeśli byłem nieświadom takiego rozwiązania to tylko przepraszam i biję :clap: :clap: :clap:

#26 pioro

pioro

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 406 postów
  • Miejscowośćwrocław

Napisano 27 maj 2012 - 21:58

pomysł oczywiście popieram. Pozostaje pytanie od kiedy będą nowe zasady obowiązywać i jak będą potraktowane "sprawy w toku" np kurs październikowy na który zapisałem sie chyba 1 czy 2 miesiące temu. :question: :question: :question: :grin:

#27 pokemon15

pokemon15

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 4164 postów
  • MiejscowośćBogatynia

Napisano 27 maj 2012 - 22:16

Pozostaje pytanie od kiedy będą nowe zasady obowiązywać i jak będą potraktowane

Maxell coś pisał, że po 20 czerwca...
Bo jak coś, to ja po wypłacie 10 czerwca już bym przelew z bonifikatą na Zlot Ogólnopolski wysłał :P

#28 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 27420 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 28 maj 2012 - 04:45

Nowe zasady nie dotyczą rozpoczętych kursów, ani ogłoszonych już zlotów.
Co do wpłat za VII OZWB, sprawa jest bardzo klarowna i została juz opisana w innym temacie - wpłaty do 20 czerwca. Po tym dniu będziemy już znali liczbę uczestników tegorocznego zlotu, co bardzo ułatwi nam jego organizację, zaopatrzenie itp., ewentualnie, przy braku wystarczającej ilości uczestników, zlot odwołamy.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#29 DUCH

DUCH

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 624 postów
  • MiejscowośćBuczek/ Opoczno

Napisano 07 wrz 2012 - 10:04

no wszystko rozumię z tych nowych zasad , że trzeba zaliczkę 25% jak się nie wpłaci całości w ciągu trzech dni , że jak z listy rezerwowej to 25% więcej ale nie wiem ile jest tej bonifikaty dla wpłacającego za kurs calośc w dniu zapisu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych