Skocz do zawartości

[Ciasto] Słodkości Einshel...


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Eeee ... tego nie ma co porównywać ! Poza tym , że szybko   No i biszkopcik w lodówie siedzi Boczuś dzięki za inspirację
 

Aniu ale TY dogadzasz swoim Chłopakom  :rolleyes:

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Boczuś dzięki za inspirację
 

chyba jakbyś Ty pierwsza zrobiła a ja bym się na Tobie inspirował to wyszłoby mi lepiej :D 

cóż tam dałaś? na biszkopcik tylko galaretka i owoce czy jakiś krem pomiędzy?  :devil:

 

 

Aniu ale TY dogadzasz swoim Chłopakom 

:thumbsup:  :clap: 

Aniu następnym razem do biszkoptu czosnek, majeranek i trochę musztardy!

Galaretka na to golonkowa a zamiast owoców kabanosiki (przeeepyszne w Twoim wykonaniu ;) ) Pozdrawiam 

Boldly go where no Boczek has gone before  :cool: w morde jeża! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż tam dałaś? na biszkopcik tylko galaretka i owoce czy jakiś krem pomiędzy?

  Nie było czasu na krem czy masę ... Poszła warstwa tężejącej galaretki , na to brzoskwinie( z puchy niestety ) i zalane resztą galaretki... Jak powiedział Maxell na SB ,, Wyjdzie, wyjdzie '' ... no to  wyszło ,  wyszło... już połowę brytfanki :D ''gdzieś'' wyszło... post-45054-0-62026700-1409324398_thumb.jpgpost-45054-0-35202100-1409324409_thumb.jpg

 

 

Aniu następnym razem do biszkoptu czosnek, majeranek i trochę musztardy! Galaretka na to golonkowa a zamiast owoców kabanosiki
  O ! I to jest pomysł :w00t:  Następny będzie na taki  ''tapecie'' :thumbsup:
Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:)  wczorajsze ciasto drożdżowe ze śliwkami :tongue:post-45054-0-05510000-1410940190_thumb.jpgpost-45054-0-33744900-1410940173_thumb.jpg OK 60-70 dkg mąki pszennej, 2 całe jajka, 0,5 szkl. cukru, szczypta soli,  (250 ml ciepłego mleka + 40 g drożdży + łyzeczka cukru i łyżka maki -na zaczyn ) na koniec 05 szkl. oleju. Wymieszałam sypkie składniki , dodałam jajka , po wyrobieniu wlałam zaczyn , wyrabiałam ok 20 minut. Wlalam olej i jeszcze raz zagniotłam do wchłonięcia. Wyrastanie trwało 20 minut . Wyłożyłam na blachę , ułozyłam śliwki i jeszcze 10 minut rosło. Do pieca na 50 minut w 180 *C . :):thumbsup::cool:

Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

 

  Wczoraj ( pierwszy raz ) zrobiłam karpatkę
 

Aniu a mi wstyd się przyznać... jeszcze nigdy nie piekłam, aTwoje ciasto wygląda wyśmienicie  :)

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A myślałam ,że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam upieczone ciasto.
 

 Za plaskie sie Tobie wydaalo?

Aniu wspaniale wyszlo,  :clap:  Krem sama robilas?

 

 

Aniu a mi wstyd się przyznać... jeszcze nigdy nie piekłam,
 

 Halusia, Ty sie tutaj nie wstydz, tylko rekawy podwijaj i do kuchni ;)  :D

 Ja kiedys co tydzien pieklam, az sie najedli, teraz odpoczywa i karpatka i ja  :laugh:

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeszcze nigdy nie piekłam,
  No ...nie może być :facepalm: Powiem szczerze, że jest trochę roboty przy tym , ale dobre :tongue::)

 

Krem sama robilas?
Tak ANIU... 2budynie śmietankowe zagotowałam w 0,5 litra mleka, (wystudzić) utarłam 3/4 kostki miękkiego masła z 0,5 szklanki cukru pudru dodając po łyżce budyniu :) Ps. Nie znacie motywacji.... Mój zakupił w sklepie ''ptysie'' , ugryzłam i... :hmm: mówie - tak ? to ja wam pokaże co lepsze... :mad:  :D;):) Wpierniczyli do kawusi ''jak małpa kit'' :D
Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie znacie motywacji.... Mój zakupił w sklepie ''ptysie'' , ugryzłam i... mówie - tak ? to ja wam pokaże co lepsze...   Wpierniczyli do kawusi ''jak małpa kit''
 

Aniu przeciwez to zrozumiale. Tak trzymaj  :clap: zuch dziewczyna :D

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@halusia@, dnia 29 List 2014 - 15:32, napisał: jeszcze nigdy nie piekłam No nie uwierzę
 

 

 

@halusia@, dnia 29 List 2014 - 15:32, napisał: jeszcze nigdy nie piekłam Haluś to żart, czy Ty tak poważnie??
 

 

Poważnie... :blush:  :facepalm:  ale wszystko przede mną  :)

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.