Skocz do zawartości

Turystyka


SMORODINA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Był taki czas, że kochałam Krupówki, Zakopane itd. Ale od pewnego czasu, po prostu mega mnie drażnią. Mam nadzieję, ze tym zdaniem nikogo nie uraziłam. Zdecydowanie uciekam bardziej w dzikie tereny jak np. Góry Sowie, w które miałam okazję iść, a dokładniej na Kalenicę spod Dworka Leśnego. Pech chciał, ze pomyliłam trochę drogi, zboczyłam troszkę ze szlaku i ukazały się piękne widoki. W ten weekend znowu zamierzamy pójść tym razem na Przełęcz Jugowską, w stronę Wielkiej Sowy. Na przełęczy jest miejsce na ognisko więc upiecze się kiełbaski. Do tego jakieś piwo bezalkoholowe   :D Tak wiem,  są zwolennicy i przeciwnicy tego typu trunków. 

post-111175-0-53201400-1686739998_thumb.jpg

Edytowane przez Maxell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tak Sowy są piękne no i oczywiście nie takie rozdeptane. Wiem z autopsji sam od lat po nich biegałem i nie tylko , bo na ten przykład Rudawy, wejście na cycki :facepalm: sama radocha.. Wyobrażcie sobie miałem okazję cały dzień na szlaku i tylko jedną grupę spotkałem .A to było w górach bystrzyckich laaata temu . Wszystko jest piękne tylko trzeba umieć i chcieć widziećj .Zalipie piękne ale takie świąteczne :D Pozdrawiam wszystkich zakręconych turystycznie , jak również całą brać , ze te o siostrach nie wspomnę  :clap:

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fajnie masz z tym zwiedzaniem przy okazji pracy choć robota poza domem to niestety  słaba opcja 🤨

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chudziak napisał(a):

Fajnie masz z tym zwiedzaniem przy okazji pracy choć robota poza domem to niestety  słaba opcja 🤨

To nie w pracy,to wyjazd prywatny.

Dzisiaj było dreptane na Śnieżkę od Czeskiej strony,ale jak zobaczyłem co się dzieje od naszej to mi szczęka opadła,dobrze że nie wybrałem się w okolice Karpacza.

https://www.relive.cc/view/vXOd8wD38kO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.