Skocz do zawartości

Wędlinowanie prymitywistyczne czyli miło spędzamy czas... :)


ziezielony

Rekomendowane odpowiedzi

SiBaki zwróćcie uwagę na oldskulowe przybory...stoliczek i krzesełko z lat '70 minionego stulecia... zastawa... również... i sztućce... :laugh:

A gdzie słynna jedyna w swoim rodzaju  miska Bazyla :w00t:  . Ziezielony wyprowadziłeś mnie waćpan w  pole , już gotów bylem postawić orzechy kontra rodzynki że Lusia służyć  ..... do wyprawy kosmicznej  :D

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Można w kartonie? Można. Bez zawiłych obliczeń, fizyki i chemii.
w panteonie wędliniarstwa VIP całą gębą :D  :clap: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zainteresowany jestem tą ciemną buteleczką w lewym dolnym rogu jednej z fotek :D:facepalm: widziałem konsumowaną zawartość z mlekiem - a jak smakuje ze śniegiem ? Zastawa nostalgiczna - acz szkiełka małe zacne no i magiczne - raz pełne a raz puste

 Muski to żelazny rezerwuar.... używam jako rozpałki, doskonałe efekta :thumbsup:

Istotą magii owych naczyń jest prędkość periodu....

 

 

 

jaki gruby lod?

:) 12 cm, lussseirosss Electro, dziękujemy...

 

 

 

A gdzie słynna jedyna w swoim rodzaju miska Bazyla

Q....za....pom...nia....łem.... :laugh:

Maćku to był prawdziwy lot.... ku Radości....

 

 

 

Można w kartonie? 

:) Maxell i to bez deflektora :laugh:

Maxell i co Ty teraz na moją/naszą nową "sprawność pagonową"... prawdziwe Zuchy... :laugh:

Ukłaniam serde(l)cznie....

 

 

 

w panteonie wędliniarstwa

 

 

Pamiętam, pamiętam.

:blush:

 

 

 

w tak doborowym towarzystwie

:Halusio... wszystko jest możliwe :laugh:

 

xxxxxxx

 

Ponawiam ku "Zielonym" prośbę o odblokowanie wąta BazylWidzew...

Kara dotkliwą była/jest....

Pewnie o resocjalizacji nie ma mowy ale wyciągnięcie dłoni nikłym gestem jest....

Bazyl to mistyk Prymitywizmu... Midas płynów.... Organizator orgii wędzarniczych na lodzie... Król Ban'anowy 

Jego obecność ożywia system....

....Nie lubię .... ale Bardzo Was proszę...kolejny raz...

 

xxxxxxxxxxx

 

Wielkim Szacunkiem darzę wszystkich "Żółtych"... w związku z tym proszę o nie zmienianie mi koloru nika...

Jestem zwolennikiem pracy u podstaw, człowiekiem dołów.... firmament mi nie służy, zresztą to zobowiązuje...

SiBy, Maxell niech zostanie po staremu... lepsze jest wrogiem dobrego...

Zły to wpływ mieć może na Masturbatorium....Macicę.....Serdolnik i Winniczkę ....odpuszczamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam :D

:) Powiedział Bazyl machając nogami w klapkach po obejrzeniu relacji z zimowego podejścia na K2 ...od strony północnej...

...Tylko musiałem szybko zejść bo mi się słonecznik skończył.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

....a te kamienie to ja zrzucałem.... :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez ziezielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zły to wpływ mieć może na Masturbatorium....Macicę.....Serdolnik i Winniczkę
Farmazony opowiadasz :D Dla mnie zażółcenie nicku było zaskoczeniem i dopiero po jakimś czasie załapałem, że jakaś insza inszość nastąpiła ;) Pozostałem nadal sobą, spontanicznie eksperymentując, w poszukiwaniu nieodnalezionego i jakoś korba mi nie odwaliła :D A co do odlodzenia wątku kolegi, im więcej inspiracji, tym lepiej dla nas wszystkich :) Pozdrowionka SiB-y :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponawiam ku "Zielonym" prośbę o odblokowanie wąta BazylWidzew...

Podaj linka, o który zablokowany wątek Ci chodzi.

Co do (ewentualnej :D :D :D ) zmiany koloru, to nie masz nic do gadania. ;)  

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to nie masz nic do gadania.
:thumbsup: ​tak Karolu - kolor  w Twoim przypadku nic nie zmienia normalność przebija Twoją skromność  ;)  :D  :w00t: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany koloru,

 

Laudacja gotowa

 

Brat ziezielony Powiedzieć że za to że wprowadza humor, radość, i nieuczesany język w szarość dnia codziennego to mało . Brat ziezielony to uznany kiełbasofil , serowar , miłośnik domowych przetworów w tym winiawkowych . Dokonania Czcigodnego Brata ziezielonego są znane dzięki jego wątkowi https://wedlinydomow...ony#entry520257 Przymioty towarzyskie Drogiego Brata ziezielonego są jak mniemam powszechnie znane naszej społeczności a uczestnikom zlotów z Bratem w szczególności . Nasz Drogi Brat ziezielony udziela wskazówek, dzieli się wiedzą i podnosi na duchu początkujących i nie tylko adeptów naszego hobby naszej pasji. Nadmienić tu należy, iż obaj Bracia w wypowiedziach swych zachowują godny pochwały umiar i powściągliwość, wypowiedzi ich są stonowane skupiają się na meritum sprawy unikając uwag ad persona

 

Dodać należy Nkifor  Zadymiania .  Odkrywca :D Wielkiego Twierdzenia Zadymiacza  "Jak się chce to i w kartonie i na lodzie i w mrozie uwędzić można "  do twierdzenia tego doszedł metodą prób i błędów w tym zjarania  kartonu a twierdzenie ostatecznie udowodnił w Dzień Świętego Walentego  Roku Pańskiego 2018  :D     

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) eloł SiBy...

Obnażę eksperyment peklowniczy...

Dla takich co im się nie chce mieć pakowarynki "próżniowej"...

Koszt nikczemny, raptem 20cm siatki do szynki plus worek do żywności....

Można pożyczyć od Sąsiada, pewnikiem ma, bo wszyscy wędzą :thumbsup: ale to drogo wychodzi.... :D

Zupełnie przypadkowo zwiedzałem dziś sklep mięsowy... w twarz rzucił mi się bok ze skórą , piękny... bez kości...przeważyło "ze skórą" :laugh:

Kypba, droższy niż "schab" :facepalm:

Zew kiełbasofilny wymógł podświadomie niepohamowaną chęć posiadania, wykonania czynności technologicznych... i fizjologicznych... aż do przetrawienia .... znacie to :laugh:

Koncept, pakowarynka unplugget :thumbsup::laugh:

Finalnie to tak wygląda...

 

post-52358-0-08447700-1519154480_thumb.jpg

 

post-52358-0-56183300-1519154512_thumb.jpg

 

Datowane na dziś .. 20 lutego...

Zobaczymy gdzie zwędzimy :thumbsup:

Ale bez prądu można próżniować pakowo... czy jakoś tak...byle nie próżniaczyć :laugh:

Edytowane przez ziezielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czynności technologicznych... i fizjologicznych... aż do przetrawienia .... znacie to
oj tak.......... Ty Karolu jesteś Pomysłowy Dobromir - i móżdżenie ma przyszłość   :D  :thumbsup: 
[Dodano: 20 lut 2018 - 20:52]

 

 

można obgryźć pazury, przy konsumpcji okołoonych
  jak się toczy tekilę i oblizuje łapę solą alboli cynamonem :facepalm: jak to misie ;) można się pomylić :facepalm:  :thumbsup: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

:) jołjołjoł SiBy...

Wieści z frontu...

Tym razem Tałty...zdobyte przez Macicę... głębia mazurska zdominowana ponad 50m...

II Zlot Lodowy przeszedł do historii, nie obyło się bez spektakularnych aktów, frywolnych zabaw, turlanki zwyczajowo również miały miejsce :thumbsup:

Frekwencja nawet nawet, Kurpia niestety zabrakło, auto odmówiło posłuszeństwa...może innym razem się uda...

Lusia, Bazyl, Kruma, Wydar, ziezielony...

Było przepięknie, zizimno, słonecznie, wesoło...

Nawet auto na lód wjechało lecz bez szaleństw...

 

post-52358-0-39170100-1520074548_thumb.jpg   post-52358-0-82092200-1520074659_thumb.jpg

 

post-52358-0-00778200-1520074780_thumb.jpg   post-52358-0-53711400-1520074889_thumb.jpg

 

Na lodzie, śniegiem zapisaliśmy, podobno widoczne z księżyca... omarkowane..

"2 Lodowy, WB '18" :thumbsup:

 

post-52358-0-28941800-1520074990_thumb.jpg   post-52358-0-06612500-1520075112_thumb.jpg

 

Były również spacerki, milutko :laugh:

 

post-52358-0-81727600-1520076681_thumb.jpg

 

Nawet mieliśmy czas na twórcze działania... Kruma ulepił Bałwankę...

Bazyl przebił go kreatywnością i zrobił Bałwanka....tylko z tym nosem ... to chyba nie w tym miejscu...

Bazyla nie należy poprawiać.... :no:

Doskonały w poczynaniach

 

post-52358-0-90768700-1520076936_thumb.jpg   post-52358-0-96775400-1520077017_thumb.jpg

 

Macica odkryła nową potrawę, wersja robocza i bez udziwnień...

Nazywa się "Plemnicy z polędwicy", pilotażowo 4 sztuczki, ale poszło moment, cieplusie, z wędzarynki....

 

post-52358-0-01522400-1520076769_thumb.jpg   post-52358-0-85610600-1520076847_thumb.jpg

 

Prosta robota, fantazyjne jajko, kawałek sznurka..... i wędzarynka

 

post-52358-0-01660900-1520077101_thumb.jpg

 

Tu na talerzu się prezentuje nawet nieźle...

 

Maćku, specjalnie dla Ciebie.... miska Bazyla..... w użyciu!!!

 

post-52358-0-18228600-1520077186_thumb.jpg

 

Kultowe Grzybki wykonane przez Bazyla...

Nawet na komary żeśmy mieli, na wszelki wypadek, gdyby nam się dłużej zeszło z tym zlotem... :laugh:

 

post-52358-0-85861600-1520077317_thumb.jpg

 

Zwędzonki podczas dymaczki....

Drwem orzecha włoskiego głównie...

Jajka w misce się też podwędziły

 

post-52358-0-12054900-1520077427_thumb.jpg   post-52358-0-91576000-1520077517_thumb.jpg

 

Bym zapomniał....kibelek...męski... już lepszy niż na Ryńskim :thumbsup::laugh:

 

post-52358-0-28828600-1520077609_thumb.jpg

 

I tyle SiBy... typujemy następne cele :thumbsup:

Serde(l)czne Pozdro :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serde(l)czne Pozdro
Bo życie to się składa tylko z chwil - a te wyglądały na spełnione  :D  :thumbsup:  :frantics: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głębia mazurska zdominowana ponad 50m.

nowy rekord Sibów w wędzeniu na głębi :thumbsup:

Tu na talerzu się prezentuje nawet nieźle...

tylko "nie źle"  tu się prezentuje wspaniale

miska Bazyla..... w użyciu

.Sławetna ta miska to jakby dopełnienie już  kultowego :) wędzenia na lodzie z Lusią

Nawet na komary

a wiesz czy w ramach ocieplenia klimatu nie będą atakować w zimie  :D

 

Za całokształt 5+ :clap: byłaby 6 ale w trzewiach  Lusi  nie widzę słynnej kiełbasy mazurskiej psiej :cry:

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Plemnicy z polędwicy"
Aż się ciepło na serduchu człowiekowi robi, nawet pomimo oglądania zamarzniętej tafli jeziora, spowitej białą, śniegową kołdrą. Szerzenie imienia Wędzarniczej Braci, nawet pośród zielonych ludków zahaczających o orbitę okołoziemską, godne uhonorowania zaszczytnym tytułem VIP-a  :thumbsup: Pozdrowienia dla przykartonowej ekipy ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

głębia mazurska zdominowana ponad 50m.

nowy rekord Sibów w wędzeniu na głębi :thumbsup:

Tu na talerzu się prezentuje nawet nieźle...

tylko "nie źle"  tu się prezentuje wspaniale

miska Bazyla..... w użyciu

.Sławetna ta miska to jakby dopełnienie już  kultowego :) wędzenia na lodzie z Lusią

Nawet na komary

a wiesz czy w ramach ocieplenia klimatu nie będą atakować w zimie  :D

 

Za całokształt 5+ :clap: byłaby 6 ale w trzewiach  Lusi  nie widzę słynnej kiełbasy mazurskiej psiej :cry:

 

można można i bez KUR-PIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:w00t:  a Ktoś Ty ziezie i do tego niebieski  :D

 

można można

pewnie że można :thumbsup:

bez KUR-PIA

a kto zjadł

"Plemnicy z polędwicy", pilotażowo 4 sztuczki,

  4 sztuczkę . 

Ja nie mnie nie było mam alibi :laugh:. Okay nie odpowiadaj  co było w Vegas zostaje w Vegas :)

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spełnione :D

 

:) pomimo, że tylko w 40%.... :laugh:

 

 

 

nie widzę słynnej kiełbasy mazurskiej psiej

 

 

:D  Maćku, poprzeczkę wysoko nam zamieszczasz.... dopracujemy harmonogramy.... obchodów :thumbsup:

 

 

 

Pozdrowienia dla przykartonowej ekipy

 

:D  Dzięki Serde(l)czne QbQ, były próby/chęć łączności ale się nie dało... zasięg, szczególnie termika... minus kilkanaście...

 

Maćku, onen "kolorysta" to Kruma...powiązany macicznie.... się zmaskował... drobinek  :thumbsup:

---------

Każda aktywna jednostka cenną jest na okolicznościowych, periodycznych wstreczkach...

Każdy z nas buduję Opinię no i Referencje cenne Zlotom  :laugh:

A nowe "pomysły" już wyzwojone... Mkniemy SiBy... :laugh::yes:

Edytowane przez ziezielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.