Skocz do zawartości

Wędlinowanie prymitywistyczne czyli miło spędzamy czas... :)


ziezielony

Rekomendowane odpowiedzi

:) SiBaki, rozmawiałem z Piotrkiem...

Wieści są następujące...

Temat żyje i jest aktualny. Ośrodek "RB" ma problem z terminem. PiSu walczy na kilku frontach. Celem jest optymalizacja korelacji jakość/termin/cena.

Pytania i warunki stawia konkretne odpowiedzi bywają różne. :hmm:

Jeśli będą konkrety,TAK/NIE, sprawa natychmiast zostanie obwieszczona...

Bądźmy dobrej myśli, trzymajmy kciuki :thumbsup::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bądźmy dobrej myśli, trzymajmy kciuki
:thumbsup:  :clap: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

:) jołjołjoł SiBy...

Różne przypadłości się zdarzają... wiadomo, że nic nie jest pewne, więc wszystko jest możliwe....

11 maja 2018.....ważna data na Macicy...

Są tacy, którzy chcą zdobywać szczyty- to łatwizna, batyskaf "Macica" oczywiście odwrotnie, woli eksplorować głębię Challengera... bo ciekawiej :laugh:

Żem yębli painitowy dublecik... 1. w serdoleniu...2. na niwie kiełbasofilskiej... Czyli rozjebdoliła Bank.... :laugh:

Rozważałem czy warto się dzielić ową wieścią lecz uznałem, że należy się Wam, jestem to Wam winny...

Bagatelizowałem sprawę, nie czułem wagi, dystansowałem się etc, lecz dziś postanowiłem się obnażyć...

To niecodzienne dla Klubu i istotne dla pamiętnika kiełbasofila...

 

post-52358-0-59795000-1536680520_thumb.jpg

 

post-52358-0-51349500-1536680639_thumb.jpg

 

post-52358-0-35906100-1536680726_thumb.jpg

 

....jak dżidżej rzekł "...Klub Żywności Ekskluzywnej... Macica" towarzycho zarechotało. Po poprawce.... jękło uznawczo :laugh:

Macica wyamebiła się gramoląc nieruchawo, z mroków zadymionego kiełbasofilskiego półświatka....

 

Oczywiście przepełnion skromnością jako szef Masturbatorium, łaskawie odebrałem fanty składane z atencją i rewerencją....

Przydadzą się, oj przydadzą....

....Hendzior "3", tak do treningów i..... w delegacje 

 

post-52358-0-45390600-1536681066_thumb.jpg

 

....RCVG-32E...tak jak planowałem.... :yes:

 

post-52358-0-76705800-1536681347_thumb.jpg

 

post-52358-0-21540500-1536681980_thumb.jpg

 

 

Warto było SiBy....

Szczególne podziękowania KŻE "Macica" ordynuje Wszystkim Wam, którzy tworzą/tworzyli monument Wiedzy na tym forum :clap:

Ukłaniam Czytantkom i Czytantom onego wąta... wiadomo że Serde(l)cznie :D

Lusseirosss okazał się ścieżką skuteczną...

Nurt Prymitywistyczny dostał konkretnego kopa...jest Moc... :w00t:

Polecam i jeszcze raz Dzięki SiBaski :thumbsup:

 

I pomyśleć, że ....

Wszystko wykonywaliśmy w warunkach garażowo/piwnicznych, dysponując wspólnymi doświadczeniami, pokładami dobrego humoru, prymitywnymi narzędziami i metodami. Zachowana podstawowa higiena, restrykcje temperaturowe i Zdrowy Rozsądek :thumbsup:
Polecam Wszystkim taki rodzaj spędzania czasu....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacje :clap: :clap: :clap: :clap: .

Pozdrowienia dla szanownej Pani.

Lepiej późno niż wcale,

Miło mi, że jestem Waszym znajomym z forum.

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

11 maja 2018.....ważna data na Macicy...

Ale się długo czaiłeś z tą wspaniałą wiadomością  :thumbsup:

Skoro piszesz, że przyczynił się do tego

 

 

monument Wiedzy na tym forum
 

to rozpiera mnie radość i duma z sukcesu naszego współforowicza  :clap:  :clap:  :clap:

W takim razie Karolu przyjmij moje gratulacje i przekaż Paniom Katarzynie i Marcie  :flowers:

Życzenia dalszych sukcesów dla Klubu Żywności Ekskluzywnej Macica  :)

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, uścisk dłoni ziezielony otrzymał ode mnie już w tygodniu kiedy znane były wyniki Laura (w kwietniu) i drugi raz wczoraj przy wręczaniu nagród. :) Czyli wczoraj byłem najbliżej Nagrodzonego, uczestniczyłem w ceremonii, a kim jestem w tym "Sukcesie" pozostawiam ziezielonemu do oceny i ewentualnego podzielenia się :)

Zamieszczam zdjęcie z tej ceremonii - Ci co wiedzą który to ziezielony szybko rozpoznają :)

Ja w tej edycji Laura nic nie wygrałem podobnie jak w III edycji konkursu serów farmerskich i zagrodowych - bo ta ceremonia skupiała 3 konkursy w jednym.

Ale czy to jest ważne... Ja swoje pierwsze kroki po ogłoszeniu wyników skierowałem do ziezielonego aby oznajmić mu radosną nowinę i aby poczuć dumę z tego że "pasja potrafi zrodzić sukces" :)

 

post-45680-0-25632700-1536698747_thumb.jpg

 

Dodam też że kolejne konkursy to już nie przelewki - w ostatnim konkursie brało udział aż 56 serów w 3 kategoriach, więc z roku na rok konkurencja będzie rosła, co mobilizuje do tego, aby robić jeszcze lepsze sery i odkrywać nowe smaki :)

Edytowane przez EAnna

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepełnion skromnością

Karolu - Rzekłbym WIELKI  i wszystko jasne :thumbsup:  :clap:  Ucałowania i gratulacje dla mojej Siostry bliźniaczki  :D  :thumbsup:  :clap: .No i się narobiło Wędzarniczy Brat na salonach i wkroczył do Marszałka  od razu jako VIP - Kumulacja. Szykuj  jakąś smaczną naleweczkę  :facepalm:  :blush:

Edytowane przez Muski

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta i Karolu... moje gratulacje w pełni zasłużone . :clap:  :clap:  :clap: 

Wasze wyroby miałam okazję próbować więc wcale mnie to nie dziwi , że zostały zauważone i nagrodzone . :)

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też materiał wideo z Gali wręczenia Laura Marszałka :)

 

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsumentów znajomych jest tam 2 - właściciel tego wątku i ja tylko w różnych ujęciach :)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.