Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Kąciki kuchenne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2440 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 03 lis 2013 - 14:12

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ruszamy z nową funkcjonalnością, czyli "kącikami kuchennymi"

Przypomnę, że będzie to miejsce (subforum), w którym użytkownik zamiast dotychczasowego jednego tematu w którym prezentował swoje wyroby, będzie mógł zakładać wiele tematów poświęconych np. różnym wyrobom (sery, wędzonki, itd...).
Użytkownik (właściciel) kącika będzie dbał w nim o porządek - ma możliwość kasowania postów, dzielenia/łączenia tematów. Oczywiście w "kącikach" obowiązuje dotychczasowy regulamin forum.

Osoby które chciałyby skorzystać z tej możliwości i założyć swój kącik proszone są o zgłaszanie do mnie poprzez pw/maila lub w tym temacie.

#2 tusiaczek

tusiaczek

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 5454 postów

Napisano 03 lis 2013 - 19:03

To ja poproszę. Mam już swój kącik więc proszę tylko o rozszerzenie do opisywanych możliwości....

#3 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2440 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 03 lis 2013 - 19:10

@tusiaczek, proszę bardzo: https://wedlinydomow...m/94-tusiaczek/

Dodano: 03 listopad 2013 - 19:07

Napisane było że na PW
Można też w tym temacie, pełna dowolność :)

#4 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6113 postów

Napisano 07 lis 2013 - 10:33

To ja też poproszę.

#5 Bandolini

Bandolini

Stały bywalec

• Zbanowani
  • 358 postów
  • Miejscowośćnie za duża, nie za mała a w sam raz by cieszyć się życiem, wśród śpiewu ptaków. Bo tu i trawa zieleńsza i kwiaty bardziej pachnące a i słońce bardziej świeci.

• Mój kącik kuchenny

Napisano 07 lis 2013 - 13:18

Ja również poproszę.

#6 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 26959 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 09 lis 2013 - 10:44

Zakładajcie swoje kąciki kuchenne, zakładajcie, gdyż naprawdę warto. W takim kąciku wszystkie posty moderujecie sami, co daje gwarancję przejrzystości tematu, a przy okazji przekonacie się, ile pracy kosztuje utrzymanie porządku na forum. :D

#7 KarKan

KarKan

Weteran

• Użytkownicy
  • 1690 postów
  • MiejscowośćRawicz

Napisano 09 lis 2013 - 10:48

Poproszę :)

#8 dyzio

dyzio

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 3065 postów

Napisano 11 lis 2013 - 15:39

Witam.

Cytując Kol. Tusiaczka, "to ja też poproszę. Mam już swój kącik więc proszę tylko o rozszerzenie do opisywanych możliwości...."

#9 vtec

vtec

Weteran

• Administratorzy
  • 2440 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 11 lis 2013 - 16:05

@Bandolini, @karkan, @dyzio, założone.

@paweljack, zacznij na razie od założenia swojego tematu w dziale "Moje wyroby". Jak temat się rozrośnie to założymy kącik.

#10 abratek

abratek

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 6032 postów

Napisano 11 lis 2013 - 16:37

zacznij na razie od założenia swojego tematu w dziale "Moje wyroby". Jak temat się rozrośnie to założymy kącik.

ja bym chciał przypomnieć przy okazji że nie ma obowiązku zakładania kącika w subforum

- kąciki zostały stworzone po to aby w temacie użytkownika była przejrzystość.... - jeśli ktoś zamierza pozostać przy jednym zbiorczym temacie to nie ma sensu zakładania kącika.... i może pozostać przy jednym temacie w dziale "Moje wyroby"

PS

osobom które na razie mają jeden temat, ale nie wykluczają późniejszego poproszenia o kącik zalecam takie pisanie postów aby zawierały tylko jeden opis wyrobu na każdy post - będzie łatwiej potem dzielić

#11 renesi

renesi

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 446 postów

Napisano 11 lis 2013 - 16:53

Ja też poproszę

#12 Maad

Maad

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6891 postów

Napisano 11 lis 2013 - 19:51

i ja też poproszę

#13 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6113 postów

Napisano 12 lis 2013 - 10:17

Widzę tu jakąś dyskryminację.

#14 ANNAM

ANNAM

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 4981 postów
  • Miejscowośćaustralia

Napisano 12 lis 2013 - 10:22

Paweljack nie dyskryminacja, i tak mozesz sobie temat zalozyc. Jak bedzie szybko rosl to i szybko bedziesz mial kacik,  Kazdy z nas ma swoje tematy  po kilka stron,a ty dopiero osiem postow  ;)

Powodzenia i pozdrawiam 

#15 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6113 postów

Napisano 12 lis 2013 - 10:32

Paweljack nie dyskryminacja, i tak mozesz sobie temat zalozyc. Jak bedzie szybko rosl to i szybko bedziesz mial kacik,  Kazdy z nas ma swoje tematy  po kilka stron,a ty dopiero osiem postow  ;)

Powodzenia i pozdrawiam 

Czyli wg zasług i stażu, ten okres chyba się skończył.

#16 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 26959 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 12 lis 2013 - 10:47

Załóżcie Koledze ten kącik, bo szkoda czasu na zbędne dyskusje. ;)

#17 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6113 postów

Napisano 12 lis 2013 - 10:49

Załóżcie Koledze ten kącik, bo szkoda czasu na zbędne dyskusje. ;)

:clap:

#18 abratek

abratek

Uzależniony od forum

• **VIP**
  • 6032 postów

Napisano 12 lis 2013 - 12:17

Ja tylko pragnę tutaj przypomnieć to co już wcześniej napisałem....

- Własny kącik to również odpowiedzialność za podejmowane w nim decyzje...  zarówno te dotyczące przejrzystości jaki moderacji

już teraz widzę na forum zakusy na "władzę" i odgrażanie się że w kąciku będą tylko ochy i achy a krytyka nawet konstruktywna pójdzie do kosza.....

otóż powtórzę jeszcze raz.... "nadużycie władzy" przez użytkownika będzie skutkowała odebraniu praw do moderacji a nawet usunięciem kącika....

nie o to w nadaniu praw moderatora chodzi....

Jednocześnie apeluję do pozostałych użytkowników aby nie zaśmiecali kącików i nie prowokowali działań moderatorskich... jeśli użytkownik ustali jakieś zasady w kąciku (zaakceptowane przez administrację) to należy ich przestrzegać na równi z regulaminem forum

PS

dodam od siebie że kąciki to "moje małe oczko" przy okazji zmiany skryptu i zbyt dużo czasu zająłem administratorowi żeby pozwolić teraz zepsuć tak dobrze zapowiadającą się modernizację

#19 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6113 postów

Napisano 12 lis 2013 - 12:24

- Własny kącik to również odpowiedzialność za podejmowane w nim decyzje...  zarówno te dotyczące przejrzystości jaki moderacji

już teraz widzę na forum zakusy na "władzę" i odgrażanie się że w kąciku będą tylko ochy i achy a krytyka nawet konstruktywna pójdzie do kosza.....

otóż powtórzę jeszcze raz.... "nadużycie władzy" przez użytkownika będzie skutkowała odebraniu praw do moderacji a nawet usunięciem kącika....

Jednocześnie apeluję do pozostałych użytkowników aby nie zaśmiecali kącików i nie prowokowali działań moderatorskich... jeśli użytkownik ustali jakieś zasady w kąciku (zaakceptowane przez administrację) to należy ich przestrzegać na równi z regulaminem forum

PS

dodam od siebie że kąciki to "moje małe oczko" przy okazji zmiany skryptu i zbyt dużo czasu zająłem administratorowi żeby pozwolić teraz zepsuć tak dobrze zapowiadającą się modernizację

O czym i do kogo to piszesz, bo nie rozumiem?

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#20 waro58

waro58

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 586 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 12 lis 2013 - 12:43

PS

O czym i do kogo to piszesz, bo nie rozumiem?

Chłopie, ochłoń, przeczytaj jeszcze raz i pomyśl.

Napisał ( do Kogo ):do Wszystkich, (o czym ): o prowadzeniu własnego kącika i jak Administracja Forum to widzi.

Trochę pokory na początek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych