Skocz do zawartości

Kąciki kuchenne


vtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja tylko pragnę tutaj przypomnieć to co już wcześniej napisałem....

 

- Własny kącik to również odpowiedzialność za podejmowane w nim decyzje...  zarówno te dotyczące przejrzystości jaki moderacji

 

już teraz widzę na forum zakusy na "władzę" i odgrażanie się że w kąciku będą tylko ochy i achy a krytyka nawet konstruktywna pójdzie do kosza.....

 

otóż powtórzę jeszcze raz.... "nadużycie władzy" przez użytkownika będzie skutkowała odebraniu praw do moderacji a nawet usunięciem kącika....

nie o to w nadaniu praw moderatora chodzi....

 

Jednocześnie apeluję do pozostałych użytkowników aby nie zaśmiecali kącików i nie prowokowali działań moderatorskich... jeśli użytkownik ustali jakieś zasady w kąciku (zaakceptowane przez administrację) to należy ich przestrzegać na równi z regulaminem forum

 

 

PS

dodam od siebie że kąciki to "moje małe oczko" przy okazji zmiany skryptu i zbyt dużo czasu zająłem administratorowi żeby pozwolić teraz zepsuć tak dobrze zapowiadającą się modernizację

O czym i do kogo to piszesz, bo nie rozumiem?

 

Chłopie, ochłoń, przeczytaj jeszcze raz i pomyśl.

Napisał ( do Kogo ):do Wszystkich, (o czym ): o prowadzeniu własnego kącika i jak Administracja Forum to widzi.

Trochę pokory na początek.

 

Po pierwsze wtrącasz się między wódkę a zakąskę, sam przeczytaj po kolei i pomyśl dlaczego to odniosłem do siebie. Po drugie "trochę pokory na początek" to kolejne stwierdzenie, które tu czytam pokazujące wyższość nade mną z powodu napisania 200 postów. 

 

Dodano: 12 listopad 2013 - 16:43

 

O czym i do kogo to piszesz, bo nie rozumiem?
kolego, chyba napisałem dość dobrze w języku polskim :tongue:

 

pisałem o kącikach do wszystkich jego użytkowników - zarówno tych obecnych jak i tych przyszłych

 

Kąciki to nowa funkcjonalność i niestety musimy się wszyscy dobrze w nich odnaleźć aby każdy był zadowolony

 

Dlaczego zakładasz, że ja się nie odnajdę? Bo nie namazałem po całym forum stu tematów?

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Dlaczego zakładasz, że ja się nie odnajdę?
to stwierdzenie nie odnosiło się do Ciebie, ale ogólnie - zarówno o użytkownikach jak i administracji

jak wspomniałem, kąciki to Twór nowy na tym forum i zapewne jeszcze nie raz pokaże nam swoje oblicze i konieczność "nanoszenia" korekt w stylu prowadzenia i zarządzania...

Natomiast Twój kącik został poparty przez Maxella więc nie rozumiem o co się pieklisz? - co gorsza taka postawa wzbudza we mnie obawę że łatwo możesz dać się wciągnąć w niepotrzebne prowokacje a tym samym nadużyć uprawnień jako moderatora tegoż kącika....

 

te nadmierne emocje nie są do niczego potrzebne

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

taka postawa wzbudza we mnie obawę że łatwo możesz dać się wciągnąć w niepotrzebne prowokacje a tym samym nadużyć uprawnień jako moderatora tegoż kącika....  

Podzielam te obawy. Dlatego proponuje dla kol. paweljack malutką kwarantannę.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założę kącik będę moderatorem? To chyba nie dla mnie. Kąciki przybywajcie, dajcie szansę i tym co nie namazali stu tematów na forum. Zapewne i taki kącik może spocząć w koszu. :cool:
Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taka postawa wzbudza we mnie obawę że łatwo możesz dać się wciągnąć w niepotrzebne prowokacje a tym samym nadużyć uprawnień jako moderatora tegoż kącika....  

Podzielam te obawy. Dlatego proponuje dla kol. paweljack malutką kwarantannę.

 

Dziękuję obejdzie się. Jak się kasuje temat? Jeśli ja nie mogę proszę usunąć "Moje wędzenie" dziękuję.

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiaczek, a co, jeśli można wiedzieć, wycięli Ci z kosza? Nie nakręcaj niepotrzebnie spiralki. ;) Posty usuwane po kilka z tematu lądują w koszu, zaś większość usuwanych pojedynczo, ląduje w przechowalni.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tusiaczek, a co... masz sentyment do tych śmieci? - nigdzie nie jest napisane że kasowany post musi wylądować w koszu

po   raz kolejny wszczynasz ferment.....



Dodano: 12 listopad 2013 - 17:51

 

 

Jak założę kącik będę moderatorem?
pytasz poważnie czy tylko dla "pisolenia"?....

 

zawsze możesz dostać kącik bez uprawnień,  ale wtedy któreś z nas będzie musiało chcieć Ci pomagać :tongue:

ps

moderacja w kąciku ogranicza się do podstawowych czynności

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

po   raz kolejny wszczynasz ferment....
Abratek, po raz kolejny wietrzysz nie wiadomo co. Rozmowa która wylądowała w koszu była świeża, dzisiejsza. Wylądowała w koszu - OK  ale dlaczego wycięta została również z kosza? Tak jak już Ci napisałem wcześniej - ostatnio masz zbytnią łatwość wywalania tego Tobie nie pasuje. I tyle w temacie bo zaraz zaczniesz mi zarzucać jątrzenie czy diabeł wie co jeszcze ....

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tusiaczek, zajmij się może czymś pożytecznym zamiast podsycać atmosferę

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Abratek pije do mnie ... bo ja chyba nie za bardzo zrozumiałem ideę kącika

 

I tu się z Toba w zupełności zgadzam szczególnie z drugą częścią tego zdanie. :thumbsup:

 

 

 

 

Jeżeli ma to być miejsce gdzie w jednym miejscu w sposób jakoś tam uporządkowany pokazuję moje "dokonania", to po co mi dyskusje na jakieś poboczne tematy?

 

Co poboczne możesz wrzucać, ale prezentując publicznie swoje dokonania  musisz być przygotowany na merytoryczną dyskusję związaną z tym co pokazałeś.Jak Ci nie pasi to nie zakładaj sobie kącika.Jak sądziłeś ,że będziesz wszystko wywalał co jest merytoryczne, ale  krytyczne to się pomyliłeś.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Aruś? Chyba zacznę Ci znowu przytakiwać, albo całkiem zignoruję :( Czuję się bezradny i straciłem już nadzieję, że zrozumiesz cokolwiek z tego, co ostatnio parę osób próbuje Ci wyjaśnić.

Najgorsze jest to, że swoimi uwagami, wskazywaniem błędów i czepianiem się, odbierasz mi radość z domowego masarstwa, z mojego hobby. Nie mam zamiaru tego czytać i się denerwować, mimo że czasem potrafisz napisać coś pożytecznego i merytorycznego.

 

Odpuść sobie pisanie w moim wątku, bo ja nie mam siły odpowiadać na Twoje aluzyjne, prowokacyjne i agresywne teksty, takie jak powyżej.

Czy ja gdzieś napisałem, że będę wywalał merytoryczną i krytyczną dyskusję? No chyba że za merytoryczną dyskusję uważasz przekonywanie mnie, że te parówki nie mogą mi smakować, bo Ty robisz inne i być może lepsze?

 

Nie jesteś moderatorem i nie masz żadnych praw, do instruowania mnie jak mam prowadzić mój kącik. Nie masz też prawa dywagować na temat co sądziłem i czy się pomyliłem. To nie Twoja sprawa - rozumiesz?

 

 

bez odbioru

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przekonywanie mnie, że te parówki nie mogą mi smakować, bo Ty robisz inne i być może lepsze?

 

Nigdzie tego nie napisałem a jak to zacytuj.Zaproponowałem Ci jedynie grzecznie degustację i porównamie.Ja nie obawiam sie Twojej opini nawet jak będzie druzgocąca dla naszego wyrobu.

 

.

 

To nie Twoja sprawa - rozumiesz?

 

To mnie dodaj do ignorowanych.Ostatnio modne i również nie Twoją sprawą jest mówienie mi co mam pisać i gdzie.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie jest życie moderatora, ale chyba dobrze posprzątałem.......  :D

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sprzątałeś?



Dodano: 12 listopad 2013 - 21:05

Bo jak cebulową to znowu się :D  zaczyna.Będziesz miał duuuuuuuuuuużo pracy.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mogę prosić o założenie kącika kucharskiego? Nigdy nie mogę znaleźć moich przepisów. Proszę o przeniesienie również do niego moich wątków z naszych wyrobów i kącika cukierniczego :) Dzięki. 

Lepiej żałować tego co się zrobiło, niż żałować że się czegoś nie zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.