Skocz do zawartości

Arkadiusza bla ,bla ,bla


arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem ,ale się nie udało .Jak zmieniłem nick i adres mailowy to chyba poszło,ale muszę wejść na pocztę LP bo tam mam wiadomość do rejestracji

Nie rejestrowałeś się tam wcześniej?

O ile nick nie jest unikalny, to email już tak.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej Arkadiusz - Fisiek na angielskiej to Ty??

I Miro tez sie dzis zarejestrowal ?

 

Tak. Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na naszej stronie był link do strony anglojezycznej.Jakoś nie mogę go odnaleźć.Pomożecie ? :D

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na górze. :facepalm:  :D Dzięki.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój przepis wisi od lat na głównej. :D Ale nie o to tutaj chodzi, gdyż tak naprawdę nie interesuje mnie wygląd, ani smak Twojego pasztetu. Każdy robi po swojemu i najważniejsze aby smakowało jemu i jego bliskim. Napisałem te kilka zdań po to, byś wczuł się w rolę nowego zadymiacza, który wszedł tutaj by pochwalić się swym wyrobem, lub po poradę, i z mety zostaje zaatakowany. Mam nadzieję, ze zrozumiałeś mój grzeczny przekaz? Moim zadaniem, poza uzupełnianiem wiadomości na forum, jest czuwanie nad jego działalnością, w której zakres wchodzi również (na jednym z pierwszych miejsc) opieka nad nowymi członkami WB. Obserwując ostatnie "dyskusje" z Twoim udziałem, jestem nieco rozczarowany. Miałem nadzieję, że jako stary wyga, Super VIP i fachowiec, przejmiesz część roli opiekuna "młodych", bez wskazywania na każdym kroku kto jest najlepszy i jedynie kto robi dobrze oraz postępuje słusznie. Człowiek uczy się całe życie, a i tak łyka tylko niewielką ilość wiedzy.

Bardzo bym prosił, abyś przemyślał to, co napisałem i wyciągną wnioski. Śmietnik powinien być użyty jedynie w przypadku błędnych postów lub na prośbę forowicza, popełniającego takowe. Oczywiście bez obrazy - wyraziłem swoje zdanie po niedawnych, forumowych "dysputach" i na podstawie własnych obserwacji. Napisałem, co mi ciążyło na serduchu, i temat uważam za zamknięty.

Serdecznie pozdrawiam, przechodząc na skaner.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie masz podgladu na moje PW.Wtedy byś mógł obiektywnie pisać jak to nie pomagam młodym i nie tylko na tym forum.

Przykro mi ,że tak czujesz ,ale ja na pewno wyciągnę z tego wnioski.

Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza fotka była robiona jak pasztet był jeszcze ciepły

 

To robiłeś dwa rodzaje pasztetu?

Na drugim zdjęciu są inne przekroje.

 

 

Nie piszemy o smaku, ale o wyglądzie.

 

To pokaż taki co wygląda wg. Ciebie lepiej.Chętnie popatrzę.A jak byś jeszcze swój przepis swój zamieścił to już będzie luksus.

 

Mirek trochę mnie uprzedził.

A chciałam napisać: Bądź mężczyzną Arkadiuszu i bierz krytykę na klatę.

Jesteś zwolennikiem "mówienia prawdy", "szczerości do bólu" ale tylko w odniesieniu do innych osób.

Nawet taki wyga jak Ty ugina się pod ciężarem krytyki. A co dopiero młodzi, niepewnie się czujący w temacie adepci wędliniarscy?

Właśnie o tym napisał Maxell.

 

...Wtedy byś mógł obiektywnie pisać jak to nie pomagam młodym na tym forum.

 

Nikt nie może Ci czegoś takiego zarzucić i tego nikt nie robi. Wręcz przeciwnie.

Na pewno intencje masz dobre niemniej w wielu przypadkach werbalna forma tej pomocy (przynajmniej w publikowanych postach) to przysłowiowe wylewanie dziecka z kąpielą.

Słowo pisane rządzi się swoimi prawami. W odbiorze może być twarde i ostre jak brzytwa mimo, że nie masz takich intencji. Nikt nie słyszy brzmienia Twojego wspaniałego, wyjątkowego głosu (tak, tak, masz głos "radiowy), który łagodzi i wygładza przekaz a wręcz "czaruje" rozmówcę. A chcemy, czy nie chcemy, każda krytyka boli o czym sam się przekonałeś.

.........................................................

Wracając do Twoich pasztetów:

  • wg mnie nie mogą być  suche, ponieważ na pewno użyłeś odpowiedniej ilości tłuszczu.
  • Na pewno są smaczne, bo jesteś uznanym mistrzem podrobowych
  • Są za mało ostre (jak dla mnie) bo używasz za mało pieprzu  :frantics:

Mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz zwolenniku szczerości  :)

Pozdrawiam  z nieustającą sympatią

EAnna

Edytowane przez EAnna

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz zwolenniku szczerości :) Pozdrawiam z nieustającą sympatią

Podpisuję się "obiema rencyma".

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robiłeś dwa rodzaje pasztetu?

Tak .Jeden był z żurawiną dla moje małżonki i ten wczoraj rozkroiłem

 

 

Na pewno intencje masz dobre niemniej w wielu przypadkach werbalna forma tej pomocy (przynajmniej w publikowanych postach) to przysłowiowe wylewanie dziecka z kąpielą.

Ponieważ znam siebie od 62 lat i wiem ,że nie zmienię swojego stylu pisania to biorąc powyższe pod uwagę postanowiłem pójść w ślady Dziadka i więcej na tym forum nie udzielać jakichkolwiek porad oraz nie wyrażać swojej opinii na temat wyrobów innych użytkowników.Będzie to pewnie z korzyścią i dla mnie jak i innych użytkowników.Będę jedynie prowadził swój kącik, ale i tam porad udzielał nie będę

.

 

A chciałam napisać: Bądź mężczyzną Arkadiuszu i bierz krytykę na klatę.

Nie odróżniasz chyba Aniu krytyki od krytykanctwa bo jak sama napisałaś 

 

 

Wracając do Twoich pasztetów: wg mnie nie mogą być  suche, ponieważ na pewno użyłeś odpowiedniej ilości tłuszczu. Na pewno są smaczne, bo jesteś uznanym mistrzem podrobowych Są za mało ostre (jak dla mnie) bo używasz za mało pieprzu 

 

Każdą krytykę biorę na klatę a to co zaprezentował Maxell to krytykanctwo nie krytyka.

 

 

Mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz zwolenniku szczerości 

Oczywiście ,że nie.Zawsze będę Cię darzył  dużą sympatią mimo ,że nie zawsze się zgadzamy co do diagnozy.Pozdrawiam

 

 

Podpisuję się "obiema rencyma".

Trudno było przełknąć ,że rarytasik się ze mną zgodził . ;)

 

 

Miałem nadzieję,

Szkoda ,że zawiodłem Twoje nadzieje , ale wiedziałeś ,że żadne tytuły mojego stylu nie zmienią.W tym względzie jestem niereformowalny.Wolę komuś powiedzieć prawdę w oczy niż obrabiać mu tyłek za plecami. :cool:

 

P.S

Proponuję ten wątek przenieść do mojego Bla,bla bo nie ma to nic wspólnego z wyrobami z

dziczyzny.

I żeby była pełna jasność.Ponieważ moje wpisy budzą tyle kontrowersji to postanowiłem jak wyżej i nie jest to żaden foch z mojej strony.

Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym względzie jestem niereformowalny.Wolę komuś powiedzieć prawdę w oczy niż obrabiać mu tyłek za plecami.

Nie bardzo kumam co ma znaczyć "obrabianie tyłka za plecami"? Mam nadzieję, że w moim poście wyraziłem się jasno. To, czy jesteś reformowalny, czy nie, to wyłącznie Twoja spawa. Na forum panują pewne zasady, które chcąc, nie chcąc muszą być przestrzegane bez względu na cechy charakteru jego użytkowników. Prawdomówność polega przede wszystkim na tym, że także ponosząc porażkę dzielnie się do niej przyznajemy, a nie szukamy sposobu przekucia jej w swój "sukces". Cenię Twą wiedzę i pracowitość, co znalazło swoje odzwierciedlenie nadaniem odpowiedniego tytułu. Chodzi mi dzisiaj wyłącznie o sposób prezentowania wiedzy na forum. Jeśli będę miał jeszcze kiedyś jakieś uwagi, to na pewno o nich bez skrępowania napiszę, gdyż dbałość o jakość forum jest bardzo ważna.

I jeszcze jedno, skoro jestem przy głosie. Prosiłbym Cię, abyś wzorem jednego z Kolegów naszego forum, nie starał się za wszelką cenę mieć zawsze ostatniego słowa w dyskusji, choćby miał być to tylko uśmieszek lub inny emotikon.

Na tym kończę, mając nadzieję, że definitywnie.

Pozdrawiam.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
No to mnie uspokoiłeś.

 

Nie boj.Będzie jeszcze okazja pogadać.  ;)

Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może będzie, a może nie. Życie pokaże.

Ja się nigdzie nie wybieram.Zniechęciłeś mnie tylko do aktywnego udziału w forum ,ale do robienia własnych domowych wędlin nikt nie jest w stanie mnie zniechęcić.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zniechęciłeś mnie tylko do aktywnego udziału w forum

Lepszego kawału nie słyszałem... :D :D :D Po prostu starałem się jedynie nieco stłumić Twoje przerośnięte ego. Tego typu podejście do forum, tylko potwierdza moje spostrzeżenia. :D A coś takiego jak "autoban" to już zupełna dziecinada. Przecież Ty nie piszesz tutaj absolutnie dla mnie, tylko dla ludzi.

Podsumowując, uwierz mi, że naprawdę Twoje działania nie wpłyną znacząco na życie forum, co chyba widzisz. Lepiej nie pisać wcale, niż pisać bzdury. Mam jednak nadzieję, że to w końcu zrozumiesz i zaczniesz podchodzić do tematu poważnie, czego Ci szczerze życzę.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A coś takiego jak "autoban" to już zupełna dziecinada

No to jest nas wielu .

 

 

Przecież Ty nie piszesz tutaj absolutnie dla mnie, tylko dla ludzi

A to się zgadza ,ale nie mam zamiaru znowu nadziać się na kolejną bezpodstawną prowokację.

 

 

Podsumowując, uwierz mi, że naprawdę Twoje działania nie wpłyną znacząco na życie forum, co chyba widzisz.

No jasne.Ty wiesz najlepiej.

 

 

Lepiej nie pisać wcale, niż pisać bzdury.

A może zanim kogoś obrzucisz błotem to jakieś konkretne przykłady tych bzdur. 

 

 

Mam jednak nadzieję, że to w końcu zrozumiesz i zaczniesz podchodzić do tematu poważnie, czego Ci szczerze życzę.

Czytając to co piszesz na mój temat Twoje nadzieje są płonne.Agresją mnie nie przekonasz.

Na tym zakończmy bo podpuścić się już więcej nie dam.EOT.

p.s

Jutro tu posprzątam bo nie ma to nic wspólnego z tematem .

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.