Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci


Logowanie » 

Rejestracja
Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!
 

Zdjęcie

Wszystko o osłonkach białkowych FOB FABIOS SA

osłonki sztuczne białkowe kolagenowe FABIOS przygotowanie rodzaje kiełbasy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Maxell

Maxell

    Uzależniony od forum

  • Moderatorzy
  • 25415 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 04 sty 2014 - 14:58

Przedstawiam Państwu materiały w formie katalogu opracowanego przez jedynego producenta osłonek białkowych w Polsce firmę FOB FABIOS SA. Katalog zawiera wszelkie informacje dotyczące używanych przez nas osłonek białkowych. 

W informacji podstawowej, którą możemy znaleźć na stronie producenta (odsyłam, jeśli Państwo chcą dowiedzieć się więcej: http://www.fabios.co...formacje-ogolne ) wynika, że:

 

 

Osłonki kolagenowe przeznaczone są głównie dla przemysłu mięsnego i wykorzystywane przy produkcji produktów wędliniarskich oraz jako opakowanie do innych produktów żywnościowych.
Do produkcji osłonek białkowych stosowane są wysokogatunkowe włókna kolagenowe pochodzące z dwoin bydlęcych. Dwoiny w procesie technologicznym poddawane są obróbce chemicznej (rozluźnienie struktury) i mechanicznej. Następnie po rozdrobnieniu, rozwłóknieniu wymieszaniu z uzyskanej masy kolagenowej tłoczone są osłonki w różnych kalibrach i kolorach. Osłonki uszlachetniane są różnymi dodatkami w celu uzyskania właściwości umożliwiających wykorzystanie ich zarówno do automatycznego i ręcznego nadziewania. Swoich docelowych właściwości nabierają po procesie suszenie i klimatyzacji w odpowiedniej temperaturze i wilgotności.

 

W katalogu pdf do pobrania, który znajduje się poniżej, znajdą Państwo wszelkie informacje producenta o produktach:

- typach osłonek,

- kolorach,

- sposobach konfekcjonowania,

- kalibrach,

- zastosowaniu,

- zaletach,

- sposobie użycia.

Z materiałami tymi powinni zapoznać się wszyscy nasi użytkownicy, korzystający z osłonek białkowych, gdyż zapewni to pewna i bezpieczna produkcję.

Zapraszam do pobierania pliku i ewentualnego uzupełnienia wiadomości na stronie producenta.

 

Załączony plik  katalog_produktowy_FABIOS_pol.pdf   2,97 MB   277 Ilość pobrańRównież z jednym lub większą ilością słów kluczowych: osłonki, sztuczne, białkowe, kolagenowe, FABIOS, przygotowanie, rodzaje, kiełbasy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych