Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Grillowanie by paweljack

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Małgoś

Małgoś

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 5671 postów

Napisano 16 cze 2015 - 20:13

Mam nadzieję, że "testerzy" nie są źli za zaistaniałe opóźnienie.

Pawle..może powiem za siebie. Nie było żadnych opóźnień -a nawet jak by były, to przy takim upale jaki panował ,aż wskazane było serwowanie ciepłych kiełbasek,suvlaki, karkóweczki i kaszanki w późniejszym czasie ;) :)

#62 magdajack

magdajack

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 676 postów
  • Miejscowość.

Napisano 17 cze 2015 - 07:51

Ruszt ma 60 a palenisko 70.

Mam nadzieję, że "testerzy" nie są źli za zaistaniałe opóźnienie.  :rolleyes:

Nie są źli, gdyż byli bardzo dobrze zabawiani rozmową :)

A jeśli chodzi o testy, to potwierdzam, przebiegły nadzwyczaj pomyślnie :)  :clap:  :clap:  :clap:

#63 ZLeP

ZLeP

Weteran

• Użytkownicy
  • 1257 postów
  • MiejscowośćStare Sioło

Napisano 17 cze 2015 - 11:45

Test nowego grilla przebiegł pomyślnie.

Co ja widzę? Węgiel?

Odkąd mam podobny grill (a taki właśnie na łańcuszku uważam za najlepszy, i koniecznie ruszt z nierdzewki, po grilowaniu rzucam w ogień, wszystko się wypala i go nie kręci) nie używam węgla. Twarde drewno i ogień. Griluję jak się przestanie mocno palić. Zawsze można podnieść wystarczająco wysoko, aby nie za mocno przypiec.

Niedawno kupiłem sobie drugi, chyba nawet od tego samego dostawcy co Ty, poznaję po ruszcie. Tyle że palenisko głębsze. Myślę, że będziesz bardzo zadowolony, spróbuj palić drewnem, nie węglem, czy brykietami.

Użytkownik ZLeP edytował ten post 17 cze 2015 - 11:50

#64 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6118 postów

Napisano 17 cze 2015 - 12:28

Co ja widzę? Węgiel?

Brykiet. Co do palenia drewnem, to nie mam. Dębem palisz?

#65 ZLeP

ZLeP

Weteran

• Użytkownicy
  • 1257 postów
  • MiejscowośćStare Sioło

Napisano 17 cze 2015 - 13:22

Bukiem, olchą, brzozą (kora się szybko wypala), suchym dębem. Wszystkim co mam, byle nie żywicznym. Nie dość, że smaczniej, to większy urok siedzieć przy ognisku

Zwracam uwagę, aby po imprezie nikt mi do ogniska nie rzucał jakichś kiepów, czy plastikowych rzeczy (widelczyki, opakowania itp.), nie cierpię tego, a ludziska jak widzą ogień, to lubią wrzucić co popadnie, nie patrząc na to, że za chwilę mogą dostać kiełbaskę upieczoną na opakowaniu po niej. Wiem, zawsze można wyczyścić, ale jakoś mi to po prostu gula rusza. Brrr...

Użytkownik ZLeP edytował ten post 17 cze 2015 - 13:24

#66 Kamil_1

Kamil_1

Weteran

• Użytkownicy
  • 1242 postów
  • Miejscowośćmazowieckie

Napisano 17 cze 2015 - 15:27

Zamiast czyścić można np. widelczyki, opakowanie etc. wyrzucić do kosza i po problemie ;) tylko trzeba chcieć :)

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#67 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6118 postów

Napisano 17 cze 2015 - 18:22

Pawle..może powiem za siebie. Nie było żadnych opóźnień -a nawet jak by były, to przy takim upale jaki panował ,aż wskazane było serwowanie ciepłych kiełbasek,suvlaki, karkóweczki i kaszanki w późniejszym czasie ;) :)

Nie są źli, gdyż byli bardzo dobrze zabawiani rozmową :)

A jeśli chodzi o testy, to potwierdzam, przebiegły nadzwyczaj pomyślnie :)  :clap:  :clap:  :clap:

Dziękuję Siostry.  :rolleyes:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych