Skocz do zawartości

Film z przebiegu kursu SDM 4/14 w Łazach, autorstwa Kolegi paweljack'a


Rekomendowane odpowiedzi

 

Prosiłem o wyjaśnienie ale nie zakaz publikacji skoro już mleko się wylało

 a " administrancja "  :blush:  też nie ma co wyjaśniać  .

Fakt, wkleiłem w innym temacie ale najpierw przesłałem ojcu dyrektorowi a on później tutaj drugi raz. Więc zaczekajmy, aż Maxell wróci ze zlotu i niech wyjaśnia. Do tej pory jeśli ktoś z kursantów chce zobaczyć film to wyślę link na PW.

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem i ..... bardzo fajny film, brawo Paweł !

 

Dziadku mogę Ci napisać, że prezentujesz się bardzo dobrze, wstydzić też się nie ma czego, ale bardziej podobały mi się Twoje poczynania z mięsem i nożem.

Daleko mi do Ciebie.  :thumbsup:  :clap:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja nic tutaj nie zawiniła. Film wkleiłem ja i to ja ponoszę wszelkie konsekwencje tego czynu, jeśli takowe rzeczywiście są..

Napisze więcej później, gdyż muszę teraz pilnie wyjechać. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda że film został usunięty, był zachęceniem do uczestniczenia w kursach SDM. Chciałem go pokazać synowi, znajomym i namówić ich do skorzystania z pobytu w SDM. Może filmik dało by się  zmontować inaczej ?  Super film oglądałem z zapartym tchem.

I to jest właśnie opinia większości osób.

Mając do wyboru: niezadowolenie jednej osoby, przeciwko pozytywnej opinii pozostałych forumowiczów, wybrałem w tym wypadku zdecydowanie drugą opcję zwłaszcza, iż miałem (i mam) nadzieję że wszystkim zależy na ciągłej poprawie jakości forum i pozytywnym przedstawieniu naszej SDM, co film w pełnym zakresie realizuje. Myślę, że zadrażnienie wprowadził nie sam fakt umieszczenia filmu na forum, ale komentarze personalne (które niestety coraz częściej psują nam tematy). Przecież wystarczyło podsumować jakość filmu i jego przydatność w kwestii reklamy SDM.

Aby nie przedłużać dyskusji podkreślam, że przeczytałem wszystkie posty i jestem zawiedziony postawą niektórych osób (nie po raz pierwszy), ale postaram sobie z tym problemem jakoś poradzić. ;)

Co do filmu, z tego miejsca proszę Cię paweljack'u o zapikselowanie twarzy osób, które nie życzą sobie bycia ujawnianymi. Jeśli się nie da - temat do kosza. 

PS.

Warto czasem poczytać takie "ostre dyskusje", gdyż można spotkać tych samych forumowiczów, którzy lubią takie klimaty. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu, z tego miejsca proszę Cię paweljack'u o zapikselowanie twarzy osób, które nie życzą sobie bycia ujawnianymi.  

Szczerze mówiąc nie chciałbym tego robić, bo to nie fajnie będzie wyglądało na filmie i zawsze będą pytania dlaczego a nie o tym czego można nauczyć się w SDM. Tak myślę.

 

DZIADEK już powiedział o mleku, to chyba się zgadza, żeby być na filmie?

 

Z resztą tak na prawdę odkryłem tylko 1/3 wizerunku DZIADKA bo 2/3 DZIADEK ujawnił kiedyś sam. :D   ;)

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/5462-inauguracyjny-kurs-sdm-w-lazach-13-15-maja-2011-r/?p=159891

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/5462-inauguracyjny-kurs-sdm-w-lazach-13-15-maja-2011-r/?p=159987

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przeczytałem wszystkie posty i jestem zawiedziony postawą niektórych osób

 

 

 A ja jestem nawet nie napiszę co , ponieważ nikt nie zapytał o powód dlaczego nie , tylko jak prawie w każdej dyskusji były prawione morały . :facepalm:  

 

 

 Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to dobra reklama dla kursów i miłe wspomnienia dla tych co już kurs odbyli.

Tylko film leży daleko, nie odświeża się sam, nie ma na stronie SDM ani w "dziale wideo" na stronie głównej.  :hmm:

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko film leży daleko, nie odświeża się sam, nie ma na stronie SDM ani w "dziale wideo" na stronie głównej.

Ale był do wczoraj na forum. To i tak sukces, gdyż nie wszystkie materiały nawet tutaj umieszczamy. ;)

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
Ponieważ jestem nowicjuszem i już długo przeglądam forum, muszę wam powiedzieć że jest mi niezmiernie miło poznać wizerunki wielu z was zwłaszcza w SDM co jeszcze bardziej zachęca mnie do tego aby się tam z wami spotkać i wziąć udział w szkoleniu. Jeśli się nic nie zmieni to zobaczymy się w czerwcu. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.