Skocz do zawartości

Wyroby Feniksa


januszfeniks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JEST PIĘKNY !!!

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pewnie że pikny ;)

 

JEST PIĘKNY !!!

 

Ostatni podchodziłem dwa razy do kiełbasy grubej i co?!  Cośik ino spitoliłem ;(    To za dużo przyprawy w jednym podejściu to w drugim wydawało ze ok a było sporo powietrza i wyszła z dziurami. ;(  

Na razie sobie daruję kiełbaski aż będę miał więcej czasu i zrobię podejście trzecie  i się przyłożę ;)   

 

Dotarły do mnie słoiczki  i zabieram się za podejście do konserwow ;)  Mięsko pokrojone i przy peklowane czeka do jutra ;)   

Edytowane przez januszfeniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz tak z ciekawości spytam, po co odwracasz słoiki do góry dnem ?

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powody są dwa ...

- gorący wsad "wparza" i uszczelnia dokładnie zakrętkę

- nie ma powietrza miedzy zakrętką a wsadem i podczas sygnięcia zmniejsza się objętość wsadu działając troszkę jak strzykawka dodatkowo zasysa wieczko ;)

 

Wysłane z GT-9500I za pomocą Tapatalk 4

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałem, bo jakoś dziwnie mi się kojarzy ubrudzony na górze słoik i zakrętka :)

Nie ma potrzeby odwracać słoików, ja nigdy nie odwracam i cieszę ucho charakterystycznym pykaniem wciąganych zakrętek :)

To jest czysta fizyka  :) 

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma potrzeby odwracać słoików, ja nigdy nie odwracam

 

Ja też nie odwracam i nie zauważyłem żeby z tego powodu coś w słoikach się  psuło . :D

 

 

 Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo moja babcia tak robiła i ja będę robił i już :tongue: A poważnie... obserwowałem jak Ania moja robi konfituren i tak samo odwraca

No to chyba jesteśmy to samo pokolenie :laugh: bo ja też się tego od mojej Babci nauczyłam.

Moja Babcia była Ania ... ja jestem Ania i Twoja LP też jest Ania ... jaki z tego wniosek ? wszystkie Anie robią tak samo :laugh:

A wyroby ? ... :thumbsup:

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czesto daje cylafon pod pokrywke, jesli jest to sloik i pokrywka z" odzysku"( nie nowe). Bo zauwazylam, ze wiele osob nozem podwaza pokrywke , a pozniej wlasnie slioki dobrze sie nie zamykaja.

Edytowane przez ANNAM

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tradycje i to co i jak robiły nasze babcie, mam fajny dowcip:

 

 - Mąż pyta żonę - dlaczego obcinasz końce szynki zanim ją włożysz do brytfanki?
Nie wiem, moja babcia tak robiła, moja mama tak robiła, to i ja tak robię.
Idzie więc do teściowej - mamo, dlaczego mama obcina końce szynki zanim ją włoży do brytfanki? 
Nie wiem, moja mama tak robiła, to i ja tak robię.
Idą do babci. Babciu - dlaczego nacinałaś końce szynki zanim ją włożyłaś do brytfanki.
Bo, po prostu miałam za krótką brytfankę.

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo moja babcia tak robiła i ja będę robił i już A poważnie... obserwowałem jak Ania moja robi konfituren i tak samo odwraca

No to chyba jesteśmy to samo pokolenie  bo ja też się tego od mojej Babci nauczyłam.

Moja Babcia była Ania ... ja jestem Ania i Twoja LP też jest Ania ... jaki z tego wniosek ? wszystkie Anie robią tak samo :laugh:

A wyroby ? ... :thumbsup:

 

Aż mnie korci zapytać się czy wszystkie Anie potrafią... potrafią.... ;) wszystko ;):tongue:  jak moja Ania ;)   Diabelski Anioł  z niej ;)   Baba z jajami i charakterkiem   :facepalm:  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż mnie korci zapytać się czy wszystkie Anie potrafią... potrafią.... wszystko   jak moja Ania   Diabelski Anioł  z niej   Baba z jajami i charakterkiem    
 

 Jak tylko moje imienniczki znam, takie sa, Nie spotkalam nigdy spokojnej Anny :D

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aż mnie korci zapytać się czy wszystkie Anie potrafią... potrafią.... wszystko   jak moja Ania   Diabelski Anioł  z niej   Baba z jajami i charakterkiem    
 

 Jak tylko moje imienniczki znam, takie sa, Nie spotkalam nigdy spokojnej Anny :D

 

Aniu ... ja też :D Wszystkie Anny mają coś w sobie :tongue: troszkę z diabła i troszkę z Anioła :laugh:

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tymi Annami to chyba cos jest bo ja znam tez same takie :)

a ja znow z pytaniem glupim czy ten celofan to jakis specjalny czy taki jak np uzywane do pakowania ," koszy kwiatowych"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.