Skocz do zawartości

grzesiekg

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje o profilu

  • Miejscowość
    Warszawa

Osiągnięcia grzesiekg

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy tydzień za Tobą
  • Pierwszy miesiąc za Tobą
  • Pierwszy rok za Tobą

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. za 12zł to można kupić 10 metrów... Znam się na tym, prawdziwe jelita baranie kosztują ok 30zł za 90mb.
  2. Miesiąc temu, znalazłem stronę internetową Assist (www.assist.org.pl) i wybrałem się do tego sklepu-hurtowni. Kupiłem jelita (od 30zł za pęczek) oraz siatkę na szynke (jeśli dobrze pamiętam było to ok - od 80gr/metr). Ogólnie to mają tam chyba wszystko, a co ważniejsze mają dobre ceny. Poleciłem kilku znajomym i też są zadowoleni.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.