Skocz do zawartości

Sprzet produkcji Olek.P


Olek.P

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo!!!!

 

Nie wiem ile farszu masz zamiar mieszac?.

Dla porownania poczytaj moje posty powyzej sa tam podane wymiary i pojemnosc.

 

Ja troche czesci juz utoczylem tz.ulozyskowanie osi mieszalnika.

Czesci te bede przykrecal a nie spawal,bo jak cos nawali (niemozliwe :grin: ) to latwiej wymienic.

Blachy boczne przygotuje jak czas pozwoli w przyszlym tygodniu,a potem to tylko spawanie calosci.Na koniec dopasowanie lopatek i mala przerobka (dopasowanie ) mojego napendu Jupiter.

pozdrowienia Olek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No Wiesz jak robić to robić. Wiem i zdaję sobie sprawę z tego, że przy większej mieszałce nie wymieszam mniejszych ilości farszu. Chociaż wpadłem na pewien pomysł. Gdyby tak można wykonać przegrodę skracającą długość wtedy i mniejszą ilość wymiesza. Trochę zabawy, ale kto wie :smile:

JA robię na ślizgach teflonowych. Możesz wrzucić fotkę jak wykonałeś łożyskowanie i jakie łożyska użyjesz. Znalazłem na necie tanie łożyska z nierdzewki.

"Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy". James Joyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!!!!

 

Ja w srodku pojemnika uzywam lozysk kulkowych z nierdzewki a na stronie napedu ( na zewnatrz)normarnych lozysk bo calosc bedzie uszczelniona a tych wymiarow jako nierdzewnych nie posiadam.Jak zrobie fotki to wstawie.

Jak masz adres z tymi lozyskami to mozesz podac.

Dziekuje zgory.

pozdrowienia Olek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek możesz napisać co jest co na zdjęciu ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hallo!!!!

 

Wczoraj zorganizowalem plyte z twozywasztucznego ktura bedzie sluzyc jako podctawa do misy i napedu.Obszlifowalem rogi po spawaniu (na zdjeciu jeszcze nie sa obszlifowane),a na drugi tydzien ponowne polerowanie.

Nastepnie troche przerwy,bo nie bede mial czasu.

pozdrowienia Olek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie rozwiązałeś napęd , czyżby od maszynki do mielenia mięsa ?

U mnie teściowa chciała wyrzucić taką maszynkę , bo coś tam strzeliło i była do wyrzutu , napęd sobie wziąłem , będzie na czarną godzinę :)

Powoli się wprawiam i zaczynam się rozpędzać :)

 

Pan S jest moim przyjacielem i codziennie go odwiedzam.

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

http://boggi-okna.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!!!!

 

Ciekawie rozwiązałeś napęd , czyżby od maszynki do mielenia mięsa ?

Masz racje,jest to naped mojego JUPITERA(kiedys podam fotki calosci maszynki).Mysle ze silowo da rade?,jak nie to mam motoreduktory i cos sie tam wymysli.

pozdrowienia Olek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.