Skocz do zawartości

Bla, bla, bla


Siara

Rekomendowane odpowiedzi

Pis'ie, rozumiem, że szafran przywiozłeś sobie z "wywczasów". Ile płaciłeś za gram? Słyszałem gdzieś, że jest po 5 euro/gram.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola, no coś się tam człowiek rusza :), trochę siłowni, trochę TKD , nie powiem, a przeciwko zdjęciom dodanym przez każdego z nas nie mam nic przeciwko, wtedy inaczej się"rozmawia" :)

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luciola pewnie już skacze z radości (jak ją znam :grin: ).

Twój post został przeze mnie wykasowany,gdyż jak Cię informowałam na PW wszelkiego typu posty z Twoimi błędami ortograficznymi będą usuwane...a że pech chciał i na to trafiło..well.. :rolleyes:

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Nagi Instynkt ...

Boże, żeby tylko DZIADEK już spał, bo się nam oberwie ;)

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0sarcastic.gif

 

[ Dodano: Pią 06 Sty, 2012 23:07 ]

Luciola pewnie już skacze z radości (jak ją znam :grin: ).

Twój post został przeze mnie wykasowany,gdyż jak Cię informowałam na PW wszelkiego typu posty z Twoimi błędami ortograficznymi będą usuwane...a że pech chciał i na to trafiło..well.. :rolleyes:

Małgoś, przykro mi ze muszę to napisac ale Ty masz wyraźny problem ze sobą... jestes złośliwa. luciola5 jest zainteresowana tym linkiem dlatego napisałam go po raz drugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, przykro mi ze muszę to napisac ale Ty masz wyraźny problem ze sobą... jestes złośliwa.

Droga ( :rolleyes: ) Violu.. kto jak kto ale ja się sama z sobą czuję bardzo dobrze..i nikogo nie obrażam..Wiesz..moja samoocena jest bardzo pozytywna :grin:

Widzę jednak,że Ty nie do końca akceptujesz siebie i szukasz poklasku..

Zastanawiam się jednak,czy dobrze wybrałaś nasze forum? Jest w końcu tyle w internecie stron,które Cię zadowolą ..i Ty będziesz bardziej szcześliwa ..doceniona ..i inni...

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myth napisał/a:

...Prawie jak Nagi Instynkt ...

 

 

Myth, zbierasz punkty u Pań na forum!

Marku, no cóż, wybacz, zawsze byłem szarmancki :)

Pozdrawiam :D

Ps. i do tego skromny :grin:

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem szpileczka nie dość że tępa, to jeszcze krzywa :tongue:

pewnie ją zawiść powyginała :grin:

 

KMWTW

sorki Maad.. moje nogi są ok.. i nie zamierzam ich upubliczniać.. :lol:

Szpilki zostaw krawcowej a sam zajmij i się tym czym lubisz..czyli ...(wpisz co lubisz.. :cool: )

EOT

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henrykos62 napisał/a:

... jak się nie ma w ....... to się pokazuję .....

 

 

Henryku, to co sugerujesz jest bardziej niestrawne od "margaryny".

No co racja, to racja Panie Marku :cry:

Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem....

Nie wyobrażam sobie piękniejszego regionu niż POMORZE - Koszalin - moje miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga ( :rolleyes: ) Violu.. kto jak kto ale ja się sama z sobą czuję bardzo dobrze..i nikogo nie obrażam..Wiesz..moja samoocena jest bardzo pozytywna :grin:

Widzę jednak,że Ty nie do końca akceptujesz siebie i szukasz poklasku..

Zastanawiam się jednak,czy dobrze wybrałaś nasze forum? Jest w końcu tyle w internecie stron,które Cię zadowolą ..i Ty będziesz bardziej szcześliwa ..doceniona ..i inni...

Małgoś, Zgadzam sie z tobą w 100 %, a nawet 1000%. :grin:

Hanka_Kaszubka33

Wszyscy Jesteśmy Aniołami Z Jednym Skrzydłem....

GDYNIA MOJE MIASTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie umieszczają swoje foty na innych forach i nie stanowi to żadnego problemu, a tutaj jest to udczytywane jest jako cos niestosownego, wrecz oburzającego.

 

fote z nogami wykasowałam, bo niezrozumienie tematu jest powalajace. Nie można na siłe pokazywac co jest dobre bo ludzie poprostu tego nie docenią, tylko zinterpretują tak jak im wygodniej. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem szpileczka nie dość że tępa, to jeszcze krzywa :tongue:

pewnie ją zawiść powyginała :grin:

 

KMWTW

sorki Maad.. moje nogi są ok.. i nie zamierzam ich upubliczniać.. :lol:

Szpilki zostaw krawcowej a sam zajmij i się tym czym lubisz..czyli ...(wpisz co lubisz.. :cool: )

EOT

Małgos tu nie chodzi o pokazywanie nóg, chodziło mi o to byście zobaczyli jaki wpływ na sylwetke ma dieta low carb. Ale nie to forum, pomyliłam sie najzwyczajniej. Czy ktos kiedys odwiedził to forum? http://www.rawpaleodietforum.com/ na tym forum ludzie ciagle wklejaja swoje foty, ja tam tez zagladam i nawet pisze stad moje podejscie do tematu. Jednak tam, to zupełnie inny świat. Nie wzielam tego pod uwage.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to racja...

Dziękuje Myth, za obiektywność. :cool:

 

BTW

 

A ... nie wiem czy wiesz, że chciałem głosować na Ciebie i Darino

w plebiscycie na Mister WB? :grin:

 

Niestety nie zdążyłem. :rolleyes:

.

"Opinia zwykłego człowieka, to brednie gorsze od milczenia." (grizzly)
:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jest dobrej jakosci, z kamerki robiona ale lubie tą fotke.

I to jest '' chwyt marketingowy'' :tongue:

 

A gdzie są te piękne buty... :grin:

 

Kobieto masz kompleksy... widzę że potrzebujesz pomocy... nie ma Cię kto docenić i '' pogłaskać'' ???

Już sama nie wiesz w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę.. szukasz wsparcia... bo nie dajesz rady postami... :tongue:

Jeśli Ci się wydaje że Panowie to '' łykną'' to jesteś w błędzie...

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola, no coś się tam człowiek rusza :), trochę siłowni, trochę TKD , nie powiem, a przeciwko zdjęciom dodanym przez każdego z nas nie mam nic przeciwko, wtedy inaczej się"rozmawia" :)

No widzisz myth? tak było mi sie ujawniac, zadziobac mnie teraz chcą... masakra. :lol: tylko dlatego że ujawniłam swój wizerunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.