Skocz do zawartości

Rowerek


boob96

Rekomendowane odpowiedzi

baca 48 ambitne plany to już coś :clap: powodzenia :thumbsup:   Mnie do rowerku zaraził kolega (też emeryt 72 lata) rocznie robi około 5 kkm  do mistrzów to mi bardzo daleko, na liczniku dopiero 3,8 kkm a jeżdżę już drugi rok.

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja siedziałem w domu bo mrozy straszne były ostatnio

 

No to gdzie Ty szanowny brachu mieszkasz? bo żeby mrozy straszne u nas w kraju to niepodobna. :cry: Tak czy siak pisz gdzie jeździłeś foty też mile widziane pooglądam sobie, jak ja ruszę to też się pochwalę :cool: jak będzie czym :facepalm:

Edytowane przez baca 48

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham rower.

 

post-51023-0-19493700-1399288670_thumb.jpg

 

Jak nie wiem co !!!

 

 

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy wiecie o rowerach ;) 

http://komixxy.pl/uimages/201203/1332859006_by_ElTymbarko_500.jpg

http://wrower.pl/images/strony/015/full/dziwny_rower_0001.jpg

http://e-prezent.net/wp-content/uploads/2011/03/rower.jpg

http://jajco.pl/pic/1310331162-6XR9IN.jpg

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogoda dopisała :)  57 kil. zaliczone :D
http://www.endomondo.com/workouts/335217024/12834231

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boob96, Moje  :clap:, a ja już swój bajcykiel odkurzyłem sprawdziłem muszę  jeszcze dopompować koła a to na stacji paliw i tu prosze o podpowiedź do ilu pompamy :rolleyes: mam na myśli atmosfer, bo jakoś mi się zapomniało :facepalm: Pozdrawiam :)

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baca 48 na oponie powinno być opisane, ja swój pompuję 4,5 atmosfer :) akurat dziś musiałem uzupełnić. Kiedy pierwszy wyjazd ??

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiejas no i bardzo ładnie :thumbsup:

Tutaj można poczytać o ciśnieniu w oponach.
http://www.rowerowe-porady.pl/opona-rowerowa-cisnienie/

Osobiście pompuję maksymalnie, gdyż poruszam się po drogach asfaltowych  i lżej się jeździ.

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obiecałem się odezwać co niniejszym czynię. Otóż pełen zapału i chęci do jazdy chociaż warunki mam nie najlepsze według mnie a co poniektórzy twierdzą, że dopiero tutaj się można wyżyć, ale wiecie jak to jest jeden ogórki a drugi córki znaczy się lubi  :rolleyes: wyłapałem dzień pogody na bajcykiel i jjjjaaazda. I tutaj muszę się przyznać plany zarąbiste tak na około 20 :facepalm: km no bo cóż to jest taki kawałek, a druga część mnie ta mądrzejsza jak się później okazało mówi, gdzie leziesz, gdzie się pchasz powoli a może malutki kawałek a po drodze jakaś mniejsza górka no bo po co zaraz jakiś tam Everest, dawno nie jeździłeś spójrz na pesel i wiecie co rozsądek zwyciężył i dobrze i chwała Bogu, bo na pierwszym podjeździe zdechłem po prostu umarłem, pod szyją coś takiego mi zwisało co poniektórzy myśleli zapewne, że krawat lub też jakaś szykowna bandama, sprawa była bardziej prozaiczna to był mój jęzor bo język wszak tak długi być nie może ale figa był i już przez wrodzoną skromność  :facepalm: o oddechu, który trudno tak nazwać raczej jakieś rzężenie nie wspomnę. :blush: W sumie po około 10 km na drżących nogach wróciłem do domu. Całkowita porażka totalna klęska. A teraz myślicie padł chłopek, a figa otóż nie, zawziąłem się myślę inni mogą to ja co nie!!. Pogoda u mnie lipa deszcze zimno wiec od tego czasu już nie pojechałem, ale wieta co wskoczyłem na stacjonarny zaczołem od 10 minut a teraz walę no powiedzmy  :facepalm:  przez 40 minut. W każdym bądź razie zsiadam mokrawy co to da zobaczę jak pogoda pozwoli przejadę tą trasę jeszcze raz i zobaczę co to dało a na razie jadę dalej na stacjonarce. Jeszcze się odezwę nie myślcie sobie nie dam się. Szurkowski ze mnie już nie będzie, ale co przejadę zobaczę użyję to moje no nie?. :D Kończę moje ględzenie pozdrawiam wszystkich i tych co to na Śnieżnik rowerem można? no można! a i tych takich jak ja zlatujących z roweru na byle jakim podjeździe, no bo żeby to nazwać zsiadaniem trzeba mieć nie lada wyobraźnię. Trzymta się :thumbsup:  :D

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baca 48 teraz będzie tylko lepiej, pierwsze kroki zrobione siły ocenione   :)  Ważne że się nie zniechęcasz, rowerek stacjonarny super sprawa na tą pogodę.
Trzymam kciuki :thumbsup:

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baca48 fajnie ze sie tak zawziales, ale bierz wszystko powoli. Musisz sie troche znowu wrobic, no i uwazaj przede wszystkim na kolana, nie przesilaj. Lepiej troche gesciej pedalowac na nizszym biegu anizeli wolniej a z wiekszym wysilkiem bo mozesz sobie porzadnie zaszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boob96, Dzięki staram się jak mogę. 

@yogi,Dzięki za rady nie omieszkam z nich skorzystać. Pozdrawiam i grzecznie pytam jeździcie czy nie? , chwalta się chłopaki czekam na relację, a może jakaś koleżanka się ujawni?  :D  :thumbsup:

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zima przyszła więc chwila przerwy w eksploatacji roweru. Mam pytanko do Was....szukam wolnobiegu trzyrzędowego nakręconego bo w swoim cudzie holenderskiej myśli technicznej chcę sobie zrobić przerzutki. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie ktokolwiek ma i chce odstąpić ....proszę o informacje

 

no i się zaczęło
ciekawe jak się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejas popytaj w serwisach rowerowych, w Jastrzębiu są na pewno cztery. Naprawiają i składają rowery od podstaw, pewnie uda się coś dopasować do Twojej holenderki.

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.