Skocz do zawartości

Rowerek


boob96

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trasa Polsko-Czeska

Śniadanko zjedzone, kalorie spalone :)

http://www.endomondo.com/workouts/326332346/12834231?state=cG9zdF93b3Jrb3V0X3RvX3RpbWVsaW5lOmZhbHNl

Mój rowerek
Niespodzianka na drodze ;)

post-53607-0-49500200-1398009129_thumb.jpg

post-53607-0-38888300-1398009185_thumb.jpg

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj zrobiliśmy 36km po lasach kobiórskich.

Tłok na ścieżkach rowerowych był taki jak na autostradzie :D

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A gdzie to jest a trasy równe

Lasy kobiórskie należą do kompleksu lasów pszczyńskich.

Są tutaj dobrze utrzymane ścieżki, wytyczone jeszcze za czasów książny Daisy albo i wcześniejszych Hochbergów.

Obecnie z tych leśnych duktów korzystają nadal służby leśne, liczni rowerzyści oraz amatorzy jazdy konnej. W okolicy jest kilka stadnin, w których trzymają konie również prywatne osoby. W lasach, oprócz Jeziora Paprocańskiego, są również stawy, z atrakcji - Zameczek Myśliwski księcia pszczyńskiego. Natknęliśmy się na odrestaurowane kamienie uwieczniające dawnych "inspektorów leśnych".

Są ostoje przyrody z chronioną roślinnością, m.inn. żeremie bobrów. 

W innym sektorze leśnym usytuowany jest słynny rezerwat żubrów.

Z większej zwierzyny pospolite są sarny, trafiają się daniele.

Zimą sarny podchodzą pod mój dom, obgryzają tuje i zjadają wykładaną marchew.

Nikt ich nie płoszy, wręcz przeciwnie, cieszymy się, że mieszkamy w tzw. zielonej strefie miasta.

Wczoraj przecięła nam drogę żmija.

Przyroda jest tak piękna, że chce się żyć :D 

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyroda jest tak piękna, że chce się żyć :D

Mądre słowa :thumbsup:  dla tego przejażdżki rowerem są bardzo przyjemne  :)

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyroda jest tak piękna, że chce się żyć

Komu jak komu, ale mi tego nie trzeba mówić, obcowanie z przyrodą nie ma nic lepszego dla wyciszenia. Musiało być ciepło skoro żmija wypełzła. Pozdrawiam zdrówka życzę a i zazdroszczę wspaniałych tras.  :D 

@boob96, Mam nadzieję, że jeszcze przeczytam Twoje relację i obejrzę fotki.  :thumbsup:

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

boob96, Mam nadzieję, że jeszcze przeczytam Twoje relację i obejrzę fotki. :thumbsup:


Obecnie jestem w podróży rodzinnej, Szklarska Poręba, Wieluń, dziś Kraków. Jak tylko wrócę do domu wsiadam na rowerek i w drogę :)
„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu jezdze codziennie na rowerze do pracy, przy kazdej pogodzie, wszystko jedno czy snieg, slonce albo deszcz. W sobote przy dobrej pogodzie robima z zona wycieczki 50-70km, tutaj jest jedno zdjecie z takiej soboty https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/307-galeria-postaci-czyli-kto-jest-kim-w-zadymiarskim-%C5%9Bwiecie/page-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z rowerem zaczęła się jak przeszedłem na emeryturę, w ciągu dwóch lat przejechałem ponad 3,5 tyś. kilometrów. Ze względu że mam problem  z kręgosłupem jeżdżę tylko po drogach asfaltowych. Unikam dróg szybkiego ruchu, jak jestem w Krakowie u córki korzystam z ścieżek rowerowych wzdłuż Wisły.

„Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową.” Edward Evan Evans-Pritchard. Pamiętajcie o wypoczynku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się jako fan rowerka. W zeszłym roku z żonką spakowaliśmy w sierpniu sakwy, namiot i ruszyliśmy podbić trasę wzdłuż Bałtyku od Świnoujścia do Helu. Jadąc ścieżkami rowerowymi, drogami, lasami, plażą zrobiliśmy w 5 jazdy dni około 480 km. Polecam i pozdrawiam fanów pedałowania.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejas poprobuj bez silniczka, przyjedziesz do domu zmeczony ale frajda duzo wieksza. No chyba ze masz cos z nogami i nie mozesz, ja bylem dzisiaj z zona do poludnia w Dortmundzie i zrobilismy 46km, pogoda nie za bardzo miejscami troche padalo.

Pozdrawiam yogi

PS. W Strumieniu moja szwagierka mieszka.

Edytowane przez yogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam......ja zawsze trochę tak ,trochę na pedałach. Wy macie przerzutki a u mnie jest silniczek.......jak pod górę to sobie pomagam,po prostym nie ma sensu silniczka włączać no chyba że jadę po głównej drodze

no i się zaczęło
ciekawe jak się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to znacie?

Oj tak, nawet tam byłem tylko per pedes, wielki szacun za wjazd, gdy chodzę po górkach to w takich miejscach spotykam wiarę na góralach, że głowa mała. Pozdrawiam  :D

@wiejas, Ta Twoja cud maszyna toż to wypisz wymaluj moplik tylko w nowszym wydaniu. 

http://www.youtube.com/watch?v=MY55E7DmzEQ

pozdrawiam  :D

Edytowane przez baca 48

Pozdrawiam Zbigniew  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.