Skocz do zawartości

Firma technologies


szczeciniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Które ceny według was, są dziwne ?

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kuter 30 litrowy to maleństwo i raczej nie może kosztować więcej niż te 3800 zł bo za co ?

Firma podaje adres, czyli zawsze można podjechać.

Przyjmują zamówienia telefonicznie lub na e-mail, bo być może nie działa jeszcze poprawnie sklep internetowy.

Nie ma co szukać dziury w całym....

 

Najlepiej zadzwoń, zapytaj i sam się dowiesz więcej.

 

 

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma raczej wiarygodna sądząc po komentarzach wystawionych przez kupujących.

 

http://allegro.pl/kuter-do-siekania-spulchniania-miesa-parowek-30l-i5117426494.html

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=19904927

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że produkty są produkowane w Chinach, a oni tylko go sprzedają (nie ma w tym nic złego tak robi dużo firm w tym bardzo uznane) jak będziesz z nimi rozmawiał podpytaj o to i tak o serwis Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ich nadziewarkę 10 l i jestem bardzo zadowolony ale inny kolega z forum ma też ich nadziewarkę 10 l i nie jest tak zadowolony jak ja (narzekał). Więc moje odczucia w stosunku do tej firmy są mieszane.

Edytowane przez rzeznik

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/11202-kaszubska-sp%C3%B3%C5%82dzielnia-smaku-pil%C3%ABce/
fajnie że powstała ta strona bo dzięki niej nie tylko tworzymy ale też uczymy się od innych jak byś lepszymi w tym co robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kupiłem taką

http://allegro.pl/nadziewarka-pionowa-do-kielbasy-miesa-wedlin-10-l-i5143339551.html

 

Niby firma podobna, w nazwie *technoligiss. Była reklamowana nie moglem przecisnac farszu w pełnym zaladowaniu cylindra. Wróciła z reklamcji stwierdzili ze wszystko jest ok z przekładnią i reklamcji sie nie uwzględnia. Niby wszytko było z nią  ok a przekładnia została porządnie nasmarowana. Zrobiłem test 8kg mięsa na dwie raty po około 4kg i dało sie nadziać grubą. Jak bede robił wiecej kiełbasy to sprawdze czy da radę cała pojemność(10l) popchnąć. Jesli trzeba bedzie ładować po pół pojemności cylindra to po co ma ładownośc 10l? Zobaczymy.  Za + można uznać ze nadziewarka od doręczenia do reklamacji w ciągu 7 dni była z powrotem u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

właśnie też natrafiłem na ich stronkę i szukam opinii o nich. to co mnie zastanowiło w opisie produktu i to zdaje się potwierdzać Lonewolf to:

 

Maszyna przeznaczona do farszu o luźnej konsystencji.

 

Czyli co? kaszanka, pasztetowa i parówki? tak mi się wydawało, że 1200 za 15l to trochę mało...

Edytowane przez mihalw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.