Skocz do zawartości

MarekTechBud

Użytkownicy
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Kontakt

  • strona WWW
    http://techbud.jaworzno.pl

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Jaworzno

Osiągnięcia MarekTechBud

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy tydzień za Tobą
  • Pierwszy miesiąc za Tobą
  • Pierwszy rok za Tobą

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Witam. Jeśli chodzi o dwuwarstwowe pokrycie z papy to najlepiej zastosować papę podkładową mocowaną mechanicznie do desek, po czym zgrzać do niej nawierzchniową papę termozgrzewalną na przykład "Extra Werner" lub innego producenta o grubości podobnej czyli min 5 mm. Przy tak małym spadku należy pamiętać o przesunięciu względem siebie zakładek z podkładu i nawierzchniowej tak aby nie wynikła sytuacja że będzie jedna zakładka na drugiej po całej długości. Spowodowało by to powstanie progów a w konsekwencji tworzenie się kałuż przed każdą zakładką. Co do gontów to odradzam gdyż za mały spadek. Jeśli chce Kolega mieć dach w miarę tanio ale na lata i aspekt dekoracyjny nieważny to tylko papa termozgrzewalna modyfikowana SBS. Ponadto jeśli na tym dwupołaciowym daszku występuje kosz to narysowana linia 4-5 raczej na pewno nie jest całkiem w poziomie Pozdrawiam
  2. Dzięki za informację Marek. Chodziło mi o porównanie cen z Hamburga i Polski. Innymi słowy, czy opłaca mi się przywozić mięso z kraju? Wychodzi, że róznica nie jest taka znacząca. No biorąc pod uwagę iż różne przypadki chodzą po samochodach(złapanie gumy itd...) nie jest to różnica za którą opłaci się ryzykowaćzepsucie mięsa w podróży z powodu jakiejś niespodzianki... Pozdrawiam
  3. W ubojni w Balinie w której się zaopatruję kilogram półtuszy kosztuje 8,89 a cała tylna szynka z golonką, kością i skórą 11,90(na kiełbasy jak znalazł). Więc chyba troszkę przepłaciłeś za półtuszę biorąc pod uwagę akt. kurs euro 4,17 zł wychodzi 10,38 zł za kilogram...
  4. Tak wiem ,często tam jeżdżę, tylko tak jak pisałem chciałem przestrzec przed kupowaniem w marketach. Pozdrawiam
  5. Dieta dietą ale skoro mieszkasz w Polsce to wypadało by znać język tego kraju, a przede wszystkim umieć w nim pisać... Jeśli jakość Twoich wyrobów jest równie niska co pisownia to proponuję jednak przejść na dietę podobną do mojej. Teraz możesz mnie obrzucić mięsem. Pozdrawiam
  6. Witam. Ja też bym poprosił nazwę hurtowni :-)
  7. Witam. Jeśli chodzi o woj. Śląskie to ja zaopatruję się u producenta jelit w sklepie firmowym ANEPOL. W tym przyzakładowym sklepiku mają wszystko co potrzebne do szczęścia podczas wyrobów. Od jelit wieprzowych, przez osłonki na krakowskie, kabanosy, parówki, i wszelkie inne, siatki i sznurki wędliniarskie, morze przypraw, POLSKI czosnek po 10 pln/kg akcesoria typu noże masarskie, noże i sitka do maszynek po same nawet maszynki alfa POLSKIE! Jednym słowem jeśli tam jadę to kupię wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Naprawdę polecam http://www.anepol.pl/
  8. Witam. Arkadiusz a gdzie zaopatrujesz się w te osłonki na mielonkę z nadrukiem?
  9. A czy to przypadkiem nie aluminium które nie powinno być stosowane do wyrobów spożywczych?
  10. Witam. A czy napęd do hendiego posiada regulację obrotów? Bo nie ukrywam że te z filmu raczej za wysokie do cienkiej kiełbasy... I kiedy coś więcej o zamówieniach bo ja też bym się pisał? Pozdrawiam
  11. Witam. Paczka doszła. Dziękuję i życzę Zdrowych i Smacznych Świąt :-))
  12. nie mogę się doczekać:-))
  13. Witam. Przelew poszedł wczoraj. Pozdrawiam
  14. Rozumiem. A ile kosztuje wpisowe?
  15. Witam. Poproszę 1 sztukę. A wyjaśni ktoś co to jest KPP? "1 sztuka 8+2,5+4,55 =15,05 PLN + KPP"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.