Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Autoklaw 30L

autoklaw białoruski ukraiński

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 akwz47

akwz47
  • Użytkownicy
  • 67 postów
  • MiejscowośćGołdap

Napisano 23 wrz 2018 - 21:59

Do sprzedania autoklaw 30l wzór białoruski, zakupiony w lipcu 2018, użyty 3 razy. 

Wprowadzone modyfikacje:

-wspawana dwustronnie mufa pod termometr,

-dorobione rączki do przenoszenia.

W zestawie karta informacyjna z dowodem zakupu, uszczelka, termometr.

Cena 340 zł.+ przesyłka.

Załączone pliki

#2 Todek

Todek
  • Użytkownicy
  • 1845 postów

Napisano 24 wrz 2018 - 09:03

Już Ci się znudził?

#3 akwz47

akwz47
  • Użytkownicy
  • 67 postów
  • MiejscowośćGołdap

Napisano 24 wrz 2018 - 09:50

Żeby było jasne. Autoklaw jest w 100%sprawny, inaczej bym go nie wystawiał na sprzedaż.
Mam już zamówiony drugi.
Powodem sprzedaży jest to, że gdy go całego załadowałem, to nie dałem go rady sam zdjąć z kuchenki. Jest gorący i wszystko razem sporo waży. Jak ktoś ma taboret gazowy, albo drugą osobę do pomocy poradzi sobie bez problemu.
Co do ceny, jest ona bardzo atrakcyjna w porównaniu do takiego samego produktu z oferty puszkopolu na olx.
Jednak nie jestem związany z tą grupą by na niej zarabiać. W mojej relacji odnośnie autoklawu, możecie zobaczyć za ile go kupiłem. Przeróbki daję gratis ????.

#4 sekcyjny

sekcyjny
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • MiejscowośćWrzosowa

Napisano 19 sie 2019 - 15:17

Witam, zamierzam zakupić sprzęt do pasteryzacji i takie moje pytanko..., czy autoklaw nadal jest na sprzedaż lub jest pan wstanie coś takiego załatwić ? Szukałem po internecie i lipa, kolega miał mi z Białorusi przywieź i jest problem na granicy i postanowiłem wpaść tutaj na forum. Za odp. z góry dziękuję.

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#5 wawrzyn68

wawrzyn68
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • Miejscowośćgryfów ślaski

Napisano 06 lis 2019 - 10:48

Witam, także poszukuję takiego autoklawu. Jest ktoś kto może mi w tym pomóc?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autoklaw, białoruski, ukraiński

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych