Skocz do zawartości

Zmęczone oczy


wróbel75

Rekomendowane odpowiedzi

Okulary Beaty mają mieć jakąś "niewidzialną przegrodę" że patrząc w dół (np. czytając dokumenty) ma to pomagać w widzeniu drobnych liter a spoglądając w przód ma lepiej widzieć na kompie i nie będzie musiała odchylać głowy czy unosić okularów. Fachowo nie wiem jak to się nazywa.

 

 

 

 JA wiem o co chodzi. Moja najmlodsza  ma to rowniez. Ma przepisane tak zw. progresive glasses.

 Polecenie rowniez mam od specjalisty okulisty aby codziennie przebywala na powietrzu, na sloncu . Naturalne swiatlo pomaga odpoczac oczim. Niestey nowe pokolenie w szkolach u nas juz caly czas jest na komputerze. 

Progressive-Lenses.jpg

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... sztuczne oświetlenie jakie mamy w pracy, domu, garażu, piwnicy, itp powinno być jak najbardziej zbliżone do światła dziennego, w dzisiejszych czasach oświetlenie LED poszło tak do przodu że bez problemu dobierzemy odpowiednie LED`y, odnośnie monitorów.... nie mylcie monitorów kineskopowych z matrycami LED, Oled, itp.... to nie ta epoka.... nie chcę się rozpisywać bo te wszystkie wiadomości bez trudu można znaleźć w internecie, nawet sporo jest artykułów i prac dyplomowych z tych tematów.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, prawda jest taka że wszystko co "świeci sztucznie" nie wpływa dobrze na nasz wzrok. Czy to TV, komp, telefon czy latarka. Sami sobie robimy kuku.

Wstaję ok. 7:30-8 rano kładę się około 2 w nocy (przy włączonym TV). Średnio 70-80% czasu spędzam przed kompem czy innym sztucznym światłem. To nie ma prawa być zdrowe!!!!

 

Annam, to ma być coś takiego. :yes:

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To teraz masz w obowiazku zabierac swoja zone na dlugie romantyczne spacery :D , lub jazde rowerem . ;)

:D:clap: :clap: :clap::thumbsup:

Proste i najzdrowsze leczenie ciała i duszy ;)

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.