Skocz do zawartości

Nasza Szkoła Domowego Masarstwa


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Na obecną chwilę na koszt szkolenia składają się:

 

1. Półprodukty mięsne

2. Materiały dydaktyczne

3. Materiły do produkcji

4. Nocleg (2 noce)

5. Całościowe wyżywienie (pt - kol, sob - śn, ob, kol, nd - śn)

6. Media (prąd, gaz, woda, opał, śmiecie)

7. Obsługa

 

 

Po wstępnych kalkulacjach wychodzi na jednego uczestnika 220 zł za 3 dniowe szkolenie.

To jest wg mnie bardzo korzystna cena, biorąc pod uwagę samą tematykę jak i przydatność.

Oczywiście po zakończeniu szkolenia całość produkcji jest dzielona na 24, lub ilu jest uczestników, i zabierana do domów w celach degustacji przez rodziny, przyjaciół, kochanki, kochanków ;-) itd itp. Niech duma twórców rozpiera a podniebienie i źołądki konsumentów cieszy.

 

Proszę o dyskusję odnośnie tego tematu. Zawsze gdzie dwie i więcej głów tam się mądrego coś urodzi.

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o cenie nie ma co dyskutować, zobaczcie ile kosztują inne kursy:

 

Kurs Weekendowy - Kuchnia Włoska i Śródziemnomorska Czas trwania kursu: 2 x 5, 9.00 godz.

 

 

 

 

Cena: 700

_________________

http://www.schelleracademy.com.pl/opiskursow.php?l=&id=240#240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie podane przez Paplę, ale z tego co wiem - z chwilą zebrania odpowiednio licznej grupy (do 24 osób).

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tam to tez za nazwisko trzeba zaplacić nie sądzisz

Co do nazwisk, myślę że nie mamy się kogo wstydzić. A i jak pisał Maxel, goście zapraszani będą bardzo wybitni :-) No ale trzeba zacząć, a to jest najtrudniejsze.

 

Najtrudniejszy pierwszy raz, dlatego liczę na wsparcie wszystkich zadymiaczy, szczególnie tych bardzo doświadczonych. Niech wiedza zostanie przekazana również w praktyce.

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Was zapewnić, iż zrobię wszystko, by do materiałów szkoleniowych dołączona była płyta technologiczna lub komplet płyt, z chwilą kiedy ukażą sie następne.

No i oczywiście działamy dalej, z innymi firmami, by zdobyć dla Szkoły jak najwięcej nowego i przydatnego sprzetu.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście rzecz najważniejsza - kasa. Aby nie było niedomówień, ani nikogo nie dręczyły pokrętne myśli :wink: informuję, że wszystkie środki finansowe, które otrzymamy z tytułu użyczenia sprzętu Szkole, przekazywane będą bezpośrednio do kasy KPP, nad czym czuwał będzie Prezes tego Klubu. Podczas spotkania inauguracyjnego (pierwszy kurs), ja przekażę cały sprzet, jaki udało się do tej pory załatwić (i jaki jeszcze załatwimy) przedstawicielowi KPP - Prezesowi Andy'emu, który z kolei użyczy go Szkole.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę. Wiem, że absolutnie jest to poboczny temat i w ogóle nie związany z wędlinami ale czy nie dałoby się zrobić (niekoniecznie w szkole bo to może za bardzo odbiega od idei szkoły) szkolenia z serowarstwa. Ser żółty, topiony oraz oscypki. Jestem bardzo zainteresowany. Próbowałem z mizernym efektem a dla mnie sery świetnie się komponują z wędliną.
andrzej m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę. Wiem, że absolutnie jest to poboczny temat i w ogóle nie związany z wędlinami ale czy nie dałoby się zrobić (niekoniecznie w szkole bo to może za bardzo odbiega od idei szkoły) szkolenia z serowarstwa. Ser żółty, topiony oraz oscypki. Jestem bardzo zainteresowany. Próbowałem z mizernym efektem a dla mnie sery świetnie się komponują z wędliną.

Nie mówimy nie, jednak jak narazie zróbmy jedno dobrze. Sery to też przygotowania logistyczne, tak jak pieczenie chleba, robienie nalewek itd itp Z pewnością jest to temat do zapisania.

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem Zrębice k/Częstochowy a kod pocztowy Olsztyn.

Wszystko się zgadza bo to nie ten Olsztyn na Warmii tylko gmina Olsztyn też pod Częstochową :grin:

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile takich kursów musi przejść praktykant ? Czy jest to złożone tylko w 3 dniach, czy aby ukończyć przeszkolenie będzie trzeba przyjeżdżać ileś razy ? Interesuje mnie to bo dojazd mam troszkę daleki a chęci mnie aż rozpierają :grin:

Moje dłubanki

 

http://mekeke1969.wordpress.com/

Kocham Was mordeczki Wy moje :)

 

Znaczki WB

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/12295-znaczki-wb/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile takich kursów musi przejść praktykant ? Czy jest to złożone tylko w 3 dniach, czy aby ukończyć przeszkolenie będzie trzeba przyjeżdżać ileś razy ? Interesuje mnie to bo dojazd mam troszkę daleki a chęci mnie aż rozpierają

Jeśli okaże się, że jesteś pojętym kursantem to, tylko raz. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie jest jednorazowe. Z chwilą rozkręcenia się tematu na pewno dojdą także inne, nie mniej ciekawe rodzaje szkoleń.

http://www.wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=61785#61785

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.